Zniesmaczona- własną osobą.

Normalnie nie wiem jak znaleźć siły. Taaaa... depresja znów depcze mi po piętach i to równo. Waga znowu urosła. Cholera jasna !
Ostatnio wegetuję. Praca - dom - spać.

Ma ktoś ochotę wegetować ze mną ? Możemy ruszyć tyłek, ale na początek nie dalej jak do lodówki po wino.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaśniej , co proponujesz oprócz wina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez tak mam . Praca( wszędzie kamery obserwuje menago ) reszta mojego zycia, tez beznadziejna .... najchętniej bym ze sobą skończy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konieczna wizyta u psychiatry. Nie żartuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz w miesiącu wystarczy ;) Już mi przeszło - Taki urok nawracających epizodów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psychiatra ani psycholog jej nie pomoże.Pierwszy da jej zamulacze, które nie usuną problemu; drugi, "płatny fałszywy przyjaciel", będzie tylko patrzył jak szybko odkiwać spotkanie. Dziewczyna dobrze kombinuje,w tej kwestii mógłbym się z nią zgodzić, tylko sugerowałbym jej ruszenie się nieco dalej niż "po butelkę wina do lodówki" tutaj pomoże tylko grono znajomych i wspólne wyjścia,które pomogą "wywiać smutki". Rozmowy (ale nie takie wymuszone,jak u psychologa,tylko chociaż na wpół spontaniczne), wspólny śmiech, gadanie o codziennych głupotach,które nie tylko odwraca wagę od zmartwień,ale także pomaga się z nimi uporać... tego własnie jej trzeba,a nie psychiatry. A przynajmniej nie trzeba psychiatry dopóki ten prostszy i bardziej oczywisty sposób nie okaże się nieskuteczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.