Zniszczony dom przez wichura na ulicy pszennej

Może ktoś może pomóc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jakiej pomocy potrzeba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest biedna rodzina a jeden z chłopaków to nasz strażak może osobiście podjechać i zaoferowac pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

i jeszcze jedno nasza Pani Sołtys powinna właczyć się do akcji pomocy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak tylko będzie ktoś miał informacje co potrzeba rodzinie to dajcie znać, może ktoś będzie mógł pomóc
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Złe informacje ktoś posiada..... Pan Krzysztof jest naczelnikiem w naszej OSP natomiast wszyscy synowie są strażakami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zniszczony dom przez wichura na ulicy pszennej

W ktorym miejscu pszennej to jest?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za osiedlem familijnym po prawej stronie , jedziesz Pszenną w kierunku Pępowa. . Malutki domek , folia na dachu bo zerwało eternit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko eternit - nie ma jednego szczytu a drugi jest pochylony. Konstrukcja połowy dachu nie istnieje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakaś zrzutka ? każdego z nas może to spotkać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A moze pani soltys sie wlaczyla do akcji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak można pomoc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi drodzy znam ta rodzinę dobrze i wiem że to nie jest żadna tragedia ,bez remątu budynek wiecznie stac niebendzie poprostu leniwce
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety, ale w twoim przypadku bez słownika także się nie obejdzie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nic dodac nic ujac ale to prawda nic samo sie nie zrobi znam biede co. Nie zwalnia z pracy wrecz przeciwnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może leniwce, ale jak pracują to nie śmierdzą samym potem. Ja również znam tą rodzinę i wiem że są pracowici. Nie śmiej się bratku z czyjegoś przypadku bo nie wiesz co Ciebie spotka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie oceniam czy biedni czy bogaci ,czy pracowici czy nie ,ale chodzi o pomoc dla rodziny poszkodowaniej wiec zbedne sa ciagle pretensje !
Kazdego z nas moglo to spotkac Pomagajmy i wspierajmy !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze czas do szkoly pójść i pisać sie nauczyć. Podobno na naukę nigdy nie jest za późno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Debil nie znasz tych ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze faktycznie zoorganizujmy zrzute dla tej rodziny. Tyle osob mieszka w baninie, to powinno sie udac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś ma adres tego domu, by podejść, porozmawiać z tą rodziną, zobaczyć jak to wygląda i ew. zaoferować pomoc w pracach, remoncie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm ulica Pszenna - chyba da się zauważyć uszkodzony dom ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry pomysł ,tylko jak to zorganizować ? może ktoś podpowie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.zukowo.pl/Podziekowania_dla_strazakow,10,4279
tyle od burmistrza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam tylko ojciec pracował i 4 dzieci jacy leniwcy idioto jeden
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Leniwcy to są ci co palcem pokazywali gdzie woda się wlała. Wiedzieli gdzie dzwonić. Straż przyjedzie, pomoże wodę wypompuje, a taki jeden z drugim nawet palcem nie kiwnął.
Teraz role się odwróciły i strażak może potrzebować pomocy to ich od leniwców wyzywacie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dobra koniec gadania, czy ktos byl u tej rodziny z zapytaniem czego im potrzeba?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ja byłem u Pana Krzysztofa potrzebują pustaków drzewa na kastrukcje zbrojenia i dachówkę a przede świętym spokoju od sąsiadów leniwcow i pisania tych bzdur tutaj
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy inni potrzebowali pomocy potrzebuja oni pomagają niespia jak ktoś już wyżej napisał są strażakami i warto było by pomóc jeden jedyny raz im
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

To organizujemy jakaas zrzutę? Mysle, ze KMTB by tez sie dolaczylo, aby to zrobic z niska marżą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Tomku dołączam się do zrzutki jak to organizujemy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja także z chęcią się dorzucę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OSP Sulmin organizuje zbiórkę darów dla mieszkańców Rytla okolic Sulęczyna i dh Naczelnika Osp Banina. Miejsce Remiza Osp Sulmin 17-18.08 18-20. Na ich fb jest informacja co jest potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego Banińska straż nie angażuje się w pomoc swemu naczelnikowi.........
Czy to nie dziwne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A nie angażowali się w sobote?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzie ktoś może do Osp Sulmin? Mam kilka Rzeczy, zawsze coś a sama nie dam.rady jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego do Sulmina ?....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No rzeczywiście pomoc potrzebna jest w Baninie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat pani nie wie nic o sprawie a się udziela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

,,MIRA" Osp Banino wczoraj wyjechalo pomagać w Suleczynie. Wstępnie na 48godz.
Pamiętaj jedno, kiedyś to Ty możesz być w potrzebie i nie zdziw się jak kiedy ktoś sie na ciebie wypnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie ale pomóżmy swoim tu w Baninie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dowiedziałam sie od strażaków ,że ksiądz w niedziele na mszy ma ogłaszać zbiórkę, szkoda ,że tak póżno ale lepsze to niz nic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze zbiorke zorganizowac na najblizszym festynie kaszubskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech sprawdza ich dochód i czego się dorobili przez całe życie. Pracują tam wszyscy i nic nie mają zero wkładu w pałac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

A dla ciebie wyznacznikiem "dorobienia" się jest co ? działka 500m2 ,1000m2 czy może 5 hektarów , dom 100m2 200m2 czy może 1000m2. dla tej rodziny może to jest ich szczyt i co tobie do tego !!! oni ciebie nie proszą o pomoc i podejrzewam że nawet nie czytają tego forum bo mają inny problem na głowie . A ty gdzie mieszkasz?, w Baninie!!! a powinieneś mieć dom na wyspie, jacht i prywatny samolot ,mało się dorobiłeś ! Jasiu jesteś po prostu ZEREM .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktoś kto ich zna to wie swoje a ty to jesteś na ich poziomie napewno poniżej zera
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kolejny debil Janie nie pasuje Ci niechcesz pomuc to po Hugo się odzywasz nieważne czy mają kasę czy nie czy pracują czy nie potrzebują pomocy to trzeba pomóc wam jak szałasy zależało nie pytali czy jesteś milionerem czy biedakiem pomagali bez względu na to więc Janie czego Ty się dorobiles no czego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie głupoty pisza tylko Ci którzy są zazdrośni że pan Krzysztof może mieć trochę lepiej niż ma. Ciekawe jak będzie jak Tobie się coś przydarzy Janie. W przeciwieństwie do nich będziesz pierwszy biegał i prosił o pomoc. Nikt Ciebie o ta pomoc nie prosi nie chcesz nie pomagają ale pamiętaj że Ci nikt nie pomoże!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy to Jan M
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Jana posłuchaj parszywy gnoju. Nie pasi Ci to nie pomagaj i nic Ci do tego chamie jeden. Wynocha z forum
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prawda w oczy kole ,masz rację Janie popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

kolejna chrześcijanka Anetka.
Pytam czy znasz babo ta rodzinę, co o nich wiesz by się wypowiadać. Od kiedy klępo mieszkasz w Baninie by krytykować tych mieszkańców. Oby Tobie kiedyś dach zawalił się na ten pusty łeb a syn Pana Krzysztofa , który służy w OSP Banino nie musiał Tobie pomagać. Potwory a nie ludzie!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też bym chciała pomóc tylko nie wiem jak. Nie wiem jak ktoś może jeszcze pisać źle o tych ludziach, jakby mieli pieniądze to by już dawno elewacje zrobili ale nie gołe mury...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A sam pan Krzysztof jest komendantem straży w Baninie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pijesz do czegoś.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Krzysztof Mateusz Paweł Andrzej Marcin oni wszyscy są strażakami jak macie wypadek bądź was zalewa to oni wam pomagają tak oni a wy jak niechcenia pomóc to zamknijcie te swoje murzyńskie ryje
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak niepotrafisz normalnie z kulturą pisać na forum to ty go zamknij a po pierwsze nikt ich nie zmusza być strażakami a po drugie za darmo tam niesiedza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

to powiedz tępa dzido co oni z tego mają, że niby tam siedzą. Tylko pisz konkrety........ Czekam
Żeby wyprzedzić twoje marne myślenie to zaznaczę, że żaden strażak w powiecie kartuskim nie pobiera wynagrodzenia z tytułu wyjazdu do zdarzeń losowych itp. Jego czas poświęcony na działania ratownicze jest często czasem prywatnym. Czuje chęć niesienia pomocy bliźniemu i tak robi.
A tobie BARBARO to rozum wywiało po ostatnich wichurach.
,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek''
To sobie wbij w ten pusty ............
Czekam....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

strażak ochotnik OSP
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Janie Basiu niema sensu dyskutować z takimi "gadaj z d*pą a cie o*****"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czujesz się już osrranyy.? Jak jo to zacznij żreć węgiel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozmawiaj z własną d*pą to cię nie o*****
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Karola
Człowieku jest sobie rodzina , ojciec sam pracował , 4 dzieci bo zona zajmowała sie starsza chorą matką. Chłopcy pokonczyli szkoły, służą w OSP Banino . Każdemu człowiekowi może przydażyć sie nieszczeście, nie każdy ma kasę by odbudować dach po nawałnicy w szybkim tempie bo środków zwyczajnie brak.
Jakim trzeba być parszywym bydalkiem by wysmiewać słabszych, poniżać biedniejszych. Jesteście zerem dla mnie zwykłym. Jak potrzeba pomocy to noc czy ranek straż pomaga.Co Ty robisz dla innych. Jesteście jak Ci co nie dają na Owsiaka bo po ch.j aparatura komu, nie znasz dnia ani godziny kiedy tej aparatury będziesz potrzebowac i napisz wpierw oświadczenie ,że nie chcesz korzystać z urządzeń z serduszkiem lub w razie pożaru odmawiasz przyjazdu straży. Straszne to dla mnie ,że wśród naszej społeczności mieszkają takie..........................brak mi słów
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Tobą.
pzdr.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, jest kataklizm - trzeba pomóc i nie należy pytać czy poszkodowani tego chcą, bo często jest tak, że temu biednemu przez gardło nie przejdzie proszenie o pomoc, gdy całe życie sam sobie radził. Co do tego nie ma wątpliwości. Natomiast co ja się tu naczytałam epitetów od tzw. społeczkiaków mocnych w gębie to szok - kępa, murzyński ryj - to najłagodniejsze z nich. Czy wy ludzie nie dopuszczacie myśli, że ktoś ma prawo do odmiennego zdania? Prościej byłoby pominąć taki post milczeniem. A w niedzielę walą się w pierś "moja wina..." I myślą, że będzie im wyłączone. Słabo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i ja także.
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...