Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (2) Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego... Jan2024 Weterynarz dla buldoga francuskiego (3) Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu... Sylwia Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19) j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja... mama
Hodowla "Słonkowe Wzgórze" (1) Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat hodowli "Słonkowe Wzgórze" w... Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10) Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego... m.b Czy mój kociak jedzący karmę dla seniorów pogorszy jego stan? (1) Mam dwie kotki, Sansę-10 i Persefonę- 6 miesięcy. Sansa je karmę dla... kohramach Pies Borys ze swoim Panem mieszka w Gdańsku w przyczepie, potrzebna jest pomoc (1) Witam, żadna z kategorii nie pasuje bardzo do tego o co Was proszę, ale pies... Monika Czy ktoś zna fcov? (1) Cześć! Jakiś czas temu zamieściłem tu post na temat mojego cieknącego, małego... guharlaga Sucha karma (45) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag kot brytyjski z hodowli (1) Ostatnio zastanawiałem się nad przyjęciem do mojego domu zwierzaka.... kamil77 Koce czy kojce hotelowe do spania dla psów (1) W którym hotelu psy śpią na swoich kocykach a w których są zamknięte w... Anonim Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (50) Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne... mikulinna Weterynarz na Chełmie (36) Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?... Sylwia koty brytyjskie na sprzedaż (1) Cześć wszystkim! Jestem ogromnie podekscytowany tym, że zdecydowaliśmy się na... Bogdan zrobię zdjęcia tobie lub twojemu pupilowi =D (1) witam jestem właścicielem psa i wiem że posiadanie zdjęć swojego pupila jest... user_137693078765 Hodowla buldogów francuskich (4) Witam, chciałam zapytać o opinię na temat hodowli psów - buldogów francuskich... Alicja Plaga much w domu (24) Tez macie u siebie pelno much? U nas na Pszennej mnóstwo ich. Przykleilismy 4... Remes art (2) Czy słyszeliście może coś odnośnie hodowli ASTRO z Gdańsk, Chełm z dzielnicą... anonim Zabłąkany pies na Suchaninie w Gdańsku (1) Od kilku dni po Suchaninie w okolicy ulic Schumana, Schuberta, Mozarta... Mieszkanka Suchanina Psy wyją i szczekają 15-20 godzin dziennie codziennie (3) Powiedzcie proszę czy to normalne żeby psy szczekały i wyły na zmianę przez...