Chore genetycznie psy z Osowej (1) Teraz sprzedają Bostony od 2500 tys po rodzicach Fci ale kłamstwo jak tak... Iwona żywe zwierzęta - w jakim sklepie zoologicznym można zamówić? (19) orientujecie się może w jakim zoologicznym można zamówić żywe zwierzaki ?... user_137693747035 niedoczynnosc tarczycy u yorka (1) Czy ktoś z was ma doświadczenie z niedoczynnościa tarczycy u yorka? ' ' ania Karma Alkee OPINIA (7) Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy... KM Moja suka (19) [img]http://s22.postimg.org/w34yyl2jl/SNV83756.jpg[/img] Jej "mamusia"... sa∂yl Pseudohodowla (21) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 BARF gdzie kupic mięso? (28) Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie... carmelasoprano nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (86) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? Przybłąkał się kotek (1) Przybłąkał (22.05.2017) się cały czarny, ok 1-1,5 roczny kotek, złote oczy.... tp - tptptp1966@gmail.com Szukam dobrego sklepu zoologicznego z ziołami dla królików/gryzoni (1) Czy ktoś zna dobry i nie za drogi sklep z przysmakami dla królików/gryzoni ? mareczek Sucha karma (6) Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,... Mag ZNALEZIONO YORKA (2) Znaleziono yorka, dzielnica Gdańsk Zakoniczyn , suka, najprawdopodobniej w... Magda Pies potrzebuje pomocy (1) Witam, Drodzy Państwo zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie przy... Marta Dobry weterynazr Orunia, Kowale,Łostowice (5) Napiszcie prosze gdzie w mojej okolicy przyjmuje dobry lek weterynarz :... Nina Dziwne ogłoszenie o sprzedaży psów (7) Witam, Orientujecie się czy ogloszenia o sprzedazy szczeniaków ale pisane... Mmmm Piesek na Leśnej Górze (3) Od kilku dni widzę na Leśnej Górze (na górze) błąkającego się małego... Marta amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (417) Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed... fredzio Karma Royal Canin dla pieska (6) Dzień dobry, czy ktoś chciałby kupić Royal Canin Gastro Intestinal dla psa?... Kasia kupie drapak dla kota (2) Witam, czy ma ktoś do odsprzedania drapak dla kota? kociara Psy bez smyczy mam juz dość! (205) Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia... Hanka
1 z 20 »