amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ (417) Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed... fredzio Pseudohodowla (15) Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady... Własciciel123 Karma Royal Canin dla pieska (6) Dzień dobry, czy ktoś chciałby kupić Royal Canin Gastro Intestinal dla psa?... Kasia kupie drapak dla kota (2) Witam, czy ma ktoś do odsprzedania drapak dla kota? kociara Moja suka (11) [img]http://s22.postimg.org/w34yyl2jl/SNV83756.jpg[/img] Jej "mamusia"... sa∂yl Psy bez smyczy mam juz dość! (205) Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia... Hanka Są tu jacyś kociarze? :) (6) Jak w tytule, zachęcam miłośników tych zwierząt do rozmów o kotach i... Kafka Zabawa psiakow-wybieganie pupila (5) Witam, mam 2,5 letniego mastifa poludniowo-afrykanskiego,chetnie wybiegam go... Chalado Amstaff (4) Mam problem, moi sąsiedzi z parteru mają amstafa. Kiedy ktoś się na nich... Dorota Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? (20) Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne... mikulinna Przygarnę kotkę :) (1) Witam serdecznie, chętnie przygarnę jakiegoś malucha :) Magda Spacer z psem - duży molos szuka współspacerowicza (10) Witajcie, Czy ktoś miałby ochotę zabrać się na spacer z nami i z naszym... spacer z psem Ferma lisów (4) Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą.... Lech Zabieg na kręgosłupie pieska (3) Czy ktoś może polecić dobrego lekarza z doświadczeniem w operowaniu... okokokokok Hodowla Shih Tzu (2) Znajoma szuka hodowli tej rasy w województwie pomorskim. Jaką hodowlę... Dorota Ratujcie wilki petycja link (1) Podpisac i udostepnic gdzie sie da Petycja zakaz odstrzalu wilkow w... Lunola Petycja ratujcie wilki (1) Ratujcie wilki w kaliforni petycja link podpisujcie i udostepniajcie gdzie... Wilkołak Pomóżmy bezdomnym kotom! (10) Witam... Kociara świnia morska (3) dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4... weźcie ją ode mnie Dobry weterynarz - Żółwie (1) Witam, Czy ktoś z Was jest w stanie polecić weterynarza który zna się na... Motylica
1 z 20 »