Pomóżmy bezdomnym kotom! (10) Witam... Kociara Są tu jacyś kociarze? :) (5) Jak w tytule, zachęcam miłośników tych zwierząt do rozmów o kotach i... Kafka Moja suka (10) [img]http://s22.postimg.org/w34yyl2jl/SNV83756.jpg[/img] Jej "mamusia"... sa∂yl świnia morska (3) dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4... weźcie ją ode mnie Dobry weterynarz - Żółwie (1) Witam, Czy ktoś z Was jest w stanie polecić weterynarza który zna się na... Motylica Nadal szukamy Dropsa - Wysoka nagroda ! (3) Drops zaginał w maju pod Gdańskiem miedzy Bąkowem a Otominem. Jest... K.L pies bokser (1) Witam miłośników psiakow rasy bokser ktoś jest daria Zginął rudy kotek - Bajeczna (6) Witam, zginał nam rudy (z białymi plamkami) kotek, wiek 6 miesięcy, okolice... Sejmik Odczulanie na psa (18) Witam wszystkich, od kilku lat borykam się z problemem alergii na koty i psy.... otemtotem Behawiorysta poszukiwany (11) Poszukuję dobrego behawiorysty do psa z problemami emocjonalnymi. Najlepiej z... Dorota Dobry weterynarz od kotów (1) Witajcie. Polecicie jakąś dobrą klinikę weterynaryjną w Gdańsku? Szukam kogoś... Kitkowska ZNALEZIONY KOT W OLIWIE (1) Znaleziony został kot w oliwie biały w szare prążki. W okolicy wita stwosza.... do miłośników piesków (4) Dlaczego wyprowadzacie swoje poczwary pod cudze domy by tam się... lukrecja czarny labrador szuka panny (3) chlopak-czarny lab,13mies. szuka panny we wrzeszczu sejsmik barbet (3) Czy ktoś z Was ma pieska tej rasy i podzieli się uwagami? lukrecja Potrzebna pomoc. (1) Zapoznajcie się proszę z poniższym linkiem i sami zadecydujcie czy chcecie... Biały kotek w baninie (1) Znaleźliśmy małego (ok 1 roku) białego w ciemne łatki kotka w Baninie w... Andrzej J. SETER SZKOCKI GORDON znaleziono (2) Dziś (6.01.2017 ok. godz. 13:30) w Sopocie na plaży koło hotelu chińskiego... Seterek całkowicie zielona w tematach zakupu psa (21) Witam forumowiczów:) zamierzamy z córką zakupić niewielkiego pieska... Joanna pies biegacza (3) Szukam kogoś, kto ma dużgo psa i z nim biega - najchętniej z Wrzeszcza lub... Nona
1 z 19 »