Psy wyją i szczekają 15-20 godzin dziennie codziennie (3) Powiedzcie proszę czy to normalne żeby psy szczekały i wyły na zmianę przez... Dziki (4) Od 6 lat jestem mieszkańcem Gdyni. Przez ten czas Gdynia się zmienia,... Zbyszek D Kaganiec dla psa (6) Cześć, jestem zainteresowana zakupem kagańca dla psa. Chcę jednak by był jak... nadusia
zaginęła kotka / Sopot-Wyścigi (1) Kotka ostatni raz widziana na ul. Architektów w Sopocie. Kotka jest... Raf cmentarz dla zwierząt w gdansku? (18) hej, slyszalam cos o cmentarzu dla zwierzat przy ul. przyrodnikow, jednak w... pozdrawiam. Zaginał szaro-czarny kot z obróżką z numerem telefonu (1) W okolicach ulicy Chrzanowskiego 10 w godzinach wieczornych 19:00 + w środę... Agnieszka nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? (193) Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który... ??? Zaginęła kotka: Stare Szkoty/Chełm (1) Stare Szkoty/Chełm, zaginęła kotka w okolicy ulicy Brzegi/Koloni Anielinki.... BlazejS CZego uzywacie na kleszcze u psiakow?? (48) Strasznie duzo teraz kleszczy mój psiak mial juz dwa jednego kolo oka a... kisia Witaminy dla kota - gdzie i za ile? (14) szukam witamin dla mojego kota któremu potwornie zaczela wychodzić... kociara Akcesoria dla psów (3) Czy możecie polecić jakąś fajną stronę z akcesoriami dla zwierzaków? Ja... kpajda10 Karma Royal Canin dla pieska (8) Dzień dobry, czy ktoś chciałby kupić Royal Canin Gastro Intestinal dla psa?... Kasia Kilka pytań o psy - yorki :) (62) Dziewczyny może tu znajdę miłosniczki tej rasy. Przymierzam się do zakupu... Kasia31 Dobry psi kardiolog - gdzie w Trójmieście lub okolicach? (5) Szukam, nie tylko w Trójmieście, ale może być i w okolicach dobrego psiego... Ola Park Chirona i agresywne psy (2) Wczoraj rano ponownie pies bez smyczy zaatakował innego psa (mniejszego) na... MWK Kalinowy Hotel dla Psów (1) Jestem domem tymczasowym jednej z Fundacji, więc mam duże doświadczenie z... Kasia schroniska dla psów /moze być promyk/ (2) dajcie tym biednym zwierzakom chociaz troche słomy zeby sie ogrzały i nie... Maria Dobry behawiorysta - Trójmiasto (10) Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska... Natka_1 Pis z hodowli (3) Przetoczyło się tutaj kilka wątków na temat psów z hodowli. Pies z rodowodem... świadombądź Czy jest tu ktoś, kto dbał o starą i niedomagającą świnkę morską? (3) Moja świnka rok temu straciła brata (umarł ze starości, rano wcinał natkę... Ola