Zaginął kot (1) Kilka dni temu w Bojanie zaginela kotka rasy rosyjski niebieski (2 lata,... mieszkaniec bojana Zaginął york (1) wczoraj zaginął york malutki okolice Oksywia Obłuza bardzo prosze o kontakt... k.p Czy wiecie gdzie kupie żółwie lądowe w Gdańsku/Trójmieście? (2) może widzieliście gdzieś na giełdzie ? interesowałyby mnie... world5@gazeta.pl
Jak przekonać męża do zwierzęcia w domu? (10) A mam taka zagwostke dziewczyny, moze mi poradzicie jak to rozegrać? Jakies... Aga Chory kot (tylko koci katar) (5) Przybłąkał mi się kot pod klatkę, ma koci katar, chudy :( zimy na pewno nie... Studenciak Młody rudy kotek (2) Witam! Czy komuś zaginął młody rudo-biały kotek bo kręci się taki w... Domi Zaginął biały brytyjczyk (3) W poniedziałek wieczorem zaginął kot brytyjski o umaszczeniu color point... tutor Znaleziono małego kotka (4) Na ulicy Pogodnej znaleziono małego kilkumiesięcznego kotka. Czarnego z białą... Radek Pomorski Koci Dom Tymczasowy zaprasza i prosi o pomoc - koty ze Stoczni was potrzebują (1) Pomorski Koci Dom TymczasowyRATUJMY KOTY Z GDYŃSKICH STOCZNI! AKCJA BUDOWANIA... Olena Błąkający się czarny piesek na osiedlu Familijnym (8) Od dwóch dni w okolicach osiedla Familijnego między Goździkową a Cynamonową... Baninior Dobry wet w Baninie lub okolicach (16) Czy ktoś korzysta i może polecić dobrego weterynarza z okolicy? Chodzi mi o... dd Biedronki!!! (1) Dzisiaj właziły przez okna (strona słoneczna), normalnie inwazja paskudnych... [piojmn Sopot Wyścigi (2) Od kilku dni w Sopocie Wyścigi błąka się pies rasy beagle wygląda na ok.4/5... proszepani Zaginęła czarna kotka - Tuchomska/okolica szkoły (2) Zaginąła nasza kotka, od wczoraj rana jej nie ma:( Jeśli ktoś widział... Mat Zgubiono psa - pomocy (7) Kochani, wczoraj w Gdyni Wzg. Św Maksymiliana (okolice bulwaru, Domu... czarna kawa Proszę o pomoc!!! - zaginął pies (7) Proszę o pomoc w odnalezieniu pieska SHIH TZU szczeniak, wabi się LUCKY.Miał... jolanta543 Dog trekking - gdzie i kiedy? (2) Może ktoś wie, gdzie się odbywają spotkania i w jakie dni. Wrzeszczanka Brązowy wyżeł (1) Dzisiaj na Karczemkach znaleziono brązowego, zadbanego wyżła. Został... K. Kotek (5) pytanko/ kto zgubił młodego kota? błąka się biedak głodny pół dnia. rano... ??? Padaczka u psa (2) Witam, Czy ma ktoś cierpiącego psa na padaczkę? Taka została postawiona dziś... Sonia