amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed kupnem piesków marki amstaf , doberman , rotwailler.Nie są to psy do hodowli w domu albo jakiejkolwiek chodowli.Dzis mialem nastepny przypadek jak mily dobermanek o malo co nie zagryzl swojej pani.Miala pogryzioną glowe , kończyny.A mamusia tej wlascicielki powiedziala ze rwreszcie uwierzyla że takie milutkie psy mogą zrobić tyle krzywdy.Dla mnie ludzie ktorzy choduja takie psy nie maja wogole wyobrazni.Myślą że są kimś ważnym bo ma takego pieska.A szczegołnie widać takie piesuncie u panow ktorzy ubierają sie w dresiki.A najlepszy jest numer jak male dziecko ma na smyczy dobermana,hhahahahah. Jak co do czego to ciekawe jak go powstrzyma.A rodzice gdzie są? A czasami chodza bez smyczy a co najwazniejsze bez kagańcow.Nie jestem wrigiem psow ale wrogiem tych ras i wrogiem wlascicieli tych milutkich pieskow.Dobranoc
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 66

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Ty rąbniety jesteś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie karmcie trolla. Jakiś frustrat albo podpuszczacz założył ten temat prawie dwie dziesiątki lat temu. Inne wtedy były mody na psy, inne realia a takie trolle na tym pasożytowały.

Administratorzy hodują toto od lat, i to jest jakiś problem tego forum. Ale po co tu pisać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

To ludziom należy nakładać kagance...

Przyznam rację że do pewny h ras należy mieć mocna rękę i od szczeniaka pies musi znać jego miejsce, ale najważniejsze jest aby psy były z rodowodami, cała reszta to kundle mieszane w prostych liniach i z tad zaburzenia psychiczne jka u ludzi gdy dochodzi do zbyt bliskiego spokrewnienia, Osobiście posiadam 2 Bullteriery i są ułożone do opieki nad dziećmi, bardziej pogodnych i zwariowany h pozytywnie psów nie ma... Nie mniej jednak twarda ręką od szczeniaka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Pół roku to szczeniak. Także nie pieprz głupot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Znawcy kurka ras. W życiu nie miałeś ci*lwajsie psa a d*pisz tu jak połamany . Doedukuj się baranie!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

.d**il. !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Kolejny d**il !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Bebil jesteś i tyle !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z każdego psa można zrobić zabójcę! Posiadanie takiego psa to wielka odpowiedzialność i być może trzeba najpierw zbadać przyszłego właściciela, czy może posiadać takie zwierzę. Jestem właścicielem amstaffa od 13 lat. wychowywał się z dwoma psami innych ras i niemowlakiem. W młodości przeszedł dwa specjalistyczne szkolenia. W czasie kiedy dorastał, został pogryziony przez owczarka niemieckiego. Po tym zdarzeniu miałem wątpliwości, czy przypadkiem nie wyzwoli to w nim niekontrolowanej agresji. Nic takiego się stało. Pozostał psem opanowanym, wykonującym każde polecenie, bardzo uczuciowym i przyjaznym. Reasumując, być może ma Pan złe doświadczenia z tymi rasami, z racji wykonywanego zawodu, ale można uogólniać i wszystkich traktować jedną miarą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.wybieraj

Taki z ciebie znawca psów jak zemnie muzyk czyli kijowy dobermany amstaffy i rottweilery to nie są psy mordercy tylko te psy potrzebują solidniej tresury bo są dominatorami a te bajeczki że labrodor to łagodny pies proszę cię mój znajomy miał labradora był bardzo dobrze szkolony i nagle mu odbiło i zaatakował jego brata w ciężkim stanie w szpitalu przez 3 miesiące siedział.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Autor zakładający wątek na forum nie narusza regulaminu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drogi Administratorze, ten temat sformułowany jest przez autora w sposób skrajnie prymitywny (prostackie sformułowania, błędy) a treść jest napastliwa i zawiera nawoływanie do nienawiści do ludzi, ze względu na to, jakiej rasy lub psa w typie rasy mają, do wszystkich psów danej rasy, do dzieci z psami.
Co więcej, temat zaśmieca te forum już piętnaście lat.

Jak długo jeszcze?
Wnoszę o wykasowanie tematu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w maju po 15-tu latach przyjazni i milosci usplam mojego amstaffa! byl najmilszym i najspokojnejszym psem jakiego znam ! to sa kochane,spokojne psy tylko czasami trafiaja w rece nieodpowiedzialnych ludzi i wtedy sa dramaty! moj ares przyjaznil sie z kotem,golebiami,kaczkami...nawet z listonoszem :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy bym nie chciała spotkać tej Pani na drodze, szczyt głupoty napisane - to nie psy są złe tylko ludzie którzy je wychowują. Pies robi się agresywny jak człowiek jest agresywny. Dobrze wychowany, ułożony pies nigdy nie pogryzie członków rodziny no chyba że ktoś chce mu zrobić krzywdę tylko się broni, a potem pretensje do psa i usypiają je.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam nadzieje ze nigdy sie nie spotkamy wrogu ;) drazni mnie taki belkot posiadam rase w liczbie conajmniej 2 od 20 lat i ogarniam je spokojnie - brak wiedzy u ludzi skutkuje tym co napisales
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Aida ja posiadam 3 i dokladnie wiem co mam ;) nie wiem jakim cudem zyje i mam 3 karne suki haha twoj brak wiedzy poraza - idz sie douczyc ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mam 3 ;) poprzednie dozyly 16 lat :) wiekszosc ludzi je uwielbia - to wina wlasciciela nie psa zazwyczaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co Ty wiesz o psach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

fredzia kot zagryzł 14 lat temu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma ras psów tzw. agresywnych". Każda rasa ma natomiast wrodzone predyspozycje ,jedna rasa do polowań, inna do ćwiczeń taktyczno-bojowych, a jeszcze inna do pracy. Każda rasa ma też swoje wymagania co do utrzymania, zajęć i traktowania. Pies którym właściciel nie zajmuję się przez 12-14 godzin, nie gwarantuje mu żadnego szkolenia lub innych zajęć , to po prostu wariuje, a taki o predyspozycjach "żołnierza" będzie chciał walczyć, pasterski będzie "zaganiał" i podszczypywał wszystko co biega (najchętniej małe dzieci)-zamiast owiec czy tam krów, a jeszcze inny będzie "wiecznie wył" albo będzie tak apatyczny, że weterynarz będzie zachodził w głowę co dolega na pozór temu zdrowemu psu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...