chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie kiedy i gdzie powstanie jakiś - nawet mały ale zawsze- plac zabaw dla dzieci ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

Nie kiedy i gdzie, tylko czy w ogóle powstanie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

A to dzisiaj 1 kwietnia czy co bo dawno tak się nie uśmiałem :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

Kierownik mi kiedys obiecał zapewniając ze będzie plac zabaw jeśli nie w środku osiedla to gdzieś z boku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

A jakiś termin może był podawany ? Np czerwiec tak aby na okres letni / wakacyjny był ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

Tak, był podany termin wyłożenia ul Źródlanej płytami - jak kupowaliśmy: do końca maja (2015) a tu zaraz będzie koniec maja 2016 i FIGA ;D o placu zabaw już nie marzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: chmara- plac zabaw przy potokowe/ strumykowej

Mnie powiedziano tak w skrócie, że jest miejsce przy jeziornej gdzie wcześniej był słup energetyczny a go usunięto, że tam było by miejsce ale ze nie wiedzą co tam powstanie czy będzie plac zabaw bo dla nich lepszą opcją byłoby postawienie kolejnych domów. A na tą chwilę wygodnie jest dla nich mieć wolny plac dla maszyn. Więc sami nie wiedzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plac zabaw , kto ci obiecał ? To niech zbuduje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnijcie o placu zabaw, wczoraj sąsiad ze Strumykowej powiedział, że deweloper planuje dalsza zabudowę tej ulicy, a wcześniej była mowa,że być może tam będzie plac zabaw na wolnych działkach..... a chciał ulice robić na nasz koszt, i co by było jak by wszyscy się zgodzili, ciężki sprzęt jeździłby po zrobionych ulicach, za naszą kasę ?? Ten człowiek to po prostu jeden wielki żart... bez honoru
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...