czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Zastanawia mnie czy są tu osoby które wygrały w radiu np RMF FM kasę? Codziennie prawie każde radio oferuje różne gry smsowe aczkolwiek nikt z moich znajomych nie wygrał i ja również. Więc pytanie do Was forumowicze ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wygralem 1000zl w esce jak byla akcja ze nazwe zmieniali z hit fm na eska ;-) na przelew czekalem prawie 3 mc ale dotarl ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wygrałem w radiu Eska Nord 3 single za konkurs muzyczny. Szkoda tylko, że nie miałem wyboru płyt..., ale i tak się cieszę z nagród.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wygrałam w Radio Zet parę tysięcy, ale ostatnio te kilkset które, są główną nagrodąto, chyba lekkie przegięcie. Nikt jakoś od kilku miesięcy nie może wygrać, faktem jest że, mniejsze po 10 tyś, czy auta są do wygrania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Trzech znajomych wygrało płyty w Eska Rock. Poza anteną byli podpytywani, co bardziej by im odpowiadało. Jedna osoba wygrała w telewizji publicznej 1tys. zł, natomiast kuzyn po jednym z konkursów stał się właścicielem auta (RMF FM chyba).

Ja nie mogę pochwalić się zdobyczami. Aby wygrać, trzeba grać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

ze cztery lata temu wyrwałem od Eski Rock płytę Foo Fighters za " gracie co chcecie", ludzie ze stacji bardzo ok ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

to z sentymentu chyba ? tłok fm, Zet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Moja żona wygrała wycieczkę do Japonii w listopadzie 2016r,a w lipcu 2018r,wycieczkę do Kopenchagi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też wygrałem ale nie sprawdziłęm dokąd i tak siedzę nadal w na srebrzysku... nie jest źle, laski są, znaczy robią
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

To pewnie żona rodzina z Lechem Wałęsa. On też wygrywał w Totka z pomocą bezpieki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

No to skoro tak mało osób napisało w związku z radiem to może w innych konkursach wygraliście?? Może w lotto?, zdrapki?, cokolwiek ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Jeśli mogę się jeszcze pochwalić wygranymi to:
w konkursach prasowych - bilet do kina, bilet do opery, bilet na kabaret;
w konkursie filmowym - pendrive 8G;
w konkursie poetyckim - aparat fotograficzny;
w konkursie recytatorskim - książki i album;
a w lotto - czwórka
to tak do tej pory...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wygrałam w lotooo 12.00 zł czy jakoś tak :)
Dawno dawno temu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Pokemonko gratulacje :)

a może tak jakieś większe wygrane się gdzieś tam pojawiły??

Ja kiedyś w zdrapce wygrałam 150zł :) ale dawno temu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wygrałem w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Dziennika Bałtyckiego na początku lat 80tych śpiwór - to była - biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą - moja największa wygrana.

W Radio Kaszebe wygrałem dwa razy wejście do kina.
I jeszcze w rozwiązywaniu łamigłówek szachowych - bodajże Głosu Wybrzeża - bony na 400 zł.
A i jeszcze w Gazecie Wybiórczej za zdjęcie walentynkowe też wjazd do kina.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Mój dziadek dwukrotnie skreślił szóstkę. Wówczas główną nagrodą był fiat 125p :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Kto pamięta Radio Arnet ten zapewne słuchał porannego konkursu w którym trzeba było poprawnie wytypować 3 cyfrową liczbę- gość prowadzący program mówił jedynie za mało bądź za dużo. Prostota i możliwość normalnego dodzwonienia się - bez pierdół typu sms premium- powalała. Jako młokos udało mi się trafić jeden jedyny raz, wygraną był pyszny tort.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wygralam w jakims konkursie,w "Wieczor Wybrzeza"(pamietacie?)
karnet na basen,ale w...Gdyni!(ja jestem z Gdanska).
Zapytalam czy jest mozliwosc zamiany na Gdansk,ale niestety-nie bylo.
W zwiazku z czym powiedzialam,zeby przekazali ten karnet
jakiemus dziecku z domu dziecka.I tyle bylo mojej wygranej.
I raz wygralam zelazko w supersamie KUPIEC w Brzeznie(nie wiem czy jeszcze tak sie nazywa ten sam).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

> karnet na basen,ale w...Gdyni!(ja jestem z Gdanska).

Oj tam... Ja kiedyś, w jakiejś gazetowej krzyżówce, wygrałem dwuosobową wejściówkę na dyskotekę w Międzyzdrojach :D
Jakoś nie ciągnęło mnie do realizacji wygranej :/

W radiu PiK wygrałem kiedyś jakąś płytę. Ale mało atrakcyjna dla mnie była, to również nie zrealizowałem wygranej.

Za szczeniaka wygrałem w jakimś konkursie, w telewizyjnym programie popularno-naukowym, miernik uniwersalny. I to była moja najfajniejsza wygrana ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

ja wygrałam kubek i plecak w paszportach polsatu-------------czy ktoś pamieta, ze takie cudo kiedys było?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Z mojej rodziny wygrano 29 000 w RADIU "ZET,ale gra była ostra .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ihhhm. Jasne a ja w w każdym konkursie każdą kwotę kilkaset tysięcy już wygrałem w radiach poza tym w Lotto kilkadziesiąt milionów złotych ale nadal puszczam bo lubię Weź przestań człowieku bo tylko się ośmieszasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

a) w lotto w zeszłym roku dwa razy czwórka i kilka trójek
b) w radiu gdańsk konkurs wygrany
c) trzy razy bilety w konkursach nadmorski24.pl
d) kilka razy w zdrapkach po 1zł wygrane:)

znajomy wygrał pare lat temu seata w konkursie RMF FM

generalnie tracę wiarę w możliwość wygrania w lotto dużych pieniędzy. z roku na rok coraz mniej trójek trafiam. nie wierzę już w zdrapki i konkursy audiotele. wierzę w konkursy gdzie wygrywasz dzięki swojej wiedzy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

nie wiesz dla nich bo jak słuchałem rodio zet to jes ta sama oswoba i tem sam glos oni naciogajom ludzi bo moja siostra grała 10 lat ani razu nie wgrała
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wczoraj dodzwonillem do radia zet i wygrałem gadżety radia zet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

nie wiesz dla nich bo naciągajom w radiu zet to jest ta sama i ten sam glos osoba ktura za kzdym razem wgrywa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja wygrałem raz 100 funtów a moja kobietą 100 euro w zdrapkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja notorycznie wygrywam w Esce - zaczęło się w zeszłym roku od koncertu Imany i od tamtej pory - z 10 razy - czasem nawet dzień po dniu ':)
Już się mnie kojarzą jak dzwonię :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Mam to samo z radiem eska. Mam w sumie 28 płyt, wieżę stereo w pepsi Summer patrol i gadżety z logo eski. 4 grudnia płytka 29 do kolekcji. Hurts :) eska jest okej. Kiedyś 105,60 zł było to też się udało :) w innych tylko tracę kasę i czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja nie wygrałam nigdy kasy być może dlatego, że nie gram :-P Raz wysłałam sms-a, jakieś 10 lat temu i wygrałam płytę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Jeśli nie opłaca się abonamentu radio-telewizyjnego podobno nie wypłacają wygranej :) także można sobie podarować smsy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

"nie wygrałam nigdy kasy być może dlatego, że nie gram"
Niulka,być może?Myślisz że jak nie grasz to może być jeszcze jakiś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

muj kolega wygral auto pare lat temu rmf fm seata jak była taka akcja pt cos z polowaniem uplowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

witam ja wygrałem w radiu Zet 30.07.2015r i to nie jest sciema wygrałem 10000 zł i te kase dostałem na konto pozdrawiam Waldek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Marto.
Ja tylko na maszynach. :) Trafilem kiedys na wysokiej stawce najwyzsza wygrana na pieciolini czyli 77777. W dodatku te piec siodemek bylo w ksztalcie litery V jak VICTORY. Pamietam, ze maszyna zaczela sie trzasc, wibrowac, po czym poczela wydobywac sie z niej muzyka cos w desen lambady, mialem kilkaset "krecen"na ruletce jako bonus. (na tej ruletce, albo sie wygrywa 10zl, albo sie trafia puste pole, albo trafia sie 6 dodatkowych krecen, czyli oprocz czasu nic sie nie traci). Do dzis pamietam miny kolegow za moimi plecami gdym gral. Znaczy na poczatku ich nie bylo, dopiero gdym mial wygrana to chlopy se przypomnieli, ze nie maja na piwo i fajki. Maszyna wyplacila cala wielka reklamowke 5zl na reszte czekalem do nastepnego dnia. Przyjechal servis men, zapelnil maszyne mnie ofiarowal papierki kolorowe, pogratulowal i pojechal. Kazda maszyna do gry ma GPS, nawet jesli nie wyplaci od razu calosci servis wie ile na biezaco ma do uiszczenia. Swoja droga nie orientuje sie jak wyglada to na dzien dzisiejszy prawnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ciekawa historia! Ja jakoś nigdy nie miałem szczęścia chociaż parę razy wysyłałem jakieś smsy albo brałem udział w konkursach. Zawsze mi się wydaje jednak że to jest trochę naciągane, i bardzo ciężko wygrać więc w końcu dla zasady odpuściłem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wow, nieźle :) A teraz grasz dalej czy przestałeś po tak dużej wygranej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Waldku a czy warunkiem wypłaty był też oplacany abonament RTV bo gram ale nie opłaca abonamentu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Tez wgralem ale teraz czekam na wyplate
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

każdy moze sobie napisać ze wygrał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Radio Zet to złodzieje co chwilę dostajesz smsy , jakieś szanse do losowania ,byle kasę za smsy wyrwać od ciebie,banda krętaczy naciągaczy złodzieju ,kolega grał codzień po kilkanaście SMS-ów wysyłał g*wno wygrał kij z radiem Zet ciule
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Witam mam pytanie czy jak sie wygrywa kase to trzeba opłacic pofatek w skarbowce jakis %
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ile smsow wyslales?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

A czy musiałeś mieć opłacony abonament radiowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

do tej pory smsy.. zwiększ swoje szanse.., wyrzuć przedmiot.. klęska finansowa wyślij.., ile za jeden sms??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja puszczam smsy 8lat do radia rmf fm i od roku do zetki czasm było tak że puściłem dwa trzy dziennie i nigdy nikt do mnie nie zadzwonił.Powiem wam myślę że to jeden wielki kit przez tyle lat i nic.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

C a ile wtedy do maszyny włożyłes?Pewnie nie mało. Sama nigdy nic nie wygrałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Takimi szmatami jak Zet RMF FM,i innymi niech się zajmie prokurator , nienawidzę takich stacji to jest wyłudzanie pieniędzy Ziobro powinien dokładnie temu proceder owi się przyjrzeć za co PiS kasę bierze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

To idzie na cele harytatywne tak mi się wydaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

ja wygrałam w sierpniu w vox.fm słuchawki bo od odpowiedzi dzieliło mnie niewiele. ale nie otrzymałam tych słuchawek, gdyż procedury są bardzo czasochłonne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

ja wygrałam 2000 zł w loterii zdrapkowej:D ale było to z 2 lata temu) teraz też biorę udział w loterii w PH Matarnia ALE!nagroda bardziej interesująca:D do wygrania jest mieszkanie i to nowiutkie:D Moim zdaniem warto brać udział w konkursach bo można wygrać naprawdę wiele ciekawych nagród. No wiadomo, ze jest konkurencja, ale najgorsze to jest narzekanie jak u mnie co niektórzy w rodzinie: ja to nigdy nie wygrałam bla bla, szkoda tylko, ze nigdy nie grali :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Mówią, że nie wygra ten co nie gra :) Dlatego będę grała dalej ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

g*wno kłamiesz wygrasz chyba mieszkanie w noclegowni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Jak wiadomo w tego typu loteriach bardzo rzadko kto wygrywa i czasem zdarza się, że są one po prostu ustawione. Polecam poczytać sobie ten artykuł na temat różnego rodzaju konkursów sms itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Mój rekord to 4 lotto z plusem czyli 100 zł ;p

Mój dziadek kiedyś tam wygrał wycieczkę do Włoch.

Najcenniejszą którą pamiętam to osoba z grona znajomych, która zbierala jakies tam kupony z gazety i wygrała mieszkanie (porządne trzeba przyznać).

Ale szczęściarza w lotto to nie znam ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

"W Lesiu działał straceńczy duch, ale także kolejka wypitych w barze rybnym klinów. Panująca wokół atmosfera nasunęła mu na myśl różne skojarzenia. Oczyma duszy ujrzał salony gry, stosy banknotów na stołach, rozpalone twarze, usłyszał brzęk złota, okrzyki krupierów... Monte Carlo!...
- Mój dziad fortunę w Monte Carlo...! - pomyślał dumnie.
Myśl jednak urwała się nagle, w żaden sposób nie umiał się zdecydować na jakiś czasownik. Co też ów dziad z fortuną w Monte Carlo zrobił?... Stracił?... Przepuścił? Roztrwonił?... Równie dobrze mógł zyskać. Trochę niemiłe było także to, że w ogóle nie mógł sobie przypomnieć żadnej fortuny w rodzinie, nawet sięgając pamięcią do pradziada."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ach, Lesio. Dawno już nie czytałam. Czas najwyższy sobie przypomnieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

> czasem zdarza się, że są one po prostu ustawione

No co Pan powiesz? A ja myślałem, ze główna wygrana w loterii paragonowej to czysty przypadek ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja co prawda w radiu nie wygrałam ale wygrałam w konkursie coca-coli 400zł. Było to miesiac temu. Kupiłam butelkę coca-coli, wysłałam sms z numerem paragonu i... już :))
Kasę wysłali od razu.
Tak jak ktoś wcześniej napisał - zeby wygrać trzeba grać :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

A do mnie daawno temu zadzwonili i do dziś zagadką jest dla mnie jakim cudem bo nigdy nigdzie nic nie wysyłałam :) ale nie wygrałam, bo trzeba było jakieś specjalne hasło po odebraniu powiedzieć;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wczoraj, w piątek trzynastego pierwszy raz wygrałam coś większego. Mianowicie wygrałam bilety na koncert Green Daya w Esce Rock, ale nawet smsa nie wysyłałam, tylko napisałam do nich prywatną wiadomość na fb. Trzeba było napisać jak spędziło się dzień, coś ciekawego po prostu :) Bilety na koncert wcześniej kupiłam, na płytę, ale bardzo chciałam iść na Golden Circle, ale były wykupione i wiadomo cena też niezła, a wiadomo w radiu rozdają zawsze najlepsze bilety, także te moje muszę teraz sprzedać.

Za dzieciaka raz na jakiejś rodzinnej imprezie w knajpce zagrałam na maszynie pierwszy i ostatni raz w życiu i wygrałam 30 zł. :)
W lotto ani zdrapki nie grałam nigdy w życiu i wysłałam może z 5 smsów do rmf fm przez całe życie :D
Raczej nie bawię się w smsy do radia ... jeśli jeszcze trzeba napisać odpowiedz w smsie na jakieś pytanie, konkurs, to może jeszcze, ale nie zwykły sms, do tego jeszcze RMF FM to jedno z trzech najpopularniejszych stacji radiowych w PL więc szanse spore nie są, ale moim zdaniem takie rzeczy nie są ustawiane, jeśli ma się kapitał do grania to czemu nie, ale zgadzam się z tym co ktoś wcześniej napisał, że najlepiej brać udział w konkursach gdzie Ty, Twoja wypowiedź, kreatywność, pomysłowość czy wiedza decydują o wygranej .. odrobina szczęścia zawsze się też przyda, wiadomo. Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wygrane w radiu zet to wielka sciema i naciaganie np wyslij smesa losowanie przed dwudziesta a wtym czasie oficyjalnie niema losowania tylko naciaganie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda kolega pracował w radio Zet mówi że to wielkie oszustwo ,mają z tego kasę gdzie są organy ścigania, dlaczego nikt nie zrobi porządku w tym chorym kraju
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

V54FDUJ,VMBJ4OB,UBUC,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Czy ja coś wygrałam kilka lat temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta kasa,którą wygrali słuchacze to pieniążki od słuchaczy którzy nie wygrali wysyłająć setki smsów.Stacje przypisują sobie,że rozdają kasę,ale czyją,Słuchaczy co tracą na smsy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W RMF wygrało jeszcze stosunkowo mało osób żeby trafić na taką przykładowo na tym forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wygrałem w rmfie, sumę gwarantowaną 6.000 i za 3 tygodnie było na koncie już po odtrąceniu 5400....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile "szans"/smsów zdobyles, że zostałeś wylosowany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy była koniecznośc opłaconego abonent rtv?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj, nie, tak mi się nigdy nie udało wygrać pieniędzy. Raz jedynie wygrałam płytę w Tok Fm i nawet nie wiem jakim cudem się dodzwoniłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam ani jednej osoby która by wygrała w radiu, a wysyłały nieraz naprawdę dużo smsów i nikt się nie odezwał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się udało raz dodzwonić jak było pytanie konkursowe. W drodze losowania, to nigdy mi się nie udało ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Bo radio zet poszlo w pi.....dziet
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kilka razy wygrałam w radiu różne płyty, bilety itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej rodzinie byłą wygrana 300 000 zł w Polsacie podczas jakiegoś koncertu trzeba było wysłać smsa i oddzwonili na antenie i wygrał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow, no to pogratulować :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wierzę w te wygrane radiowe i nie znam nikogo kto by wygrał. Dużo pewniejsze wydaje mi się obstawianie zakładów u bukmachera. Mniej stracisz a masz szanse wygrać. Poczytaj sobie na: lepszykurs.pl/fortuna-czyli-zaklady-bukmacherskie. Znam osoby, które w to wygrały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W radio nie zdarzyło mi się ale w internecie owszem kilka razy. Szczególnie na fejsie albo instagramie. Obecnie na insta biorę udział w konkursie kfc, niezła nagroda do jest do wygrania a za obserwowanie konta i zrobienie zdjęcia to się opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nic nie wygrałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wygralem niewielka sume pieniedzy czyli 5 tysiecy pln ale oczywiscie jeszcze mi potarcili podatek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co Ty myślałeś? żyjesz w Polsce, tutaj nigdy niczego dla siebie nie uchowasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Gralam rok czasu w rmf 2 sms w miesiacu wysylalam i nigdy nie zadzwonili a bylo to 2011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gram od kilku lat codziennie w RMF FM, ale oczywiście nic nie wygrałem. Za to ciągle przysyłają smsy, żeby dalej grać i wysyłać. Takie wyciąganie pieniędzy. Nie polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

nie wiesz dla nich oni naciągajom ludzi bo to jest jedna i ta sama osoba i ten sam głos w radiu zet bo moja siosra giała 10 lat i nic nide wgrała
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja kiedyś wygrałam koszulkę w radio zet a w innym radiu ale to z 15 lat temu weekend w hotelu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

W hit FM parę płyt cd i jakieś bilety do kina.W zdrapkach jako prezenty zamiast kwiatów ślubnych w sumie kilka stowek A na chybił trafił parę 3 i ze dwa razy 4.pozdrawiam graczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wygrałam w radiu zet 20000 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Jak to zrobiłaś? Ile smsow i o ktorej godzinie wysylalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygrałem bilety do kina. Nie miałem wpływu na film, ale okazał się być fajny:) Więc uznaję,że nie zmarnowałem czasu.Moim zdaniem to fajna rozrywka. O pieniądze nigdy nie grałem. No ale audycja akurat dotyczyła kina. Temat jest mi bliski więc stwierdziłem,że spróbuję dla własnej rozrywki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż też kiedyś wygrał w radiu bilety do kina, nie wiem po co w ogóle brał udział w tym konkursie, bo z góry było wiadomo, że bilety są na noc horrorów, a on nie cierpi horrorów, ale udało mu się i poszliśmy. Niestety poziom był tak niski, że wyszliśmy w połowie drugiego filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja wygrałam kiedyś jeden konkurs w Radiu Parada! :D Od tamtej chwili słucham ich prawie codziennie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

To naciaganie tymbardziej ludzi ,ktorzy naprawde potrzebuja pomocy,spelnienie marzen jest dla tych ,ktorzy moga sobie pozwolic na wysylanie ogromnej ilosci sms.a i tu tez nie ma pewnosci ,wygrywaja przewaznie pod ustawke ,nie ci ktorzy nie moga sobie pozwolic na wysylanie sms.poprostu nie maja kasy ,ale wysla te 10,czy 15 sms,z nadzieja ze moze sie uda ,,a tu Zong,pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

w rmf fm wygrałem ostatnio 25 tys lecz czekam na nie już ponad 3 miesiące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wysłałaś jednego czy wiecej sms-ów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

I co dostał Pan już ta wygrana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy, podobnie jak nie wygrałem w Radiozet. Wysłałem 1 smsa rok temu i spamują mnie teraz smsami co kilka dni. odradzam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nigdy nic nie wygrałam. Ile to sms do RMF nie wysłałam, to jest rekord. I nigdy do mnie z kuferkiem nie zadzwonili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cytując twój własny, minutę wcześniejszy, wpis z innego wątku:
"Bo ludzie są głupi i dają sobie wciskać takie kity. Na głupotę nie ma rady."
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Rok temu w Radiu Zet wyczieczka o wartości 15tys wysłanych SMS-ów - 5 wszystkie formalności załatwione w ciągu miesiąca
też nie wierzyłam ale poprostu szczęście.
Wracając wstecz przez poprzednie kilka lat też wysyłałam do RMF i zetki ale zawsze to było od 3 do 6 smsów i nie regularnie
Znajoma w esce wygrała płytę
Także można grać ale z głową i rozsądkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Dzień dobry można wygrać pieniądze na RMF FM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety nic nie wygrałam, nawet sms nie mogę wysłać bo Play mi automatycznie blokuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Wygrałem w grudniu w loterii RMF 25000 zł. (wysłałem 2 smsy) tylko niestety jeszcze czekam na wypłatę wygranej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam tez przysłali formularz do wypisania? Mi dzisiaj mija 3 ustawowe miesiące i jeszcze nie mam kasy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Justyna a trzeba mieć opłacony abonament telewizyjno- radiowy żeby odebrać nagrody z radia zet lub z radia rmf fm ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie gry czy konkursy mają swoje regulaminy i tam są ustalane wysokości nagród itp rzeczy i muszą one być zrealziowane, inna sprawa, że wysokość nagród nijak ma się do osiąganych wpływów, po prostu tysiące ludzi składają się na taką nagrodę oraz na zysk operatora tutaj radia.

Wg mnie postępują oszukańczo bo manipulują treścią i ilością sms-ów tak, by wciągnąć człowieka w jak najdłuższą grę, i tym samym by wysłał jak najwięcej płatnych sms-ów

Wyślesz raz a potem nękają cię wciąż nowymi sms-ami bo wyraziłeś zgodę wg. ich regulaminu.

Najlepiej w nic w nie grać, strata pieniędzy to nie jedyna strata, człowiek zamiast myśleć jak zarobić to wpada w "stan oczekiwania na wygraną..." i tym samym zaniedbuje swoje sprawy.

Są w Izajaszu takie oto słowa samego Boga: " a was, którzy zastawiacie stół bogini szczęścia - przeznaczam pod miecz...".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A w życiu. Nie wiem ile razy wysyłałam sms, ile kasy na to poszło i nigdy nic nie wygrałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli już to w coś takiego w co kiedyś ja zagrałem - na Lotosie - Suchanino - , wówczas Stacje Rafinerii Gdańsk
Konkurs polegał na tym, że należało na przygotowanych kartkach dopisać dalsze słowa do zapisanych już słów: "Stacje Rafinerii Gdańsk " , miał to być slogan reklamowy, następnie wrzucić do skrzynki.

Ja utworzyłem wówczas taki slogan: Stacje Rafinerii Gdańsk Naszymi Stacjami!

Zapomniałem o sprawie a tu po kilku tygodniach ktoś dzwoni...

Kurier!

Przydźwigał wielką paczkę, okazało się, ze wygrałem i otrzymałem główną nagrodę - Wieżę.

Niestety, nigdy nie spotkałem się z tym, by Rafineria Gdańsk, gdzieś wykorzystała mój zwycięski slogan..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie nie spojrzę, Ojciec Salamon pisuje z czytelnikami. To dobrze, słowa "prawdy" trzeba nieść w każde zakamarki. Ciekawi mnie ta wygrana w loterii. Czy aby to nie pomyłka w pisowni ? Napisane jest że wygrał Pan "Wieżę". Czy nie powinno być : wierzę ? Bo chyba wiarę ceni sobie Ojciec bardziej niż rzeczy doczesne, tak banalne jak sprzęt Hi-fi .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bez komentarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A szkoda, bo jak powiedział św. Paweł : " ten który nie odpowiada na komentarze na forum, nie dostąpi życia wiecznego "
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W radiu nigdy nie wygrałem, ale jak miałem 13-14 lat to w zdrapce lotto wygrałem 50zł, starszy o 5lat kuzyn, który był razem ze mną w kolektórze doradził Mi bym tą kwotę "zainwestował" w kolejne zdrapki, bo jest szansa że wygram "coś więcej" niestety posłuchałem kuzyna i nie dość że nic nie wygrałem i straciłem wygraną to wyszedłem z kolektury biedniejszy o 20zł. Potem oczywiście kuzyn śmiał się i wymądrzał, że on by zabrał kasę, bo wiadomo że jest małe prawdopodobieństwo na kolejną wygraną w tym samym miejscu w niedługim czasie.
Od tamtej pory podchodzę z dużą ostrożnością do wygranych, choć oczywiście czasami gram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> "bo wiadomo że jest małe prawdopodobieństwo na kolejną wygraną w tym samym miejscu w niedługim czasie"

Nie. Jeśli gra jest uczciwa, tzn czysto losowa, to prawdopodobieńśtwo jest dokładnie takie samo, jak w kolekturze, w której nikt nigdy nic nie wygrał.
Podobnie, jak z liczbami, które padły w lotto w poprzednim losowaniu. Dla większości osób jest skrajnie mało prawdopodobne, aby w kolejnym losowaniu padł taki sam zestaw liczb. A jest to dokładnie tak samo prawdopodobne, jak każdy inny układ, który skreślimy.
Podobnie, bo jest pewna różnica: w przypadku losów papierowych jest to losowanie bez zwracania. Drugi raz, tego samego losu już nie wyciągniemy, zatem ogólna pula nagród (jeśli wcześniej wygraliśmy) się minimalnie uszczupla.
W przypadku lotto każde losowanie jest odrębnym zdarzeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Mój Tata wygrał w Lotto, skreślił 4 i odebrał w Gdańsku 5 000 zł było to jakieś 3 lata temu, dodam że gra średnio raz w tygodniu, byłam pozytywnie zaskoczona pozdrawiam wszystkich niedowiarków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

W radio nigdy nie wygrałem ale udało mi się parę razy w 9 lions wygrać. w lotka kiedyś najwięcej to 4 miałem więc to nie była pokaźna kwota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

a o czipsach nikt nie wspomniał, ja już 2 razy znalazłem 20 tysiecy raz w paprikowych raz w cebulowych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wygralam tylko onkursy sms-owe z gazet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele lat temu w RMF FM była akcja latem, że tankowali na stacjach benzynowych bak do pełna, akurat byliśmy na stacji. I też wiele lat temu z kodów z kapsli coca cola 2 bilety na koncert w Krakowie( nie pamietam jaki) plus namiot i zwrot za bilety za przejazd. Jakieś 10 lat temu Sąsiad wygrał 3 mln w lotto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja wygrałem na wyścigach konnych 1200 zł a po mnie 15 minut później żona wygrała coś 900 zł i to są nasze jedyne wygrane od ponad 40 lat. To była wtedy moja miesięczna pensja netto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze nie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Bump... No właśnie ktoś wygrał tutaj może tę niemal codziennie rozdawaną kase np. w RMF FM? Albo może wie jak to jest? Jakie jest doświadczenie? Ile próbowaliście zanim się udało, czy jest jakaś minimalna ilość szans, w którą warto zainwestować żeby to w ogóle miało sens? Bo robią czasem promocje typu jeden SMS = np. 500, albo 5000 szans tylko czy faktycznie potwierdzacie, że jak wysłaliście kilka SMSów zbierając dajmy na to 30 000 szans to właśnie wtedy wygrywaliście, a jak mieliście tych szans raptem 200 to nigdy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nigdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakłady sportowe..nie żebym zachęcał, bo jest to jakaś forma hazardu, ale od czasu do czasu...pewniejsze jak lotto; ja akurat mam w betcliku internetowe konto i można już za 50 groszy postawić zakład; a wygrałem kilka razy, do ok.200 zł; kilka razy otarłem się o większe kwoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka razy darmowego Big Milka, raz czwórka w lotto - rodzice mi wtedy dołożyli i kupiłem radiomagnetofon, kolejnym razem w totka 3200 (czwórka grana systemem). Tą nagrodę przeznaczyłem na kolejny system (12 skreśleń) i nic nie trafiłem więc ostatecznie byłem jakieś 300 do przodu.

Kuzyn znajomego notorycznie wygrywa na automatach, nie wiem jak to robi ale idzie na pewniaka. Jego brat próbował tego samego i poszedł z torbami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Dnia 13.07 wygrałem w Wakacyjnej Loterii RMF 13 tysięcy. Cały czas czekam na przelew, teoretycznie mają czas do 13.10 (ustawowe 3 miesiące). Czy ktoś czekał dłużej niż 3 miesiące, czy ktoś dostał wcześniej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tam nie wierzę w te wszelkie wygrane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja nigdy a bym chciała :) ale koleżanka z pracy wygrała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie gram, więc nie wygrywam. Ale mój mąż namiętnie wysyła SMS-y.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja już cały czas wysyłam co dzien po kilka SMS myśląc w końcu że do mnie zadzwonią i nic a policzyłem że już za SMS poszło z konta 8750zl więc nie wieże że kiedyś choć odzwonia735427787 do mnie zdaję mi się że mają swoich co do nich wydzwaniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wygrałam kiedyś tego samsunga??? co miał baterie słoneczne xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Tak wygrywają znajomi panów redaktorów jedna wielka ściema wyślij SMS z dostaniesz milon szans buahahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Dzwonienie/pisanie do radia skutkuje tym, że codziennie będziecie dostawać po kilka smsów na jakieś tam szanse i co jakiś czas telefony/reklamy. Ktoś na tym zbija kasę. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka razy, bilety do kina i teatru, albumy i płyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Dokładnie przecież te gry to jedna wielka ściema i wyciąganie pieniędzy raz na jakiś czas dadzą komuś wygrać parę złotych i tyle A interes się kręci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ja już wielo krotnie próbuje w RMF ale nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ostatnio koleżanka wygrała w RMF 60 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Wygrałem Opla w loterii Winiary. Jeden SMs. 0,70 gr. Po miesiącu telefon z Warszawy. Stal się Pan właścicielem nowego Opla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Znam osobiście trzy osoby co wygrały auto a jedna nawet dwa razy pań z Bełżyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wygrałem kasę w Rmf ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Moja koleżanka wygrała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy ktoś z Was wygrał w radiu??

Ta gra To jedno wielkie oszustwo do mnie już dzwonili ze trzy razy Za każdym razem automatyczna sekretarka nie pozwalała mi dokonać żadnego wyboru i się rozłączyła straciłem trochę pieniędzy teraz żałuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Jaka chemia niemiecka do domu (3 odpowiedzi)

Jaka chemia niemiecka do domu, czy specjalistyczna, a może raczej standardowa?