czy to dobry pomysł na prezent?

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i śniadaniem i spa będzie dobrym prezentem na ślub?Może polecicie jakieś fajne miejsce w przystępnej cenie????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

wg mnie to dobry prezent ale tylko przy otwartym terminie wyjazdu - czyli do ustalenia przez Parę Młodą w dniu jej pasującycm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

też szukam czegoś takiego ale na rocznicę ślubu :)
macie jakieś propozycje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

super pomysł , na pewno trafiony prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Jak dla mnie swietny pomysł....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

dla mnie rewelka..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Polecam Wam Siedlisko Morena na mazurach. Piękne miejsce+SPA.

http://www.siedliskomorena.pl/


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałam http://www.lotusfitness.pl/voucher-na-masaz-dobrym-pomyslem-na-prezent/ prezent trafiony idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Swietny pomysl! Dat sie raczej nie ustala standardowo. Hotel po prostu wystawia voucher z opisem co jest wykupione (bez ceny) i na tej podstawie pozniej juz samemu sie robi rezerwacje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

dla mnie rewelacja też bym chciała dostać taki prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

dobry pomysł, idziemy w czerwcu na wesele i też myslałam o tym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

pomysł rewelacja, że tez ja nigdy na to nie wpadłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Dziękuję za opinie ale zapomniałam wspomnieć ze w zaproszeniu jest wierszyk o nie dawanie prezentu tylko o kasę .Czy w takim wypadku wypada dać taki prezent?Dodam że mam być świadkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

chociaż ten prezent ma zmieścić się w kopercie więc myślę że zawartość byłaby miłą niespodzianką???????:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

swietny pomysł. teraz moda na takie wierszyki żeby dawac kaske ale prezenty tez sie dostaje :):) a czasem taki prezent może bardziej zachwycic. a pomysl masz swietny !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

pewnie ze tak, dlatego nie zastanawiaj się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Moim zdaniem to nie koniecznie musi być dobry prezent. Zależy jakie upodobania ma para którą planujesz obdarować. No i weź pod uwagę fakt, że faceci przeważnie nie przepadają za takimi rzeczami jak spa i romantyczne kolacje, a to ma być prezent dla pary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

A mi się wydaje że po męczącym weselu po poprawinach fajnie jest gdzieś uciec chociażby na jedną noc i się odprężyć zrelaksować tym bardziej że młodzi nie mieszkają sami tylko z rodzicami i muszą wracać do domu gdzie nie ma okazji na pobycie sam na sam w spokoju.A tak cisza relaks i gorące uczucia?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

dokładnie zdecydowanie sie z tym zgadzam, a to ze faceci nie lubia takich wypadow sie nie zgodze. Moj narzeczony uwielbia spa i sama na walentynki urzadzilam taki wypad nocleg w hotelu romantyvzna kolacja i masarz dla faceta, podkreslam ze jacuzi nie chcial wogole wychodzic siedzielismy w nim 4 godziny. to byl nasz najkrotszy i najlepszy wypad we dwoje. Wiec ja sie bym nie zastanawiala prezent jest idealny. Niech sie mlodzi po slubie odpreza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Dori30 a możesz zdradzić gdzie byliście?pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

super prezent. Tylko zrobcie najpierw wywiad czy nie planują nic na ten termin. A co do facetów, że nie lubią spa, też się nie zgadzam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

no dobra...super pomysł z punktu widzenia kobiety...mój narzeczony twierdzi że nie zbyt byłby zachwycony...zasięgnij może też opinii jeszcze jakiś facetów??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Józia byliśmy w Hotelu Falco w Rumii i naprawde polecam. Sauny i jacuzii sa w cenie doby hotelowej. Osobno dokupywałam masarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

dziękuję Dori30:)Myślałam o czymś nad jeziorkiem jeszcze poszukam ale Falco to też ciekawa propozycja i dla portfela:)

Może ktoś jeszcze coś poleci??????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

ja polecam spa w ciechocinku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

prezent jak najbardziej trafiony.
tez bylam swiadkowa i moja siostra prosila o kase.
my za to zaolacilismy za weekend w paryzu - lot i hotel,
byli naprawde zadowoleni, do tej pory wspominaja.
Kasa sie rozejdzie, prezent rzeczowy moze byc nietrafiony a wspomnien nikt im nie odbierze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Świetny pomysł na prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

może rejs turystyczny do Szwecji, tylko nie wiem czy można tam wykupic taki voucher...trzeba by było sie zapytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

czy nie lepiej dac pieniadze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Ja tam za kaską nie jestem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Myślę że każdej parze spodoba sie taki prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

a jest w Polsce jakiś hotel z jacuzzi w pokoju??

czy sobie wymyślam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

już znalazłam coś ciekawego i nie drogo z jacuzzi zarezerwowanym tylko dla młodych:)nad jeziorem .Zrobiłam nawet wstępną rezerwację którą młodzi mogą zmienić i wykorzystać do końca roku:)Bardzo romantyczny prezent mam nadzieję że trafiony będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

a ja znalazłam to:
http://www.hotelbartis.pl/ofertyspecjalne.php

uprowadzę tam mojego męża :)

józia a TY co znakazaś??
pochwal się:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

Ja chyba zdecyduję się na Szarlotę.Mają tam hotelik i przystępne ceny a i okolica bo nad jeziorkiem przyjemna .:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

jak dla mnie super pomysł; sama taki planuje, ale dla chrześnicy na 18 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

ups:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy to dobry pomysł na prezent?

pomysł bardzo fajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie, że dobrym pomysłem jest coś takiego. Tylko musisz wiedzieć, co lubią, bo tak to trudno jakiś konkretny polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co kupić na prezent? To pytanie mi wiele razy spędzało niemal sen z powiek. Nie wiem, jak to się robi i zazwyczaj kończę w taki sposób, że kupuję jakiś klasyk – książkę czy alkohol. A tutaj nic co prawda nie kupiłem, ale przynajmniej otworzyły mi się oczy na to, co można kupić komuś bliskiemu. Może i wam się zatem spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, że dobry! Niemniej jednak ja kolację przygotowałabym samodzielnie. Jej uwiecznieniem może być ten deser: https://www.przepisy.pl/przepis/letni-torcik-z-truskawkami - jestem pewna, że jeśli go przygotujesz, Twój luby będzie zachwycony!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podoba mi się ten pomysł na prezent, jest bardzo rozsądny i miły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dość ciekawy pomysł na prezent jednak ciężko będzie od tak załatwić sobie wolne . Możesz iść w tą stronę lub pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym np kurs online . W końcu warto znać podstawowe angielskie zwroty w pracy . A teraz bez języka obcego ciężko dostać jakąś pracę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysł ciekawy, naprawdę, ale trzeba się rozejrzeć w możliwościach i cenniku. Raczej nie będzie to tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezwykłe upominki znajdziesz na https://eprezenty.pl/ :) aby wybrać idealny prezent na ślub wejdź w odpowiednią kategorię tutaj https://eprezenty.pl/na_slub,c,539 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcecie kupić prezent pasujący dla każdego to kawa ziarnista. Chyba każdy ją lubi pic? A jeśli nie wiecie jak ją smacznie przyrządzić to wejdź na stronkę https://czaskawy.pl/Najlepsza-kawa-ziarnista-bloglist-pol-6.html. Tu macie bardzo dużo przepisów na naprawdę dobrą kawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może wyjątkowe, kryształowe kieliszki do wina? Zerknijcie na https://niemencrystal.com/ tam jest świetny wybór!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto podejść do tematu prezentu praktycznie. Jeśli szukacie podarunku dla faceta to myślę, że pasek czy portfel może być jak najbardziej trafionym podarunkiem. Tutaj https://messimo.pl/meskie-paski zerknijcie sobie na markowe paski męskie. Pasek przyda się każdemu, więc będzie to przydatny podarunek i elegancki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooooo, to jest bardzo fajny pomysł na prezent!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja zastanawiam się nad tym by kupić prezent na 50 urodziny dla niej . Wiele osób polecało mi tą stronę, ponieważ można tutaj kupić bardzo porządne upominki i to w świetnych cenach co jest też ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po weselu młodzi są zasypani różnymi pamiątkowymi pierdołami - najlepiej pieniądze albo jakiś bon np. Empik, home and you, Castorama ;)

Jeśli chcecie koniecznie coś materialnego, polecam ewentualnie ceramikę:
https://andyceramika.pl/

Piękną ceramikę ma ta pracownia ceramiki z Bolesławca :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zastanawiam się by kupić taki Portfel na Karty https://walltee.com/portfel-na-karty-brazowy/ . Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....