do czego dazy sorosowska "filantropia"

jeden patriota ujał pieknie opozycyjne krzyki nawołujace do demokracji
"w tej demokracji mozna zmiescic wszystko --i kurestwo i burdel tez"

Ilu z was krzykaczyzadało sobie trud chwilowego zastanowienia sie---"a moze jednak cos w tym jest"
askoro cos mowia --moze jest na rzeczy?
ile jest prawdy w tym co mowia przeciwnicy?

mowia ,ze jezyk wroga jest dobrze znac
Sun Tzu i kazdy wytrawny wojownik pochwaliłby gorliwosc w poznaniu wroga/przeciwnika

a opozycja slepa i ani sie wychylic poza to,co lider kaze
?

https://oko.press/wirus-obcej-agentury-polski-orban-sorosem-chca-wykonczyc-organizacje-pozarzadowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W Polsce na przykład pedofilia razem tymi co nie płacą alimentów na własne dzieci skrzyknęli się razem przeciwko Bogu ducha winnym sądom.
Jak widać wspólnym mianownikiem jest dziecko.
Dlaczego pedofile i alimenciarze nie lubią sądów ?
Bo sądy przeszkadzają im w ich niecnych procederach.
Bo krzywda wyrządzona dziecku nie żadnego wytłumaczenia, wiec takie błoto najlepiej się trzyma.
Propaganda o tym wie, dlatego na Reżim TV możemy obejrzeć sobie coś takiego :

image
.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

powtarzasz sie
no i
niby ten sam temat
ale nie to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Słowa „WOLNOSC ROWNOSC BRATERSTWO” były „wabikami” masońskich Żydów wykorzystywa­nymi „od najdawniejszych czasów” do obalania „genealogicznej arystokracji Gojów”, która była jedyną obroną narodów. Zostanie zastąpiona „arystokracją pieniądza”.

Na przestrzeni historii oni grali na chciwości, żądzy i próżności ludzi żeby usidlić swoich agentów. Inaczej mówiąc, „demokracja” jest idealnym narzędziem dla ich tajnej kontroli. Monarchów byli dużo trudniej zdobyc. DEMOKRACJA, „zastępowanie przedstawicieli narodu”, „oddała ich do dyspozycji” i „dała nam władzę mianowania”.

Protokół 2: ..."
Z
PROTOKOŁY MEDRCOW SYJONU

specjalnie pogrubiłam te kilka słów ,ktore sa na ustach, /sa / siła przewodnia i rzeczami ,ktore Soros ,przez swoje liczne organizacje
popiera-wspiera .finansuje--a własciwie --robi cos zupelnie odwrotnego
protokoły powstały prawdopodobnie za czasow pierwszych waznych Rotchildow,podobno ciut zmieniane ..przypisuje sie autorom/owi---ogromna znajomosc w dziedzinie finansow i psychologii--wiec typuje sie jako autora/jednego z.ROTCHILDA..

dawno ---a wciaz aktualne
nie widac --opozycjo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chciałem cu coś odpisać Isztar. Ale skierowałem swoją myśl. Szkoda czasu na dyskusję z tobą. I to nie z przyczyn merytorycznych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje, Jaqu

https://youtube.com/watch?v=jeCqkm1wj2E
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to jest naprawde zabawne---
https://www.youtube.com/watch?v=IIIstM7rJko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a to jest jeszcze bardziej zabawne

https://www.youtube.com/watch?v=onWCJMRWRCQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla kodziarzy,nowoczesnych i po-wców
idealne piesni piesni przewodnie na wasze manifestacje

https://www.youtube.com/watch?v=gwg6o4jEho8
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Marsz Miliona :)

https://koduj24.pl/marsz-miliona-pis-po-raz-kolejny-odwolany/

Najbardziej znana w Polsce demonstracja.
Głównie z tego, ze nie odbyła się już kolejny raz.

Trzymamy kciuki za frekwencję... zdaje się, że władza ma jakiś problem z namówieniem kogokolwiek na udział.

https://youtube.com/watch?v=aBzq76ePkKQ

PiS - LOL :))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawet Miłosierdzie nic nie pomogło.
Może spróbujcie z czarami

image

PiS-LOL :)))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez uwazam ,ze "nie ma katastrofy"
wiec po co marszowac
spokojnie niech robia swoje
i jak juz było wielokrotnie mowione--najwazniejsza jest suwerennosc,

po was,po nich przyjda własciwi włodarze
niedopuszczajacy do zadnych uzurpatorskich opcji ale i tez, tym bardziej niedopuszczajacy do wejscia ,w rzadowe szranki
zdrajcow--czyli was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Musisz wymyślić coś nowego.
Słowo 'zdrajca' nie robi już na nas wrażenia.
Podobnie jak 'komuniści i złodzieje'.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

opcja "musisz" psuje tobie
ja nic nie musze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Owszem, musisz i to każdego dnia, zadawać sobie pytanie : co by tu jeszcze zhejtować ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Możesz spróbować przyjąć mocniejsze leki.
Choć nie wiem czy leki w tym stanie coś jeszcze zmienią.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

ci ,co chca ,zeby wysmiewał sie z tych ,co wiedza ,jaka jest prawda
wiedza,ty nie wiesz..
to ja i wielu wie
spisz ..nie myslisz..nie widzisz całosci

wydaje ci sie ,ze to co na wierzchu jest godne wiary ,be sprawdzania
nauka bez myslenia jest bezuzyteczna a myslenie bez nauki-WIEDZY jest niebezpieczne(K F T)
to sie odnosi do twojej postawy
oni chca zebys tak własnie myslał...dokładnie wpasowujesz sie w to ,co ci podaja--układasz do tego--bezwiednie,bez sprzeciwu

wydasje ci sie --wiesz wszystko..a nie wiesz nic
i nie chcesz wiedziec
i kto tu powinien isc po prochy?

".....
Kilka tygodni temu w Australii wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

Człowiek ten powiedział m.in:

"Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary staną się „Naszą mała tajemnicą ". Małe dzieci są molestowane seksualnie, wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że Isztar odplynela już tak daleko w swojej paranoi, że nawet zetjota jej nie dogoni. Nie wiem jak wy, ale ja odpuszczam sobie jak na razie próby nawiązania z nią kontaktu. Przydał by się jej terapeuta a nie antagonista.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiedzialem, ze ta sieczka umysłowa niektórych nie bierze sie znikąd, tylko z inspiracji bolszewickiej propagandy.
Proszę, garść kilku kolejnych pisowskich trolli, którzy podobnie jak Prezes nie lubią U Dwa, bo Bono powiedział prawdę o Polsce.
Zaraz się okaże, ze dziadek Bono był ubekiem, a tak naprawdę to nazywa się UBono i należąc do masonów i jest ukrytym narzędziem w rękach Sorosa.

image

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możecie przypomnieć, kiedy i jak długo Bono był ostatni raz w Polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

6 sierpnia 2009.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka jest zatem jego wiedza nt Polski?
Gdyby Bono wypowiadał się o starożytnej kulturze sumeryjskiej albo o teorii strun, każdy normalny człowiek stuknąłby się w czoło: "Chłopie... nie gadaj o czyms o czym nie masz pojęcia".
Ale równie "kompetentna" wypowiedź nt Polski została w lot podchwycona.
Nieważne, czy Bono ma blade pojęcie o sytuacji w Polsce. Ważne, że powiedział coś, co można użyć przeciw Kaczemu Kurduplowi.

A raczej pojęcia nie ma (tzn wie tylko tyle, co wyczyta/usłyszy).
Czy słyszał o konkretnym przypadku represji za głoszone przekonania za rządów PiS-u?
Gdyby takowe były, wy dwaj już dawno powinniscie zapi***alać w kamieniołomach.
Czy słyszał o twórcy antykomor.pl?
Czy słyszał o represjach dla kibiców za "Donald ma Tole"?
Czy słyszał o Staruchu?
Szczerze wątpię. Gdyby słyszał, nie pierniczyłby trzy po trzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z twojego zaściankowego spojrzenia Polska za "dobrej zmiany" jest wzorem praworządności i przestrzegania demokratycznych zasad. Staruch i kibole - byli politycznie prześladowani według ciebie. Stuknij ty się w ten gruby bęben. Gdyby wszyscy twoi znajomi ( oprócz Isztvana z Budapesztu) zwracali ci uwagę że żresz za dużo i masz nadwagę, że coś jest z Tobą nie halo, to też byś twierdził że się nie znają, że nie mają racji ? Załóż trapery i wal czym prędzej do Puszczy Białowieskiej gonić ekologów. Przecież oni nie maja racji. Niech unijny Trybunał wali się ze swoimi wyrokami. Co z tego że wszyscy zgodziliśmy się że będziemy przestrzegać jego decyzji ? Niech się walą, twoja prawda jest najmojsza. Prawda człowieka zaściankowego, ksenofoba, zwykłego ciemniaka i prostaka który nie wychylił nosa z chałupy dalej niż miedza.. Burak ćwikłowy byłby obrażony, gdybym takich do niego porównał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki ty jesteś przewidywalny.
Rozumiem, ze ty byłeś w Iraku i w Libii, a także w Korei Pln. w ostatnich latach, bo tylko będąc osobiście na miejscu możesz wiedziec co się tam dzieje.
O sytuacji w Polsce szeroko informują zupełnie niezależne i wolne media w Europie, na podstawie których każdy może sobie wyrobić zdanie.
Nie wiem czy słyszał o stronie antykomor.pl, ale na pewno wie o tym, ze za poprzednich rządów Polacy nie wychodzili masowo na ulice, aby bronić swojego państwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oprócz przytyków personalnych, rodem z piaskownicy, stać cię na jakieś sensowne argumenty?
Kibice zostali skazani na kary grzywny za okrzyki i transparent "Donald ma tole".
Sąd uznał ich za winnych lekceważenia konstytucyjnych organów RP. Nie zostali skazani np. za chuligaństwo.
Do wyroku zastrzeżenia miała nawet lewacka Helsińska Fundacja Praw Człowieka.
Staruch przesiedział w pierdlu 8 miesięcy.
Prokurator prokurował coraz głupsze zarzuty, na których sąd nie zostawił suchej nitki i z wszystkich go uniewinnił.
Nadepnął Rudemu na odcisk i trza było "coś z nim zrobić". Za jego pobyt zapłacili i tak podatnicy, nie prokurator.
A i na odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie się dorzucimy.

Znajdziesz przykład represji za mrocznych i dusznych rządów PiS-u?
Sam z tym drugim jesteście najlepszymi naprzykładami.
Wiele waszych wypowiedzi mogłoby być spenalizowanych.
Jeśli nie z KK to z KC.
PiS jednak przyjął strategię "Niech se kłapią. Nie ma sensu z gnojków robić męczenników".
Jak się wydaje - całkiem słuszną, bo nakręcacie się swoim własnym jadem na tyle, że nikt normalny już nie chce tego słuchać.
Ileż można się taplać w rzygowinach i piardach?
Sami się izolujecie.
Nie powiem, że mi was żal. Zdychajcie se we własnych miazmatach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

fragment ,ktory wkleiłam pochodzi nie z gazety ,jak ja zwałes -"bolszewickiej",czy mediow .przez ciebie znienawidzonych,
a z ksiazki Davida Icke"a...autor zbierał do napisanai tejze materiały
nie mam tam jego prywatnych teorii i wyobrazen ,,tylko zebrane dowody

przedstawiciele slepej i słuzalczej obcym interesom,nie Polsce--opozycji
nie sa dla mnie zadnym autorytetem ,zebym jakakolwiek ocene,takze dot.mojej osoby
brała pod uwage

Bono dobrze powiedział---jestesmy ,wraz z Wegrami "hipernacjonalistyczne"
i jemu to przeszkadza?
a dlaczego?
martwi sie o nas?
czy nasz hipernacjonalizm jemu wyjdzie na szkode..jego ojczyznie..dzieciom z Afryki,?czy nosicielom Hiva?
nie podoba sie ,ze stawiamy sie Unii,ze nie chemy uchodzcow?
prosze bardzo --niech Bono --zsiadzie z mownicy i zacznie na Wyspach kaznodziejskie przemowy uskuteczniac dla islamistow
a szczegolnie w tych dzielnicahc i miastach--gdzie juz prawie Angole nie maja nic do gadania

bo tam nastał --hiponacjonalizm

oczywiscie ,ze Bono komus słuzy

przeszkadza w całkowitym rolozkowaniu uchodzców (tych biednych) w Europie..w zniszczeniu ostatnich bastionow
całowac flage to on moze
to nic nie kosztuje a robi wrazenie
tak samo jak przemowa Trumpa--zrobiła swoje

a d*py i zycia nikt za nas nie odda
jak przyjdzie co do czego---to obaj spluna za siebie--tacy to sa wspaniali ludzie--pozoranci

on nie wie nic
a co gorsza nic nie wiedza tez Polacy zasiedzieli w kazdym kraju--nie wiedza co tu sie dzieje

mowiacy np "u nas w Niemczech! to robi sie inaczej"
Kaczynski nas gnebi...maltretuje..zastrasza i gwałci--trzeba nam znowu paczki zwynosciowe szykowac

tam--oni na zmywakach,miotłach,zasiłkach...w mieszkaniach socjalnych--ktore trzeba zdac miastu
i wynajmowanych--- sa demokratycznymi krolami zycia
a tu dyktatura i bieda
tak oni to widza!
--------------------
oni sa z kontyngentu zapewne
patrolujac,nudzi im sie,,dlatego maja czas na pisanie i wyszukiwanie "wkladek"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sadyl: co z tą puszczą? Czy tak wygląda praworządność? Co ty na to?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...