dobry dermatolog Gdańsk

Witam,
czy znacie może dobrego dermatologa, który by przyjmował na kasę chorych, z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

dr Smętek na ulicy ogarnej :) polecam z całego serca :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobry dermatolog Gdańsk

zapomniałam dodać, że przyjmuje On i prywatnie i na kasę chorych :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Tego znam i niestety nie jestem z niego zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

odkopuje temat:)
poszukiwany dobry i sprawdzony dermatolog

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Polecam dr Zarazińską- prywatnie przyjmuje w klinice na Jaśkowej Dolinie 8
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Doktor Zarazińska jest najlepsza.
Smętek też ok.
Szarmach z Dermis- okropność
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: dobry dermatolog Gdańsk

a ja chwal e sobie Szarmacha, ale profesora. szybko inteweniował przy azs, wyłapał gronkowca, nie było do niego zpisów(przychodzi się i czeka w kolejce). mimo, że nie na nfz to za pierwsza wizyte bierze 80 zł, a kolejne 50.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr Zarazińska była dla mnie nieprzyjemna. Leczenie polegało na zleceniu m.in. badań (niepotrzebnych - wg innych lekarzy). Słaba komunikacja z pacjentem. Dr irytowało że zadaje merytoryczne pytania i dopytuje o mój problem zdrowotny. Odnosi się wrażenie ze chce pacjenta jak najszybciej spławić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

dr Bulińskia - przychodnia na stogach, dr Mielewczyk - przychodnia Jaskółcza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr Agnieszka Cegielska, przyjmuje w przychodni Nowy Chełm oraz na Ujeścisku.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

równiez polecam. przemiłai kompetentna osoba! pomoże w każdej sprawie w swojej dziedzinie, uspokaja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

a ja polecam dr Bijan Khalizadeh-Shabestahi , który przyjmuje w przychodni na suchaninie(kolo kościoła)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Witam,
odświeżam temat. Jestem mamą 6 miesięcznego szkraba i od miesiąca walczę z dietą eliminacyjną bo mały dostał wpierw na rączkach a teraz już na całym ciele szorstkich plam. Szukam dobrego dermatologa, który zna się na chorobach takich małych dzieci. Prosze gorąco o pomoc ! wizyta może byc prywatna, zależy mi zeby szybko to skonsultować bo jestem już psychicznie zmęczona czy to azs czy skaza białkowa a moze jeszcze uczulenie na gluten..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

dermatolog, pediatra, alergolog Aleksandra Wilkowska

Dębinki 7, Gdańsk, 80-952, pomorskie, tel: 058 349 25 88

info@uck.gda.pl, www.uck.gdansk.pl powodzenia!

www.znanylekarz.pl tam możesz znaleść tam też lekarzy; jeszcze raz powodzenia!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Całym sercem polecam dr Sokołowską-Wojdyło. Mnie akurat wyleczyła z trądziku ale słyszałam o jej fenomenie z wielu źródeł. Przyjmuje prywatnie ale warto. Tutaj jej strona: http://www.sokolowska-wojdylo.pl/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Witam. Mam ten sam problem z dzieckirm co pani. Czy wkoncu udala sie pani do dobrego specjalisty ktory wam pomógł? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

A ja kompletnie nie polecam dr Bijan, przepisuje tylko środki z których zapewne ma dodatkową kasę. Notorycznie każe kupować Cetaphil, pomimo, że nie zgłaszałam problemu z cerą, sam się dopytuje i sugeruje, że koniecznie trzeba tym myć twarz.
Przyszłam z zupełnie czym innym, o czym zupełnie nie chciał mi nic powiedzieć i dwa razy zmieniał zdanie co do diagnozy i irytował się wszelkimi pytaniami. Nie wydaje mi się, że jest to profesjonalna obsługa, ani dobry lekarz.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Również nie polecam dr Bijana. U mnie postawił diagnozę zmiany skórnej zza biurka, nie wstając nawet z krzesła i nie przeprowadzajac wywiadu z pacjentem. Przepisana maść zaostrzyła objawy. Dwóch innych dermatologów zanegowało branie tej maści.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

U mnie też Bijan przepisał machinalnie leki które nie pomogły a zaszkodziły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Odradzam dr Smętka. Usiłował mnie kompletnie bezpodstawnie namówić na terapię genomodulującą (wiele miesięcy brania bardzo agresywnych leków, które kosztują za całość ok. 1500zł) z powodu trądziku. Okazało się, że wyjściem jest zmiana diety i wyeliminowanie chemii (kremy, makijaż, konserwanty w żywności, antyperspiranty itd.). Trądzik znikł w kilka miesięcy.
Dr Smętek nie zwrócił również uwagi, że moja wątroba ma się coraz gorzej z powodu ok. rocznej (bez przerwy) kuracji antybiotykami, jaką mi wymyślił.
Nie polecam. Słyszałam, że do chorób skórnych o pochodzeniu alergicznym, grzybiczym itp. jest super, ale do leczenia trądziku odradzam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Mnie pomógł i na trądzik i na inne zmiany, więc ja polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

"Der-Med" i pani doktor Małgorzata Kaczorowska-Dziadak. Fantastyczna! ul. Kętrzyńskiego 24 niedaleko rynku na Przymorzu. Niestety są długie terminy :(. Ale naprawdę pani doktor znakomita!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: dobry dermatolog Gdańsk

dr Zarazińska przyjmuje w szpitalu na kartuskiej , były kolejowy chyba teraz pomorskie centrum traumatologiczne oczywiście na NFZ. Ja też ją polecam z całego serca i nie ma do niej wcale dużych kolejek spokojnie w przeciągu tygodnia bedziecie przyjete :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ja polecam profesora szarmacha. Www.dermis.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ja polecam z czystym sumieniem lek. med. Beata Imko-Walczuk, efekty leczenia widzialam i slyszalam wiele dobrych opini.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Gdzie przyjmuje pani doktor Imko Walczuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Hmm a w ogóle o co chodzi? :) Trochę pochodziłem po dermatologach i też mam swoją widzę, może coś podpowiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr Jasiel -Walikowska- Sopot a prywatnie Gdynia.
Dr.Aneta Drożdżewska -Gdańsk Orunia i Stogi ( ale nie wiem czy NFZ)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr Drożdżewska, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dobry dermatolog Gdańsk

ale ta Dr Drożdżewska to gdzie dokładnie przyjmuje na tej Orunii Górnej? jakim tam dojechać autobusem, może ktoś podpowiedzieć? no i czy ktoś wie, czy jest możliwość na NFZ, czy tylko prywatnie? (jaka cena wizyty prywatnej?)
dziękuję za odp.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Przyjmuje na NFZ.

Baltimed na Krzemowej chyba (sprawdź w necie)

autobus 154 i wysiadasz na ostatnim przystanku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ale jeszcze bardziej polecam Dr.Czubek i Zarazińską
w starym szpitalu kolejowym
to jest przeniesiona dermatologia z ul.Długiej.
Czeka się głównie maks 2 tygodnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Nie polecam Baltimedu zarówno od strony dermatologicznej jak i laryngologicznej.Lekarze pracują tam od niechcenia.Kiedyś z dzieckiem byłam na Morenie w przychodni i tą Panią dermatolog moge polecić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

tak,tak..

na pewno niektórzy wyleczą tymi kosmetykami bielactwo,łuszczycę,grzybicę czy AZS..głupia reklama swoją drogą :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Zarazińska przyjmuje na NFZ na Wajdeloty we Wrzeszczu. Terminy długie nie są - pierwszy raz czekałam 1,5 tygodnia, za drugim razem 4 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Posluchajcie glupie komentarze zostawiajmy dla siebie bliska mi osoba pracuje w Baltimedzie i nie jest OKROPNA.polecam panią lekarz Anete Drożdżewska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie polecam Dr Drożdżewskiej z Baltimedu na Orunii. Moja wizyta u tej kobiety trwała 5min. Kobieta nawet nie chciała obejrzeć ani wysłuchać co mi dolega. Nie udzieliła mi żadnej porady, nie dała żadnego skierowania na badania ani żadnej recepty. Odfajkowała sobie tylko, że wizyta się odbyła po czym pospieszała mnie abym jak najszybciej opuścił gabinet ponieważ w kolejce czekają następni pacjenci. Zero zaangażowania. Na NFZ przyjmuje, ale nie leczy tylko nabija sobie kasę. Być może przyjmując prywatnie inaczej traktuje pacjentów, ale lekarza z takim nastawieniem zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram opinie. Dr Drożdżewska jest okropna. O ile na medycynie może się i zna, to jako człowiek jest nieprzyjemna, opryskliwa, naburmuszona, potrafi brzydko odzywać się do pacjenta. Już nigdy więcej do niej nie pójdę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr. Zarazińska przyjmuje w szpitalu Kolejowym na Powstańców na fundusz. Polecam również dr. Sobjanek bardzo dobry fachowiec. Prywatnie na Szerokiej a na fundusz był kiedyś w przychodni Świętokrzyskiej, nie wiem jak w tym roku. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

dr Katarzyna Bulińska, spółdzielnia lekarska, Gdańsk-Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 68.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ile kosztuje wizyta u pani doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

100 zł, o ile dobrze pamiętam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Bardzo polecam doktor Marię Czubek, pomogła mi bardzo, bo wyleczyła moją zmorę-trądzik. Ja chodzę do niej prywatnie,ale wiem że przyjmuje też w byłym szpitalu kolejowym(jest chyba ordynatorem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ja polecam dr Imko-Walczyk mnie i wielu znajomym pomogła bardzo. Wizyta szybka i konkretna i co najważniejsze szybko i skutecznie leczy. Przyjmuje w byłym kolejowym na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dobry dermatolog Gdańsk

odradzam dr Smętka, borykam się z trądzikiem już od ponad 5 lat, przyjmowałam najsilniejsze leki, przechodziłam juz chyba przez wszystkie możliwe kuracje, które podobno miały pomóc i trądzik miał zniknąć na zawsze, byłam strasznie osłabiona, śpiąca, zero energii do życia ale skoro miało mi to pomóc to mimo wszystko się nie poddawałam i walczyłam przez pewien okres po kuracji nastąpiła poprawa, co jakiś czas pojawiały się pryszcze ale głównie w okresie miesiączkowania, miałam nadzieję, że wreszcie udało mi sie wyleczyć niestety myliłam się, trądzik powrócił.. może nie w takim stopniu jak przed silną kuracją ale jest i strasznie szpeci moja twarz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

A kto leczył skutecznie melasme(ostude)-jakiego dermatologa polecacie na taka przypadłość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

W Trójmieście mam sprawdzonego dermatologa http://www.dermalergtrop.com/ jak chcesz zapytaj czy zajmie sie Twoim problemem. Mi pomog w wielu kwestiach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

No masz, a mi akurat na trądzik pomógł i warto było przecierpieć te 9 miesięcy na antybiotykach, bo teraz jest dobrze. Trzeba przestrzegać, co lekarz nakazuje, a sporo osób ma z tym problemy - a to piwka się chce, a to zapalić... Różnie bywa. Ja robiłam wszystko według planu i zadziałało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Podbijam temat! Mógłby ktoś polecić naprawdę dobrego dermatologa na NFZ?
Byłam już u dwóch pań - jednej na morenie, drugiej w GCZ i jestem rozczarowana. Pierwsza z pań - owszem była fachowa, ale kolejka do niej ogromna a bagatelizowała moje znamiona, twierdząc, że mogę je sobie wszystkie usunąć, ale będę miała blizny. Druga pani stwierdziła natomiast, że pojawiające się na przedramieniu i łydce krostki - potwornie swędzące aż do powstawania ran, to wynik ŚWIERZBU.... =.= O ile mi wiadomo, świerzb nie pojawia się w tych miejscach i wygląda zupełnie inaczej.

Proszę o pomoc, bo nie mogę patrzeć na swoją skórę przez te rany, a dodatkowo mam problem ze znamionami, które warto skontrolować przed wakacyjnym opalaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

jeżeli to świerzb,to nie wygląda to ciekawie...,co jest napisane...Zarażenie świerzbem następuje przez bliski kontakt

Do zarażenia świerzbem dochodzi najczęściej poprzez bezpośredni kontakt z zainfekowaną skórą. Rzadko wystarczy podanie ręki czy szybki uścisk, aby zarazić się świerzbem. Zarażają się natomiast osoby pozostające ze sobą w dłuższym kontakcie (np. podczas stosunków intymnych),proszę powiedzieć czy takowe Pani miała?????kiedyś skuteczna metodą -było nacieranie całego ciała terpentyną.Znamiona-trzeba zarejestrować się do szpitala kolejowego w Gdańsku,tam dermatolodzy skutecznie sprawdzą ewentualne zmiany skórne przy pomocy dermatoskopu/taka lampka/..Proszę nie drapać znamion.bo może to być przyczyną powstania czerniaka/rak skóry/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

jeśli chodzi o jakiekolwiek znamiona, to polecam dr. Sarankiewicz. Przyjmuje w klinice DERM-AL w Sopocie. Niestety tylko prywatnie. Wszystkie moje znamiona zbadała dermatoskopem dokładnie. jestem bardzo zadowolona z tej Pani Doktor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Polecam wspomnianą wcześniej dr Anetę Drożdżewską, do której chodze do Baltimedu na nfz. Jest super. Nie dość że miła to bardzo kompetentna.. Ni z gruszki ni z pietruszki w wieku 25 lat powyłaziło mi mnóstwo syfów w okolicach buzi i szyi.. nigdy nie mialam problemu z tradzikiem.. pani doktor od razu zawaliła mnie lawiną pytań - zaszokowala mnie jak mowila od czego to moze byc.. ma bardzo szeroko wiedze, od razu skierowala na przerozne badania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry dermatolog Gdańsk

My byłyśmy, kiedy córka odmroziła sobie buźkęw klinice na Armii Krajowej 116/5. derm-al.pl. Dr Sarankiewicz Konopka nam pomogła. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Witam, polecam dr Małgorzatę Sokołowską Wojdyło, która wiele lat temy wyleczyła mnie z trądziku.

Co do lekarzy, których lepiej OMIJAĆ szerokim łukiem, to dr Mikołaj Pernak. Miałam u niego robiony zabieg laserowanego usuwania blizn po trądziku i narobił mi strasznego bałaganu :/ Nie dobrał odpowiednio parametrów do mojej skóry i w rezultacie teraz muszę się borykać z nierównomiernym kolorytem skóry, plus do tego zaraził mnie jakaś bakterią na szyi :( Gdy próbowałam z nim rozmawiać w tej sprawie to tylko stwierdził, czasem sie tak zdaża i to jest w pisane w ryzyko zabiegu, nie udzielając mi żadnej pomocy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Dr Kowalewska ale Gdyni ! Przyjmuje na NFZ i Prywatnie w Batorym u góry, POLMED.
Super Pani Doktor! Naprawde mega !!

Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Ostrzegam przed Anną Omernik która po zamykaniu naczynek zostawiła mi blizny i doły na policzku!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Nie ma dobrego dermatologa na NFZ w Trójmieście. Ze swojej strony polecam doktora Igora Michajłowskiego, po 15 latach okropnej walki i bywania u różnych lekarzy, wyleczył mnie całkowicie z trądziku!!! Bardzo szczegółowo bada, przejmuje się pacjentem i nie wciska byle czego. Jest naprawdę godny zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dobry dermatolog Gdańsk

a imko-walczuk nie jest dobra? przyjmuje na nfz w przychodni przy tzw. szpitalu kolejowym, ale w innych miejscach tez
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jakiego dermatologa WENEROLOGA byście polecili w Gdańsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie? Na fundusz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej prywatnie. Na fundusz nie chcę poniewaz jak na razie nie mam możliwości dostania skierowania, poza tym chcę dostać się jeszcze na dniach jeśli byłoby to możliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie polecam Małgorzatę Sokołowską Wojdyło. Oraz panią Monikę Konczalską. Dobrym specjalistą jest również Igor Michajłowski ( aczkolwiek nawet prywatnie trudno jest się do niego zapisać z racji dużej ilości pacjentów).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś kontakt poproszę....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej zakładce jest kontakt do wszystkich wenerologów jacy przyjmują w 3city: http://katalog.trojmiasto.pl/zdrowie_i_medycyna/wenerolodzy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Natomiast ja znalazłam pełny wykaz dermatologów przyjmujących na NFZ w Gdańsku: https://gdansk.gdzienajszybciej.pl/dermatolog/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Michajłowski nie wydaje mi się dobrym lekarzem. Na moją zmianę skórną spojrzał może przez sekunde z dużej odległości. Przepisał machinalnie maść na grzybicę, która nic nie dała, bo były to przebarwienia/powikłania pozapalne. Zmiana nie znikła ale upierał się że nic nie widzi podczas wizyty kontrolnej i miałam wrażenie że chce mnie jak najszybciej spławić. Kabotyneria i niepoważne traktowanie pacjenta!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca mogę polecić derm-al w Sopocie na Armii krajowej, Bardzo profesjonalna kadra klinika zajmuję sie tylko chorobami związanymi ze skórą mi pomogli wyjść z trądziku. Bardzo polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dobry dermatolog Gdańsk

Odwiedziłam wielu dermatologów w Gdańsku uważanych za dobrych. I mówię to z pełnym przekonaniem - w Gdańsku nie ma dobrych dermatologów. Wszyscy to pozoranci. Leczenie polega na przepisywaniu standardowych leków, które często mają duże skutki uboczne. Nie chce im się nawet dokonać rzetelnej analizy skóry, nie mówiąc o holistycznym podejściu do leczenia. Nawet na funkcji poszczególnych warstw skóry i jej możliwości regeneracyjnej nie znają się. Odwiedziłam 8 dermatologów i każdy mówił co innego. Jeden zaprzecza drugiemu. Konowały jak dla mnie i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka