CHCIAŁABYM PRZESTRZEC KAŻDEGO POTENCJALNEGO KLIENTA PRZED KORZYSTANIEM Z DOMOGAD M.Ardzijewska! Wynajmowałam za pośrednictwem agencji DomoGDA mieszkanie w Gdańsku przez rok do końca listopada 2016 r. Zawsze regulowałam wszystkie płatności na czas, mieszkanie przed opuszczeniem porządnie wysprzątałam, zostawiając gotowe do zamieszkania, jak zresztą Panią Beatę Prot zapewniłam wcześniej. Podczas odbioru mieszkania również nie było żadnych zastrzeżeń z tamtej strony, a Pani Prot po sprawdzeniu wszystkiego, bez problemu podpisała protokół. Niestety swojego depozytu, prócz jeszcze paru złotych z nadpłaconego czynszu przez 2 ostatnie miesiące, nie ujrzałam do dnia dzisiejszego. Właśnie złożyłam sprawę do sądu, zresztą nie jestem jedyna, na stronie internetowej na giełdzie wierzytelności są już 2 sprawy przeciwko tej agencji, w tym jedna moja. Można łatwo to sprawdzić wpisując dłużnik i nazwę firmy wszystko jest czarno na białym. Muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowana z takiego zakończenia naszej współpracy. Podczas wynajmu wszystko było naprawdę w porządku i już myślałam, że będę miała sprawdzoną agencję, którą również będę mogła polecić znajomym. Zresztą planowałam w tym roku przyjechać na 2 miesiące letnie do trójmiasta (przebywam obecnie za granicą) i chciałam u Pani Beaty Prot wynająć sezonowo jakiś apartament blisko morza. Niestety skończyło się tak, jak w ogóle się nie spodziewałam.