endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
chyba na zaspie w szpitalu prawda ,czy ktoś wie gdzie jeszcze przyjmyją na książeczkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

na pewno w Gdyni na Dąbrowie, na Witominie "Za Falochronem" oraz w przychodni na ul. Armii Krajowej. Byłam na Dąbrowie, jakiś miesiąc temu i terminy były na listopad!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Olu, nawet jak zapiszesz się na NFZ - pewnie na jakiś odległy termin, to w międzyczasie idź prywatnie. Leczenie trzeba zacząć jak najwcześniej.
A póżniej chodź faktycznie na NFZ, bylebyś trafiła na dobrego lekarza. Na dąbrowie - zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

idę dziś prywatnie ale mam skierowanie od lekarza rodzinnego dlatego też chciałam je wykorzystać i zapisać się na książeczke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Chodzenie do bylejakiego endokrynologa, byle na NFZ, to najgorsza rzecz, jaką można sobie zafundować w życiu.

W Trójmieście jest tylko kilku znośnych endokrynologów i chyba żaden nie przyjmuje na NFZ.

Uważaj, w Polsce są setki tysięcy kobiet latami tkwiących w niedoczynności, bo chodzą do byle kogo.

Idź do doktor Mizan, nie rób pozornych oszczędności. Bo jeśli tutaj nie wydasz kilkuset złotych, to za kilka lat wydasz wielokrotnie więcej szukając powodów swojego złego samopoczucia.

Leczenie niedoczynnosci zwykle jest proste jak kopanie kartofli, ale wszyscy bylejacy lekarze chrzanią to koncertowo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

w przychodni na Kowalskiej jest ginekolog-endokrynolog (szefowa), ale nie pamiętam nazwiska- i jest na NFZ - ale na mnie zrobiła okropne wrażenie - nie polecam... może faktycznie, czasem warto zapłacić i być traktowanym dobrze??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

to ciężko macie w trójmiescie, ja wczoraj dostałam skierowanie, dziś już jestem po wizycie. U mnie w Bydgoszczy w zakladzie endokrynologii szpitala wojewódzkiego przyjmują w dniu rejestracji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

W JAKIM SZPITALU W BYDGOSZCZY przyjmuje dobry endykrynolog na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

dr Stefanowicz-Kujawa, jest ginekologiem dziecięcym, endokrynologiem i ginekologiem-położnikiem, byłam u niej z moją córeczką 3,5 roku , zrobiła testy tsh i ft4, powiedziała, że wyniki są bardzo kiepskie (chociaż obok wyniku, jaki wyszedł mojej córeczce, była norma - córka mieści się z wynikami w normie). Na moje pytanie, dlaczego pani doktor twierdzi, że wyniki są złe jeśli mieszczą się w normie powiedziała, że ona jako ginekolog-endokrynolog twierdzi, że są złe. Pojechałam do endokrynologa dziecięcego i okazało się, że nie ma co się denerwować wyniki w normie... Jest jednak sporo ludzi twierdzących, że dr Stefanowicz-Kujawa jest jednym z najlepszych endokrynologów w trójmieście
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

To co piszesz wcale nie jest takie jednoznaczne. "Wyniki w normie" przy chorej tarczycy nic nie znaczy, interpretacja jest znacznie bardziej zawiła. Mimo tego, że laikowi mogą się wydawać ok, wyniki mogą być bardzo złe. Niestety, niektórzy endo interpretują wyniki jak kompletni laicy... Więc na podstawie Twojego postu nie można stwierdzić, czy racji nie miała jednak Kujawa...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

jakbyś przeczytała dokładnie to co napisałam, to byś zauważyła, że z tymi wynikami byłam u endokrynologa dziecięcego, który wyraźnie powiedział, że wyniki są ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Nie znam tego endo dziecięcego, może jest kiepski?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Agatha, kurcze teraz zaczynam się martwić może jakiś inny lekarz by się przydał, może znasz jakiegoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

prof. Sworczak - bardzo dobry endokrynolog.
Przyjmuje w piątki w Endomedzie na Żabiance, w poniedziałki (chyba) w Sopocie na Chmielewskiego.
Wojewódzki konsultant ds tarczycy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

no powiem tak. moje wyniki byly w normie i raz przez przypadek trafilam do dr. kujawy i wyslala mnie do endokrynologa, nie chcialam wierzyc zeby moje wyniki byly zle skoro mieszcza sie w normie, poczym poszlam do dwoch innych lekarzy ginekologow. jeden z nich bardzo polecany powiedzial zeby to olac poczym zaczelam chodzic na nfz do ginekologa i tam znowu skierowano mnie do endo...no i mam niedoczynnosc co prawda malutka ale jednak. takze radze nie bagatelizowac zalecn lekarza bo same sie nie wyleczymy.
odpowiadajac na pytanie w watku, chodze prywatnie do endokrynologa do invikty, bo czekanie na nfz jest bardzo bardzo dlugie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Witam. czy ten profesor równiez przyjmuje na NFZ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Pablo, prof. Sworczak przyjmuje na NFZ w Akademii Medycznej w Gdańsku, oczywiście trzeba mieć skierowanie. Terminy podobno strasznie odległe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Ja chodzę do Stefanowicz-Kujawy i polecam, choć lekarz może nieco kontrowersyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

próbowałam sie umowic w przychodni na morenie.........lista oczekującyh .......3 lata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba po prostu nie pojde do zadnego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Ja chodzę do przychodni ars medica w bojanie z tego co wiem to na NFZ są terminy na sierpień (chyba że coś się zmieniło w ciągu). Podaje dane kontaktowe:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
"Ars Medica"
ul. Szkolna 4
84-207 Bojano
Telefon: (058) 350 - 86 - 34
E-mail: przychodnia@przychodniabojano.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

oooooooo dzięki ci wielkie , sprawdzę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

tylko w Bojanie jest jedna pani endo która też nie należy do dobrych lekarzy. Niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Witam do końca roku dla tych co pierwszy raz nie ma miejsc w bojanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

ona ne jest dobra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

i to faktycznie moim zdaniem jest najlepsza jak błąkałam się po różnych lekarzach przez 3 lata nie wiadomo co jej było to po wizycie u niej wszystko się wyjaśniło i mała ma teraz 6 lat i wiem z cyzm ma problem a przez trzy lata chodziłam po specjalistach na nfz i prywatnie objeżdżałam całą polske i nikt nie wiedział co dolega mojemu dziecku szkoda tylko że tak późno się do niej wybrałam gdyby było szybciej to by nie miała tyle męcenia i bółu jakie przechodziła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

też byłam na Kowalskiej i o kilka lat za długo brałam leki przez nich. Nie polecam, poza tym ta lekarka u której byłam była straszna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

proszę o podanie namiarów na dr.Mizan,gdzie przyjmuje i czy na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

brzmi jak reklama a nie porada od innej kobiety.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Dr Mizan-Gross od dawna ma taką ilość pacjentów, że tylko raz w roku zapisuje trochę nowych pacjentów, dostanie się do niej graniczy z cudem, więc reklama nie jest jej potrzebna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Ogradzam zdecydowanie wizytę u p.doktor na Dąbrowie !!!,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

ja sie u niej lecze i jest beznadziejna niestety ................szybko musze zmienic kogos ale kogo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

szukam takze innego endo bo na dabrowie jest strasznie-polecicie kogos solidnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Też nie polecam !!!!Ja się leczę od wielu lat na Dąbrowie i mogę wyrazić swoją opinie z czystym sumieniem . Już kilka osób odeszło od niej , bo źle leczy . Ze wzgledów finansowych zostałam przy niej , bo leczy na NFZ ale niestety muszę iśc prywatnie . Lekarz ogólny jak mnie zobaczył , to zaraz zwiększył mi eutyrox i powiedział , że jeszcze zwiększy ale powoli , bo mam typowe objawy niedoczynności tarczycy . Dwa lata zgłaszałam te objawy pani dr z Dąbrówki ale powiedziała , że to nie tarczyca , więc szukałam porad u dermatologów prywatnie . Dwa lata mam sucha skóre , że aż swędzi do bólu łokcie też ,ciągle mi zimno ,włosy mi lecą strasznie , brwi już nie mam bo mi wypadły !!!!!!! Pani z Dąbrówki ( dr Gugała Butalewicz) twierdzi , ze to nie od tarczycy , a przecież to typowe objawy . Jestem w szoku i idę prywatnie , bo już wydałam sporo na dermatologów i leki alergiczne , o tym że się męczę nie wspomnę . Pierwszy raz wystawiam taką opini ę lekarzowi ale mam dwa lata zdrowia popsute . Jest mi cięzko finansowo ale idę prywatnie . Pozdrawiam i życzę zdrowia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

http://www.nfz-gdansk.pl/uploads/files/02_aos-kaos-asdk_wykaz_20120125.pdf
To link z lista enokrynologów mających podpisane umowy z NFZ.

Na stronie NFZ:http://www.nfz-gdansk.pl/ można to znależć, choc nie jest łatwo, warto szperać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łatwe wyszukiwanie specjalistów na NFZ

Polecam serwis http://www.doktordoktor.pl Zawiera informacje o wszystkich specjalistach przyjmujących w ramach NFZ. Można również ocenić przychodnie i specjalistę. Zamiast płacić za prywatną wizytę, warto wpływać na jakość usług finansowanych z NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

dzięki za pomoc Liam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Na pewno na Morenie w przychodni jest Endykrynolog lecz jak chciałam się umówic to termin za dwa lata ... Masakra jakaś :(
a w trójmieście gdzie sa dobrzy endykrynolodzy czy któś wie ?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

dobrzy na nfz ? -to chyba tylko na akademii - czas oczekiwania 2 lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

W WCO w Gdańsku jest endokrynolog ale terminy są odległe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

a może ktoś poleci kogoś prywatnie, bo ja tez muszę jak najszybciej się udać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

No ja też jestem ciekawa,kto jest dobrym endo....Ja też muszę się wybrać nawet prywatnie.Bo państwowo to nie ma szans.A moje samopoczucie coraz gorsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

prywatnie i na nfz w sopocie Abc family ulica małopolska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

już któryś watek tutaj na ten temat i za każdym razem polecam dr Mizan (zresztą nie ja jedna).
Leczę się u niej od lat (wcześniej leczyłam się u innych lekarzy - koszmar).
Dr Mizan przyjmuje we Wrzeszczu, tylko nie wiem, jak teraz, bo jakis czas temu miała tylu pacjentów, że nowych nie przyjmowała, ale może coś się zmieniło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Bardzo dobry endokrynolog to profesor Sworczak. Wiele lat temu polecił mi go inny lekarz podkreślając,że jest to najlepszy specjalista na pomorzu. Nie wiem czy jest szansa załapać się do niego na NFZ, bo sama chodzę do niego prywatnie. Przyjmuje raz w tygodniu we Wrzeszczu na Wajdeloty,ale terminy też odległe, trzeba czekać ok.3 miesiące,chyba, ze ktoś wypadnie z kolejki. Dla zainteresowanych podaję tel. do rejestracji 58-3416263, 58-3444255.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

tylko nie ginekolog-położnik Z ZASPY, który też przyjmuje w gdyni ....Leszek Grundkowski czy jakoś tam....straszny konował, nie zauważyl wielkiego guza nowotworowego tarczycy przez 3 lata. Koleżanka do dziś walczy o życie a on dalej przyjmuje pacjentki!!!!!!!OSTRZEGAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Dokładnie aby nie on.
Przed laty potraktował mnie lekceważąco ,mówiąc CO PANI WIDZIAŁA SIĘ JUŻ NA CMENTARZU?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Witam, ja też leczę się u prof. Sworczaka prywatnie. Ale z tego co się dowiedziałam ma komplet pacjentów i nie przyjmuje już nikogo ponad to. Chciałam moją córkę do niego zarejestrować. Jest bardzo dobrym specjalistą, 20 lat jeżdżę do niego na kontrolę. Chciałam na fundusz się zarejestrować bo kiepsko u mnie ostatnio z finansami ale widzę że to utopia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

witam
czy jest jakiś dobry endykrynolog w Gdyni? prosze o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

wlasnie dzwonilam chcac sie zarej. do sworczaka i do konca roku nie ma juz miejsc. trza dzwonic w listopadzie juz na nowy rok chcac i mowie tu o prywatnych wizytach...kurcze nawet prywatnie tyle trzeba czekac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

abc sopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Endokrynolog dziecięcy:
Polanki (np. dr Szczepańska), Puck "Pod Kogucikiem"
Dr Szczepańska przyjmuje też w Sopocie odpłatnie (szybciej niż państwowo, ale też trzeba poczekać na wizytę około miesiąca)
W Trójmieście jest bardzo mało endokrynologów dziecięcych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Macie nr telefonu do dr Szczepańskiej?
P.S.
W Pucku już nie przyjmuje, brak nowego kontraktu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Dobrzy i długo pracujący czyli doświadczeni endo nie mają już miejsc dla nowych pacjentów, bo stali pacjenci ich nie opuszczają, bo są zadowoleni, a po wielu latach pracy mają ich naprawdę dużo. Trzeba szukac tyxh z krótszym stażem - np. dr Buszman-Kuziemska, polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

do dr Szczepańskiej na Polanki udało mi się dodzwonić po kilku dniach, kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu :P) próbach przedwczoraj chyba :)
starszą córkę na kolejną wizytę zapisałam na koniec sierpnia, młodszą po raz pierwszy na czerwiec przyszłego roku... na moje pytanie czy mogę wziąć młodszą w sierpniu i spytać dr czy by jej nie obejrzała przy okazji usłyszałam, że absolutnie NIE...
tel. 58 341 15 67

wcześniej chodziłam z córką prywatnie do dr Birkholz i jak dla mnie porażka... dopiero po wizycie na NFZ u dr Szczepańskiej miałam porównanie i byłam w ciężkim szoku :) 220 zł na wizyty u dr Birkholz wyrzucone w błoto ( dwa lata temu 100, rok temu 120, w tym roku podobno bierze już 150)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

powiem jak ja zrobilam....poszlam do dobrej endo w invicie .ona mi dokladnie wytlumaczyla co i jak.tsh powinnam miec kolo 1 . zrobilam prywatnie usg tarczycy. potem moj lekarz rodzinny sam dobieral mi dawke eutor.az w koncu mam wyregulowane.biore 62.5 . teraz mam kontrolowac dwa razy do roku-tak mi mowila endo.zawsze pozna jesien i pozna wiosna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: endokrynolog przyjmujący na NFZ czy ktoś wie gdzie ?

Nic dziwnego, że odmówiła, "obejrzenie przy okazji" to normalna wizyta, trzeba poświecić czas i zlecić jakieś badania, a jak nie zarejestrowana, to niby kto za to zapłaci, przecież nie NFZ.
Zmartwiłam się, co piszesz o dr Birkholz, moja siostrzenica chodzi do niej i myslałam, że to dobra doktor...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje doświadczenie z dr Dorotą Birkholz-Walerzak kompletnie odmienne. bardzo łebska dr. dla mnie najważniejsze jest, że ogląda, mierzy, waży, szuka, główkuje, zleca badania i drąży. a już najbardziej polecam wszystkim matkom, które szukają pomocy dla dzieci dr Joannę Bautembach-Minkowską. obie Panie pracują zresztą w Klinice Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii i to też jest mega istotne, bo w razie potrzeby mogą zapisać dzieciaczka na oddział w warunkach szpitalnych zlecić badania, które dadzą szerszy obraz sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety potwierdzam, pan Grundkowski przez 3 lata nie zlecił mi nowych badań.Opierał się na badaniach TSh, zrobionych przy pierwszej wizycie, ktore wtedy były w normie. Po roku, przy kolejnej wizycie, zlecił USG. Wykryto guzki tarczycy, ale lekarz stwierdził, że to też jest w normie i odłożył wizytę, bez żadnych leków i ponownych badań, na kolejny rok. Obecnie wyczuwam na szyi spore wole, ale zgodnie z założeniami lekarza, nie mam się czym martwic, bo (cyt)każdy człowiek ma guzki tarczycy. Nie wiem, czym kierował się lekarz, ale sądzę że popadl w rutynę i traktuje wszystkich pacjentów jak hipochondryków :(( Tragiczne jest to, że ludzie, którzy znają swoje ciało i nie popadają w paranoje, tylko chcą zapobiec rozwojowi choroby, są zbywani i wykpiwani przez lekarzy. Teraz chciałoby się rzec -a nie mówiłam, ale co mi po tym, jak nie udowodnię zaniedbania lekarzowi, a mój stan zdrowia pogorszył się. I tak zamiast profilaktyki i szybkiej diagnozy, mam poważną chorobę tarczycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez rok olałam tarczyce bo mialam super wyniki i super samopoczucie. po paru miesiacach zaczelam troche tyc i zle sie czuc.zmeczennie i tp. Okazalo sie ze mam bardzo zle wyniki oraz usg i zaczynam przygode od nowa ttm razem juz do konca zycia.Mam teraz tsh w normie bo 4 i niskie ft4 ale są to zle wyniki.Tsh musi byc kolo 1 i ft4kolo 18 . nie dajcie sje zwiesc lekarzom ktorzy olewają mowiac ze w normie to w normie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy ma mieć takie wyniki? Noworodek i dziadek lat 90? Chyba żartujesz.Ja mam TSH 2 i FT4 15 i czuję się świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto pomyśleć faktycznie o zmianie lekarza, masakra jak się czyta, spróbuj może któregoś stąd, znajomek mi podesłał jak sama szukałam https://z-miasta.pl/artykul/endokrynolog-na-nfz-gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...