gastroskopia

Gdzie najlepiej wykonać zabieg gastroskopii w Trójmieście w znieczuleniu ogólnym? Jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gastroskopia

Na Otomińskiej w Gdańsku zapłaciliśmy 380 zł. W tym gastroskopia + znieczulenie ogólne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodnia Nowy Chełm ( mają też filię w Sopocie) polecam dr Orłowskiego, ceny pewnie znajdziesz na stronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odradzam w znieczuleniu jeśli nie ma specjalnych powodów (typu pacjent z zaburzeniami neurologicznymi). Jednak lekarz ma większą kontrolę, jeśli nie ma znieczulenia, jeśli by podczas badania zaczeło się dziać coś nie tak.

Możesz zerknąć też na tę klinkę: http://www.klinikadobosz.pl/ Na mnie dobre wrazenie zrobil Dariusz Dymecki. Co prawda nie robilem u niego gastroskopi, a maly zabieg, ale strasznie wywazony i delikatny facet. Z tego co wiem robi tez gastroskopie, wiec gdybym kiedys musial, bralbym jego na krotka liste. Nie wiem jedynie, czy robia w znieczuleniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trwa chwilę , nie boli ,jedynie dyskomfort. Po narkozie można się nie obudzić , medycyna zna takie przypadki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedno jest nieobudzenie sie (choc chyba malo prawdopodobne), ale wiekszym ryzykiem jest uszkodzenie sciany zoladka, czy w przypadku kolonoskopi w znieczuleniu jelita. Jednak jesli pacjent jest swiadomy, bol jest sygnalem alarmowym dla lekarza, ze endoskop "sie gdzies zaplatal, gdzie nie powinien".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...