ginekolog - antykoncepcja

Przeszukałam forum, nie znalazłam takiego tematu. Jeśli jest - odeślijcie mnie proszę.
Szukam dobrego ginekologa na terenie Gdańska/Pruszcza, który przed zapisaniem anty hormonalnej zleci wykonanie badań w tym kierunku, a nie będzie robił ze mnie królika doświadczalnego. Najlepiej na nfz, ale nie wiem, czy nie wymagam za dużo :/
Możecie kogoś polecić? Kogoś, kto będzie miał czas dla pacjentki i nie zakończy wizyty po 5 minutach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Możecie kogoś polecić? Kogoś, kto będzie miał czas dla pacjentki i nie zakończy wizyty po 5 minutach.
> Najlepiej na nfz, ale nie wiem, czy nie wymagam za dużo

Absolutnie nie.
Ale jak już się obudzisz, to wszystko zniknie ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesz co ja tez długo szukałam dobrego ginekologa tu w Gdyni i w końcu zapisałam się z polecenia znajomej z pracy do doktora Łukasza Pakuła prywatnie. W zeszłym roku zakładałam u Pana doktora wkładkę levosert ponieważ zajmuje się on między innymi nowoczesną antykoncepcją i robi bardzo szczegółowe badania jeśli chodzi o dobór antykoncepcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Itka też tam właśnie zakładałam tę wkładkę. Popieram bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do tematu badań i antykoncepcji. Jak dla mnie rewelacja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszłam normalnie do rejonowej przychodni bo szkoda kasy wydawać na prywatne wizyty, dostałam tabletki vines nieco ponad miesiąc temu ale bez badań żadnych, tylko wywiad i standardowo USG, cytologia. Może dlatego że one mają wyjątkowo niską dawkę hormonów i badań nie trzeba?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba trzeba zrobić badania, ale punkty się oszczędza jak wszędzie na NFZ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój ginekolog już nie przyjmuje niestety, ale był bardzo uprzejmy i delikatny. Zrobił mi wszystkie badania i przepisał tabletki belara. Miałam szczęście, że jeszcze mi je przepisał, bo żadna wcześniejsza metoda była tak skuteczna a zarazem przyjemna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszędzie ten sam wpis. Wieje reklama i nic poza tym... W kilku wątkach, gdzie sie tylko dało to samo wpisane...Żenada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? (122 odpowiedzi)

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? Mam II stopień tego paskudztwa i zastanawiam się...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...