jak się przeprowadzić z kotami do innego miasta

Przeprowadzamy się do innego województwa. Niestety brak nam pomysłów jak to zorganizować z głową. Nie mamy auta. Na odległość mieszkania nie da się wynająć, a hostel to duży koszt. Koty są zbyt małe, by zostały same w obecnym mieszkaniu na czas szukania nowego lokum. Ma ktoś podobne doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na odległość nie da się? Od kiedy. Teraz wszystko się tak robi. Jak ktoś się zgodzi na koty...to może być problematyczne, do tego jeszcze kilka kotów? Nie każdy akceptuje zwierzęta z uwagi na wiele czynników. Ostatecznie umówcie się na spotkania i tylko gdzieś kilka noclegów na czas szukania weźcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mieszkań i tak szuka się najpierw w internecie. Umówcie wszystkie spotkania w celu zobaczenia mieszkań na jeden konkretny dzień i wtedy sami jedźcie do tego innego miasta. Do kotów może wtedy przyjść zaprzyjaźniona osoba, żeby opróżnić kuwetę, zmienić wodę w miskach, dać jedzenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hostel na parę nocy to wydatek ok. 400 zł. :( Rzeczy chyba tylko kurierem da radę przewieźć... Ciężka sprawa. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



Poproś znajomych z samochodem/samochodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz także zamówić transport na terenie województwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie można poprosić kogoś o opiekę nad kociakami w obecnym mieszkaniu? Nawet płacąc komuś wyjdzie znacznie taniej niż w hostelu, a koty będą zabezpieczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic się kotom nie stanie przez dobę czy dwie jak będą same.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jja bym oddala do azylu...koty sa fuuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieję, że jak będziesz stara, miała sklerozę i nietrzymanie moczu czyli też będziesz fuuuj, to Cię najbliżsi też oddadzą do azylu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przeprowadzaj sie kolo mnie bo nie lubie kotow !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba nie wiesz jakie choroby przenoszą koty ( bylo to w szkole podstawowej na lekcji przyrody) chyba że jej nie ukonczylas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A wiesz, jakimi chorobami mogą Cię zarazić ludzie? Gruźlica, koklusz, grypa, ze o AIDS nie wspomnę... I co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wole zarazic sie od czlowieka niz brudasa kota... Ale jak lubisz brud smród to miej gromadke kotow. Jedni kochają zwierzeta a drudzy dzieci. Po twoich opiniach uwazam ze jestes stara panna bezdzietna przykre.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i popatrz, nie jestem starą panną - mam męża, rodzinę, 2 koty - i trochę oleju w głowie, w przeciwieństwie do niektórych...Jak dotąd nie zaraziłam się od kotów niczym, natomiast Tobie współczuję... i tyle w tym temacie i w tej dyskusji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobrze mu powiedziałaś!! Ja też mam męża, rodzinę i trzy koty i jakoś żyję. Żadnego parcha nie mam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry adwokat rozwód gdańsk (76 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...