jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Niedługo mamy urlop i zamierzamy odwiedzić rodzinę z południa Polski. Oczywiście będą dzieci 2, 4 i 8 lat. Dla 2 i 4 latka mniej więcej wiem co kupić ale dla 8 latka to już nie bardzo :/ dokładnie nie wiem ile ma lat ale wiem, że miał w tym roku Komunię Św.
Czym bawią się Wasze dzieci w tym wieku?
No i żeby cena nie była za wysoka bo tu raczej chodzi o jakieś upominki a nie wielkie prezenty, wiadomo gdzie są dzieci to nie przyjeżdża się z pustymi rękami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

moze coś z lego, albo jakieś licencyjne upominki z serii Star Wars, Transformers - może portfel jakiś albo coś typu przybory szkolne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

jak masz możliwość to podpytaj się rodziców czy ma zegarek jak nie to polecam zegarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

jakąś fajną gre planszową albo książkę
zależy od temperamentu dziecka - możesz też piłkę po prostu lub zestaw do badbimtona
bakugana - to drobny upominek a na 99,999 % się sprawdzi przy chłopcu ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

możecie mi coś więcej powiedzieć o tym Star Wars? bo szefowa mi właśnie powiedziała, że to teraz jakiś hit? jakaś figurka do składania i koszt do 50zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

star wars to "gwiezdne wojny" - film, właściwie klasyk, puszczali pare tygodni temu całą serie na tvp1 i 2. starsznie modne sie to ostatnio zrobiło, i jak to zwykle bywa - co jest modne to teraz wszystko możesz kupić oznaczone napisem "star wars" - od puzzli, przez breloczki, figurki, piórniki, portfele, naczynia, ubrania, lego oczywiście, zegarki, przybory szkolne - wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

moj chrzesniak wlasnie 9-ciolatek zaczytywal sie ostatnio w ksiazce "Basniobor", mysle, ze na upominek to w sam raz. cociaz nie kazde dzieko lubi czytac ;) ale moze...
http://basniobor.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

Moim zdaniem pomoce naukowe mogą być dobrym prezentem, a na pewno będą z pożytkiem dla dziecka. Popatrzcie sobie na ich asortyment http://edusklep.pl - jest w czym wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jaki kupić upominek, zabawkę dla 8-9 latka?

W takim razie propozycja ode mnie:
http://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-11.html

Na stronie jest możliwosć zamówienia poduchy z własnym napisem, zdjęciem.

Może byc to na przykład fotografia ulubionej postaci z bajki dziecka. Prezent może się maluchowi podobać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej kupić jakieś zabawki, to taki wiek. Albo gry planszowe, znowu są bardzo popularne a dla dzieci w wieku 8 czy 9 lat jest w czym wybierać, chociaż oczywiscie nie każda sie nada. Bedzie ok. np. pora na kameleona, leśna draka, komisarz wiktor. Wszystkie 3 mamy i możemy polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka dobrych moim zdaniem propozycji - https://www.tuban.pl/Prezent-urodzinowy-dla-8-latka-Inspiracje-na-niespodzianke-news-pol-1646314008.html Nie wszystkie są idealne dla każdego dziecka, kwestia malucha. Natomiast ogólnie polecam kupować mniej a konkretnie. Nie stawiajcie na byle co, bo z takich rzeczy żadnych korzyści nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...