jakie krzewy na balkon?

Które krzewy dobrze sprawdzaja się w donicach na balkonie? Gdzie najlepiej kupic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie krzewy na balkon?

Pięknie kwitną powojniki/na zimę trzeba je otulić/ no i dzikie wino

Polecam w donicach pomidorki koktailowe,owocuja całe lato /3szt w jednej donicy,mam też drobny szczypiorek i każdego roku wsadzam 3 krzaczki truskawek /pnące owocują całe lato/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie krzewy na balkon?

ja polecam tawuły - wytrzymałe, nie potrzebują wiele wysiłku w ich utrzymaniu, a ładnie wyglądają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się podobają te na pniu cytrynki, mandarynki itd. ładnie się prezentują, ale jednak są one kosztowne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś małe cyprysiki, albo faktycznie drzewka owocowe/cytrusowe, ale trzeba o nie odpowiedni dbać i oczywiście zabierać do mieszkania zimą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak na balkon to pelargonie i wrzosy :) Ja wole coś bardziej egzotycznego i hoduje sobie co nieco w growboxie https://maxgrowshop.pl/pol_m_Growboxy-181.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, jak pięknie wyglądają zielone balkony. Jestem ich fanką odkąd pamiętam. Z krzewów polecam tawuły japońskie, klony palmowe, berberysy, bukszpany, irgi :) jest tego naprawdę dużo do wyboru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może magnolia? To jest drzewko które trudno wyhodować, ale jak się uda to mozna przeniesc np. na dzialke. efekt piekny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...