judo w Baninie dla dzieci

tak jak wyżej. Czy ktoś orientuje się w temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: judo w Baninie dla dzieci

Na starej szkole wisi wielki plakat o judo podjedz zobacz napełnia jest numer telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: judo w Baninie dla dzieci

dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Treningi judo dla dzieci są w szkole podstawowej w Baninie . Na rozpoczącie roku bądz w trakcie pierwszych wywiadówek z rodzicami (5-7.09) zapewne będą rozdawali ulotki I udzielali informacji nt zapisów , grup, roczników i godzin zajęć (bynajmniej co roku ogłaszali się w tym terminie). Moj syn chodzi 2 lata i jestesmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Baninie jest Akademia JUDO DRAGON zajęcia odbywają się w szkole podstawowej. Polecam sympatyczni trenerzy, miła atmosfera, ciekawe pomysły na treningi do tego organizują półkolonie i obozy. Moja córka trenuje 2lata i jest zachwycona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn od dwóch lat / teraz skończył 7/, chodzi na treningi JUDO DRAGON. Ja jestem zadowolony z treningów i ogólnie z podejścia trenerów. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...