krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
proszę o opinie , telefon i adres.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

szyje suknie biale lub ecru, z jej materialu, koszt 700 zl i potem do oddania
nie zdecydowalam sie na nia, poniewaz nie mam pewnosci, ze suknia bedzie konkretnego materialu ktory mi odpowiasa, tylko mniej wiecej takiego, jakie jej przywioza z hurtowni
ta pani nie wywarla na mnie niestety pozytywnego wrazenia,
"Krystyna" ul. Danusi 4a
tel 344 63 02

prywatny; 341 29 28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

na mnie rowniez... jak zobaczylam suknie juz gotowe to mialam wrazenie jakby one wszystkie byly szyte na "jedno kopyto" :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

rozwniez tam bylam. polecila mi ja znajoma bo jej corka szyla tam swoja sukienke. Obsluga bardzo niemila. sukienke kazala mi przymierzac na spodnie. olewajace podejscie do klienta. jest tania i wiec niemozna od niej zbyt wiele wymagac. sukienki bardzo do siebie podobne wiec duzego wyboru niema. NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

nie zgadzam sie, ze skoro jest tania to nie ma co wymagac od niej. W Lanetti masz za taka cene suknie na wlasnosc, a nie na wypozyczenie i obsluga bardzo mila i w ogole na razie wszystko ok. Bylam tez u krawcowej na ul. Danusi i zgadzam sie ze obsluga niezbyt i suknie wygladaly jakby pierwsza wojne pamietaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

dziękuję Wam kobietki za odpowiedzi
i proszę o więcej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

Niestety zgadzam się z tym co powyższe..byłam, pytałam..Pani była znudzona i odniosłam wrażenie, że jej przeszkadzam.. sukienki różne.. podobno mozna przyjść z własnym pomysłem (np. na zdjęciu)..ale jak pokazałam moją to usłyszałam, że zbyt wydziwiona ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

dziwnie te wątki się układają ;p

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

z tego co czytam , to nie warto , a jakie ceny ? ;p

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krawcowa we Wrzeszczu na Danusi

podbijam;P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm, jakby to ująć... Wszystkie wy panie pieprzycie od rzeczy... Każda z was twierdzi, że była niemiła obsługa i w ogóle sukienki do d*py, bo sprzed wojny. No dziewczyny, bez przesady. Znam tę panią bardzo dobrze i jest ona bardzo sympatyczną kobietą, która niestety nie ma lekkiego życia. Gdyby was spotkało to samo, to na pewno byście były o wiele gorsze od niej. Kobieta stara się jak może, a do tego bardzo dobrze pracuje. Nigdy mi się nie zdarzyło coś takiego, żeby coś było źle zrobione. Ceny też nie są wygórowane. Zanim opublikujecie jakiś obraźliwy wpis na czyjkolwiek temat, zastanówcie się, czy za jej, może nieuprzejmością, nie kryje się przypadkiem jakaś ponura historia, która się komuś przytrafiła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rowniez sie nie zgadzam z tymi opiniami.Pani uprzejma i sympatyczna, zawsze bylam zadowolona z jej uslug. Moze wy drogie Panie macie wybujale ego hmm, kij ma dwa konce.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patrze teraz ze te opinie sa sprzed 11 lat, lol :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda osoba bez znaczenia na miejsce pracy zostawia problemy w domu. Wybierając ten typ pracy, czyli kontakt z ludźmi musimy się trochę wysilić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...