ktoś korzystał z firmy BM Kompleks>??

Mamy zamiar wykończyc mieszkanie z tą właśnie firm, ktos korzysta__ jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ktoś korzystał z firmy BM Kompleks>??

Bedzie drogo ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ktoś korzystał z firmy BM Kompleks>??

ceny mają normalne jak na tą jakość z bardzo wysokiej półki. Jeżeli ktoś szuka z Kaszub za 30 zł np. płytki to rzeczywiście nie do nich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ktoś korzystał z firmy BM Kompleks>??

Wszystko zależy ile wołają za kompletny remont kiedyś pytałam sie ile za remont 40mkw firmy było troche drogo znajomy polecił mi osobe która robila mu mieszkanie wyszło taniej i było ok podaje emeil do niego piotr1138@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ktoś korzystał z firmy BM Kompleks>??

Też słyszałam, że maja bardzo drogo a jakość wcale nie najlepsza. Wiadomo jak to jest w większych firmach, właściciel jeździ ze zlecenia na zlecenie a robotników tak naprawdę nie ma komu dopilnować. Ja się kiedyś przejechałam na takiej dużej firmie. Potem znajomi polecili mi fachowca i jestem mega zadowolona. Polecilam tą osobę już wielu znajomym i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Podaję nr 505-837-041. Zadzwoń, facet nie dość, że solidny to jeszcze ma smak i gust.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety miałem tę nieprzyjemność korzystania z tej firmy.Odradzam i jeszcze raz odradzam. Jeśli chcesz zapłacić drogo za wykonanie remontu ,który musisz po nich poprawiać to jest właściwy adres .Nie wspominam już o konfliktowym zachowaniu szefostwa. Przed decyzją o zleceniu im remontu myślałem drogo to znaczy solidnie .Niestety nic podobnego .Masakra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

My z mężem skorzystaliśmy i to był nasz największy błąd. Z początku pełen profesjonalizm, dobry kontakt, szczegółowa co do grosza wycena, zapewnienia, że nawet nie musimy pojawiać się w mieszkaniu bo oni tak to wykończą, że mucha nie siada. Tak...wykończyli nas. Musieliśmy z nich zrezygnować bo nie chcieli wziąć odpowiedzialności za parę kafli w łazience, do których mieliśmy zastrzeżenia.

W sumie cieszę się, że tak wyszło bo podczas poprawiania po nich wyszło tyle tematów, że złapaliśmy się za głowę myśląc o tym jakie później przy użytkowaniu mielibyśmy kłopoty bądź niedogodności.

Co więcej na do widzenia pozamieniali nam karteczki z numerami kolorów farb i podali inny numer fugi niż ten którego użyli w rzeczywistości. Poczucie humoru mają świetne...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...