laryngologa szukam

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny czy kojarzycie może gdzie obecnie przyjmuje dr Paweł Kiedrzyn?? Bo mi wyskakuje że na Morenie, ale z kolei na stronce przychodni nie jest wypisany:/ Poszukuję go na szybkiego:( Plisssska pomóżcie
No chyba, że znacie innych równie dobrych a przyjmujących na NFZ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: laryngologa szukam

nikt nic nie wie??

prywatnie też może być...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: laryngologa szukam

Podepnę się(jeśli pozwolisz) :) może wiecie gdzie przyjmuje laryngolog Anna Krajewska? Kiedyś pracowała w przychodni Jagiellońska. A jeszcze wcześniej w starej (nie istniejącej już) przychodni w Oliwie na przeciwko pętli tramwajowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: laryngologa szukam

My mamy super laryngologa ale w Pruszczu(z tego co wiem przyjmuje też gdzieś w gdańsku)oczywiście na NFZ. Syn trochę bał się iść na wizytę, bo wiadomo zaglądanie do uszu, nosa itd. może być dla dziecka stresujące ale byłam mile zaskoczona otwartością lekarza :) Aż sama się dziwię, że to napisałam :D W każdym razie zaraz poszukam nazwiska..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: laryngologa szukam

Poradnia Otolaryngologiczna
Aleja Księdza Józefa Waląga 3
83-000 Pruszcz Gdański
tel. rejestracja: 58 682-22-81, 58 682-26-45
lek. med. Janusz Milewski - specjalista otolaryngolog

szukając danych trafiłam na stronę http://www.7szmw.pl/oddzial-otolaryngologiczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: laryngologa szukam

polecam dr Milewskiego też chodzimy i terminy w miarę spoko i co najważniejsze ma podejście do dzieci ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Milewski ma słabe podejście do dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda kiepskie podejscie do dzieci, prywatna wizyta i pieniądze wydane na marno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...