morrion exclusive

Witam,

zamierzam kupić krzesła i stół od w/w producenta z Pasłęka?Może ktoś już coś kupował od nich i wie coś, co powinnam wiedzieć PRZED zakupem? jakieś wady zalety?

Będę wdzięczna,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: morrion exclusive

Kupowałam krzesla w tej firmie równo rok temu przed świętami.
szczerze polecam sa solidne termin realizacji wtedy byl 2 tyg.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: morrion exclusive

Ja kupiłam 12szt. krzeseł i zaoszczędziłam ok 500zł między ceną w sklepie a zakupem bezpośrednio w firme. doradzono mi krzesła na pasach i z tego wyboru jestem bardzo zadowolona krzesła są wygodne i solidnie wykonane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: morrion exclusive

Mam podobne doświadczenia - solidne wykonanie, świetnie się prezentują i wytrzymują naprawdę wiele :) Warte swojej ceny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: morrion exclusive

Nie znam ich zupełnie, ale w sumie chętnie sprawdzę zawsze to od producenta taniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
czy może ktowś wie w jakim sklepie w trójmieście są dostępne krzesła Morrion Meble.
Miałam przyjemność użytkowania krzeseł tej firmy w prestiżowym hotelu są bardzo wygodne i estetycznie wykonane.
Z góry dziekuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...