nagranie z kamer samochodowej

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
W dniu dzisiejszym tj. 26 kwietnia 2017 roku jechałam ulicą Armii Krajowej w kierunku Gdańska. Stojąc na lewym pasie na światłach na skrzyżowaniu z ulicą Łostowicką mniej więcej o godzinie 7.00-7.15, obok mnie do skrętu w lewo w ul. Łostowicką przeciskała się betoniarka i zahaczyła o mój samochód Renault Clio (kolor bordowy) przerysowując lewą stronę auta. Niestety nie zdążyłam spisać numeru rejestracyjnego tego samochodu. Czy ktoś moje jechał w tym czasie i ma nagranie ze swojej kamery? Gdybym miała takie nagranie to mam podstawy zgłoszenia sprawy na Policję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro wiesz, że to była ta własnie betoniarka, to musiałaś poczuć, że Cię zahaczyła. Mimo tego:
- nie zauważasz Jej nr rej (pewnie wyskoczyła na światłach jak Pershing i nie miałaś czasu)
- jedziesz dalej, nie próbując dogonić betoniarki
- nie zgłaszasz kolizji na Policji

Blondynka czy kłamczucha? ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

blondynka kłamczucha :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

takie komentarze pozostaw sobie idealny kierowco BRUNECIE MĘŻCZYZNO. nie poczułam, bo nie mam wgniecionego auta tylko przerysowane. jakby uderzył to bym poczuła. Przejeżdżał i mógł nawet jakimś plastikiem przejechać po moim aucie i tego raczej nie da się czuć. A nie pisałam tego po to żebys pokazywał swoją mądrośc i błyskotliwość, której niestety nie posiadasz. Każdy mądy przeczyta i nie wypowiada się jeżeli nie ma nic konkretnego do powiedzenia. No ale cóż tu wymagać...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd zatem wniosek, że to właśnie grucha spowodowała rysę na twoim aucie, skoro nie odnotowałaś faktu kolizji?
A zakładając, ze jakimś cudem uda ci się znaleźć to auto, to co dalej?
Policja weźmie je do analizy laboratoryjnej, czy nie ma aby na nim śladów twego pięknego bordowego lakieru?
Bo przecież kierowca się nie przyzna do winy. I całkiem zgodnie ze swoim przekonaniem, bo skoro ty w Clio nie odczułaś kolizji, to tym bardziej on nie odczuł w betoniarce.

To tak w temacie blondu i błyskotliwości... ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

bo tępy matole było słychać, wystarczy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale co? strzały?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

To była karma - tak sądzę ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To karmę można usłyszeć? Słyszą ją tylko tępe matoły czy ogół populacji? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

mądry się znalazł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nagrania nie mam, ale życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przyda się , szczególnie po takim czasie od zdarzenia ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trudna sprawa. Gdybyś miała chociaż nagranie, albo udało Ci się jakoś zatrzymać tą betoniarkę to sprawa by była wygrana. Swoją drogą niektórzy jeżdżą jakby byli sami na drodze.. Współczuję i życzę powodzenia w tej sprawie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak widać z powyższych komentarzy , sporo jest na naszych drogach pseudokierowców nieodpowiedzialnych i pozbawionych logicznego rozumowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...