nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Jak w temacie. Mieszkam tu od niedawna i chcę troszkę podciąć włosy, jakoś je ułożyć. W okolicy jest kilka zakładów. Do którego warto się wybrać, żeby nie żałować. Jak wygląda to cenowo?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

z czystym sercem moge ci polecic salon edith na pogorzu, zarabista fryzjerka, rewelacyjnie scina. mi tak sciela, ze w ogole nie musze ukladac. A ceny ma przystepne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Może jeszcze jakieś opinie? Tu jest pełno różnych salonów, ale który wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja od kilku lat chodzę do Bello - to przy Płk. Dąbka pod delikatesami na przeciwko starej szkoły. Ceny przystępne, nigdy się nie zawiodłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja też chodzę do "Bello" dosyć długo. Jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny są super!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

to jest w pawilonach na przeciwko banku PKO? słyszałam dobre opinie, ale jeszcze nie byłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

kiedyś tak ,przeniosły się, teraz są na ul. perłowej 20 .Byłam już w nowym BELLO POLECAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy w BELLO znajduje się nawilżacz do włosów, bo jeśli chodzi o ten przyrząd, to nie wszędzie się znajduje a jest on bardzo potrzebny zwłaszcza dla suchych włosów, pilnie proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja też tam chodziłam prawie rok, ale niestety z wizyty na wizytę jest coraz gorzej i na odwal :( wielka szkoda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja też chodzę do Bello od prawie 4 lat i jestem bardzo zadowolona, chociaż się przeniosły i mam dalej to nadal z wielką przyjemnością korzystam z ich usług, Bardzo miła atmosfera i sympatyczny personel.
Bardzo polecam ten salon. Usługi na najwyższym poziomie za przystępną cenę. Salon jak w bajce piękny ;)
Pozdrawiam :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

jeszcze nigdy nie bylam tak niezadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

a ja bardzo polecam!!!!! korzystałam z usług w bello 4 razy i zawsze super !!!! napewno tam wrócę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

A ja nie polecam Edith na Pogórzu. Ścina "na odczepnego" i niedokładnie - bardzo się zawiodłam, bo po wyjściu z salonu nie było większej różnicy w porównaniu do długości, którą miała przed wejściem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Mi tak poniszczyla wlosy ze plakac mi sie chce. Nie ma pojecia o rozjasnianiu. Uwazajcie na nia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Karolcia na Unruga, fajnie mnie ostatnio obcięła, jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja chodzę do p. Karoliny na Cechowej http://www.olimp-gdynia.pl/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

znasz moze do niej tel??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

konrad na obluzu i Ania,sliczne dziewcze i super fachowiec :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam salom Konrad miła obsługa bardzo czysto Patii robi super koloryzacje atmosfera super polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Na oksywiu przy modrej jest młody chłopak rewelka we wszystkim. polecam nr do salonu 502 876 234
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

byłam w Bello tydzień temu i nie jestem zadowolona, słabo im to wyszło :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

ciekawe bo ja byłam tez tam niedawno i tez niebardzo mi sie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Bardzo ciekawe ponieważ wtedy dziewczyny miały zamknięte ponieważ przenosiły sie na inny adres .Wiec jeżeli masz pisać głupoty to lepiej w ogóle się nie odzywaj. Polecam wszystkim salon Bello jestem klientką od 3 lat i szczerze nigdy się nie zawiodłam !!! Usługi i wygląd salonu jest na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja ost byłam też w bello i powiem ze mi bardzo ładnie Pani tam zrobiła włosy jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Czy istnieje jeszcze salon fryzjerski Gracja na Unruga i czy pracuje tam nadal Pani Alicja?Dwa lata temu byłam u niej dwa razy i byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Widziałam przy ulicy Unruga w pawilonach salon fryzjerski, ale nie wiem czy Grację...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Podnoszę temat polecanych salonów fryzjerskich na terenie Obłuża, Pogórza, ew. Oksywia. Szukam odpowiedniego miejsca....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja również.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

podbijam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja polecam Salon Fryzjerski OLA znajduję się w GALERI SZPERK ;)) Panią Agnieszkę,Magde i Patrycję ;)) Ceny nię sa niskie ale warto strzyżenie ok 70-100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Akurat salon O'la w Szperku nie jest najlepszy. Jeśli do O'la to tylko na Fikakowie. A wracając do tematu Bello na ul.Perłowej - to może tam było tanio, kiedy dziewczyny były pod delikatesami, z chwilą gdy przeniosły się na Perłową ceny znacząco wzrosły - tylko nic poza tym, ani jakość usług, ani jakość używanych kosmetyków... po prostu przestałam tam chodzić :( Słyszałam dobre opinie o nowej fryzjerce p.Agnieszce, w zakładzie fryzjerskim pod ośrodkiem zdrowia na Sucharskiego. I jak komuś uda się dostać do szefowej w "Konradzie" - na pewno będzie zadowolony :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Też słyszałam dobre opinie o saloniku pod przychodnią, ale nigdy tam nie byłam... może kiedyś... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja właśnie o tym pod przychodnią nie słyszałam zbyt pochlebnych opinii, ale od kilku miesięcy jest nowa fryzjerka i podobno do niej warto się udać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

To cenna informacja. Ja na pewno NIE polecam "Edith" (długo by pisać...). Byłam kiedyś też na Pogórzu koło poczty, salon nazywa się "Ewa" (jeśli się nie mylę) - nie ten od ulicy (!!!) tylko od strony podwórka. Byłam zadowolona z cięcia oraz czesania (szłam na ślub i wiele osób się pytało gdzie byłam u fryzjera). Czesała mnie miła, bardzo szczupła Pani w długich włosach - niestety nie znam imienia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja tez nie polecam edith chociazby za chamowate podejscie do klienta,umawialam sie telefonicznie i po ustaleniu terminu chcialam odpowiedziec ze "dobrze dziekuje i do widzenia" jak to zwykle konczy sie rozmowe ale powiedzialam to do siebie bo sie rozłączyła.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

A najlepsze, że jest to, że Pani szefowa w "Edith" jak się dzwoni często nie ma wolnych miejsc (klasyczna socjotechnika fryzjerów, z którą spotkało się tam kilka moich koleżanek) - a pół dnia spędza przed salonem paląc papierosa (mieszkam na przeciwko, więc widzę z okna). Powiem szczerze, że byłam tam kilka razy i na początku polecałam ten salon, ale z wizyty na wizytę cięcie było coraz gorsze :( I to tego włosy były ścinane minimalnie, aby przychodzić częściej (niektórzy mają taką strategię). Tylko pierwsze dwie wizyty były OK. Do tego nie odpowiada mi sposób czesania na okrągłą szczotkę bez prostownicy na koniec (jak w latach '90). Przy moich bardzo grubych i krótkich włosach wyszłam z "hełmem" na głowie. Nie lubię też takiego stylu bycia, który tam panuje. Myślę, że jednak mają sporo klientek, więc niektórzy są zadowoleni. Prawdopodobnie są to jednak osoby, które nie znają wielu innych salonów fryzjerskich i chodzą tam z przyzwyczajenia. Ja mam porównanie, bo odwiedziłam już sporo salonów w Gdyni (swego czasu co miesiąc byłam gdzie indziej) i wiem, że można strzyc włosy znacznie lepiej niż tam. I to w lepszym "klimacie". Niestety nie nabrałam zaufania - tak samo jak moje koleżanki. Ceny są jednak dość przystępne, więc ta kwestia zdecydowanie na plus.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Może nie koniecznie na Obłużu,ale jakaś dobra fryzjerka ,która nie spali włosów rozjaśniając.Bardzo byłabym wdzięczna na namiary.Chodzi mi o jasne a nie żółte pasemka.Myślałam też o jakimś ciepłym kolorze blondu,ale boję się ryzyka.Moja fryzjerka zajmuje się maluszkiem i kto wie kiedy odnowi swoja działalność.U innych byłam to mi popaliły,albo kolor nie ten;(.Dziewczyny ratujcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Witam.Najlepiej rozjaśniać pasemka blond na sam odrost,wtedy włosów tak nie zniszczymy,mogę uratować Pani włoski,o blond włoski trzeba dbać szczególnie bo to jest włos rozjaśniany,ampułki,maski silnie nawilżające.Kamila1833@wp.pl,lub nr tel 507352382.Zapraszam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

A wiesz że za kłamstwa i pomówienia można wylądować w sądzie? Bo ceny w Bello nie zmieniły się od lat !!! Zmiana miejsca podwyższyła tylko komfort i estetykę salonu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

pani moniko ceny w bello od lat są takie same!!!!!!!!!!!uważam że są bardzo przystępne a jakość wykonywanych usług bardzo wysoka super!!!!!! oby tak dalej polecam!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

A czy ktoś pamięta jeszcze Bożenę która pracowała w salonie pod przychodnia na Sucharskiego? Gdzie ona się podziewa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Ja poleca salonfryzjerski "Dorota"klif, moze ceny nie sa za tanie,ale naprawde wysoka jakosc uslug.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Nie są niskie? Są kosmicznie wysokie! Nie opłaca się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Bożena jest znowu w Studiu Fryzjerskim pod przychodnią naSucharskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Szefowa w KONRADZIE (ul.Płk. Dąbka) jest niezła. Bardzo lubię klimat tego salonu i strzyżenie jest naprawdę porządne, jednak nie ma co liczyć na coś z wykopem. Złego słowa nie powiem o jakości usług, zawsze jest równo i tak, jak chcę, tylko z inwencją kłopot. Lubię tam chodzić, bo atmosfera jest fantastyczna - pogaduchy rodzinno-towarzyskie, zwykle ktoś wpada i jakieś ploty okoliczne sprzeda. Jak w filmie :)
A szefowa wymiata :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

tylko Karolcia na Unruga. jest mega kobita i dobrze scina. zawsze zajefajna atmosfera, pelna smiechu i nie boi sie trzymac w rekach nozyczek. jedzie z koksem i tyle w temacie ;) chodze do niej chyba juz 4 lata
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

http://salonyurody.info/ Polecam jako fryzjerki Panią Ole,Marte i Kasie w tym salonie w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Kiedyś tam byłam u Emilii i byłam bardzo zadowolona - ale to było dość dawno temu, nie wiem czy jeszcze tam pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

Hej, poszukuję fryzjera, który uczeszę ładnie na mój ślub cywilny... Czy któraś z Was może polecić fryzjera z prawdziwego zdarzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Który fryzjer na Obłużu jest godny polecenia?

W salonie przy modrej na Oksywiu Patryk super farbuje. Polecam 502 876 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...