(...) odkurzacze ROBOCLEAN

Nie dajcie sie oglupic przedstawicielom fim sprzedajacym super szybki, doskonaly, niezawodny odkurzacz Roboclean. W czasie prezentacji owego cuda techniki wiele faktow pomija sie, a pozniej jest placz i zgrzytanie zebow. Walka o zwrocenie sprzetu jest klopotliwa i czesto bezskuteczna pomimo rzekomego prawa do zwrotu w ciagu 10 dni. Prosze zwrocic uwage ze prezentacje odbywaja sie zazwyczaj wieczorem a decyzja musi byc podjeta natychmiast. Typowe poslugiwanie sie socjotechnika i granie na emocjach ludzi. Wnikliwa analiza podobnego sprzetu w sklepach doprowadzi nas do wniosku ze podobny odkurzacz mozemy nabyc za 1000 zl albo mniej (z wieloletnia gwarancja). Sprzedawca Robocleana przekonuje nas o serwisie pogwarancyjnym:))). No tak, nie informuje tylko o kosztach takiego serwisu. Odkurzacze juz za 400 zl oferuja gadzety ktore ma ten watpliwy sprzet. Turboszczotka czy tez szczelinowe koncowki sa na wyposazeniu tanich odkurzaczy. Czytajcie dokladnie umowe jezeli akwizytor omamil was skutecznoscia tego urzadzenia. Jezeli powiecie ze jednak nie zdecydowaliscie sie na zakup zobaczycie zdenerwowanie i 100 argumentow ze strony sprzedawcy ze to zla decyzja (a to ze macie brudno, ze bedziecie chorowac ect...) Malo tego, propozycja ze kupicie go naprzyklad jutro spotka sie z przeciwem i utrata okazji na rabat:). Liczby ktore podaja dotyczace skutecznosci urzadzenia sa wyssane z palca. Podejmujcie swiadome i przemyslane decyzje.
-----------------------------
(...) odkurzacze ROBOCLEAN
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 70

To czuć po zapachu. Ze zwykłego odkurzacza zawsze wylatywał smród, a z Robocleana powietrze wychodzi bezwonne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja również. Z Robocleana jestem bardzo zadowolona. Polecam go każdemu, kto lubi porządek i chce mieć w domu czyste powietrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zawsze po odkurzaniu odkurzaczem na meblach osiadał kurz. Od kiedy mam Roboclena pojawia się on na nich dopiero po trzech dniach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Roboclean jest bardzo skuteczny. Nie muszę teraz trzepać dywanów, co było uciążliwe. Wyciąga z nich wszystkie zabrudzenia. O wiele łatwiej też mi się je pierze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam. Ja wierzę osobom piszącym pozytywnie o Robocleanie, bo sam mam o nim bardzo dobrą opinię. Świetnie sprząta, ma wiele końcówek, ma fajne dodatkowe funkcje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kończę z udowadnianiem prawdy. Każdy kto prześledzi wątek sam wywnioskuje co jest prawdą a co nie a skoro da się namówić na spotkanie z tymi oszustami to znaczy że jest na tyle głupi aby posiadać ten odkurzacz. Jeżeli udało mi się uchronić choć jedną osobę to już sukces, resztę zostawiam zdrowemu rozsądkowi potencjalnych kupujących.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Alee świrujesz, nic nie zostało zamkniete a prokuratury to wy się sami boicie. Dobrze zdajecie sobie sprawe że to co tu odstawiacie nie jest do końca legalne a VIN odkrył i naświetlił wasze nikczemne plany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słyszałem o tym hejterze. Już jeden wątek, na którym "gwiazdorzył" został na polecenie prokuratury zamknięty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI! Użytkownik VIN/anonim propaguje fikcyjne, negatywne informacje. Robi to w ramach nieuczciwej konkurencji starając się stworzyć negatywny obraz Robocleana. Zachęcam do zapoznania się z prawdziwymi faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież doskonale o tym wiesz, parę minut temu zachwycałeś się nim na innym wątku.

~Donata 77.112.123.*
14 minut temu
Od lat zmagałem się z alergią. Dzięki Robocleanowi mogę normalnie funkcjonować.

Wasz głupota przeraża.

UWAGA!!!! DOMOKRĄŻCY SPAMUJĄ FORUM. POWIELAJĄ SETKI POZYTYWNYCH OPINII CELEM ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean lepiej wyciąga brud z dywanów niż tradycyjne odkurzacze, bo nie ma worka, który hamuje przepływ powietrza. Jako filtr posiada separator wodny, dzięki któremu przy mniejszej mocy silnika ze znacznie większą siłą zasysa powietrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak to, z większą siłą sprząta i jednocześnie ma mniejszą moc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Roboclean jest fenomenalny! Za nic bym go nie oddała. Oprócz tego, że bardzo dobrze sprząta, duże znaczenie ma dla mnie fakt, że jest ekologiczny. Pobiera znacznie mniej energii niż zwykłe odkurzacze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Użytkownik VIN/anonim od długiego czasu, dzień w dzień, pisze mnóstwo tylko i wyłącznie negatywnych komentarzy. Czy tak postępują zwykli użytkownicy? Cytat: akwizytory sprzedają po 8tyś. Tymczasem jego cena wynosi 5,5 tys. Jest to do sprawdzenia w firmie i na prezentacjach. Kolejny: ściągane są z chin po 150USD. Już na pierwszy rzut oka każdy potrafi wyciągnąć wniosek, że Roboclean musi więcej kosztować. Następny: mało tego sposób jaki to robią jest żenujący i haniebny. Jakieś szczegóły? Nie znajdzie się ich. Nie umie przedstawić faktów, wypisuje jedynie zmyślone oszczerstwa. Sprawę rozpoznaliśmy. Działa dla konkurencyjnej firmy... Oprócz spraw merytorycznych dużo o tym użytkowniku pokazuje sposób pisania, używane słowa: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. Czy takiemu człowiekowi można zaufać? Czy można jemu uwierzyć? Sprawę przekazaliśmy prokuraturze.
Ze względu na masowy hejt, przedstawiam prawdziwe, pozytywne opinie na temat Robocleana:

Szukałem w sklepach, chciałem kupić odkurzacz wodny, ale Roboclean jest najlepszy. To zupełnie inna, lepsza technologia niż to co w sklepie. Bardzo dobrze sprząta a do tego ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Teraz często korzystam z klimatyzacji.

Magdalena, Sieradz

Sąsiadka ma, ale nie wierzyłam. Dałam się namówić na prezentacje. Sprzedawca był sympatyczny, niezły kawalarz ale się uśmiałam :) Robot kupiłam i jestem zadowolona. Naprawdę jest dobry, polecam!

Zofia, Tarnów

Mam Robocleana 5 lat i użytkuję go prawie codziennie. Zapomniałam już, co to alergia. To najlepszy sprzęt, jaki w życiu miałam!

Monika, Ostróda

Jestem zachwycona tą maszyną. Sprząta się łatwo, dokładnie, szybko. Zawsze o czymś takim marzyłam! Polecam go każdemu!

Aleksandra, Łódź

Sprzątanie Robocleanem to po prostu bajka! Nie zastanawiałam się długo nad kupieniem, bo zdrowie jest dla mnie ważne.

Irena, Białystok

Wreszcie nie śmierdzi przy odkurzaniu! Mam astmę, a właściwie miałam, bo skończyły się duszności, mogę normalnie w mieszkaniu żyć. NFZ powinien dopłacać do tego robota.

Bożena, Gdynia

Kupiłam Robocleana przede wszystkim ze względu na zdrowie moich córek. Szybko okazało się, że oprócz ustąpienia alergii to bardzo przydatny w domu robot. Życie z nim po prostu jest łatwiejsze.

Anna, Chełm

Jestem alergikiem i kupiliśmy Robocleana. Brałem spora ilość leków. Od kiedy sprzątamy Robocleanem jest o wiele lepiej. Czuje się dobrze i mniej biorę leków.

Magdalena, Skierniewice
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA!!! Domokrążcy z Roboklina to oszuści którzy nakłaniają do zakupu odkurzaczy poprzez spamowanie publicznego forum setkami pozytywnych opinii. W ten sposób chcą wprowadzić w błąd potencjalnych klientów. Proceder został wychwycony jakiś czas temu a akwizytory z braku argumentów nazywają mnie hejterem działającym na zlecenie konkurencji.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED JAKIMKOLWIEK KONTAKTEM Z NIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty już weź się w ogóle nie udzielaj, raz jesteś domokrążcą, za chwilę facetem z zachwytem sprzątającym swój samochód żeby później być matką rodziny która ma alergię na wszystko, ale robomiotła uratowała wam wszystkim życie. Schowaj się i nie wychodź bo już bardziej nie możesz zaszkodzić swojej firemce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem uczulona na toksyny wydzielane przez roztocza. W dużych ilościach gromadzą się na między innymi na firankach, dlatego musiałam wszystkie pościągać. Przypadkowo dowiedziałam się od znajomej, że ma Robocleana i odkurza nim też firanki. I w ten sposób również ja go kupiłam. Cieszę się, że znowu w mieszkaniu mam założone firanki i nie dostaję przy tym uczulenia. Roboclean to naprawdę bardzo pożyteczne urządzenie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

~Janusz 46.76.97.*
2 godziny temu
Tak, w samochodzie sprawdza się bardzo dobrze. Wcześniej jeździłem do punktów, gdzie sprzątają samochody, teraz Robocleanem robię to sam równie skutecznie.

Jestem przekonany że to tylko zbieżność nr. IP i nie ma tu żadnej próby oszustwa, hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam, dzięki Robocleanowi uratowałam dwa dywany w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem zachwycona moimi dywanami! Gdy odkurzałam zwykłym odkurzaczem, były one zbite. Od czasu, gdy mam Robocleana, stały się puszyste. Są też jaśniejsze po praniu tym urządzeniem. Kiedyś ta czynność wymagała dużego wysiłku, a teraz pranie dywanów jest łatwe. Polecam Robocleana każdemu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Agnieszka - ocena (5 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...

Marta - ocena (3 odpowiedzi)

Świetna współpraca. Polecam serdecznie!

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam