okna....jakie wybrać?

Jestesmy na etapie wyboru okien do domu jednorodzinnego. Do wyboru mamy okna o profilu Veka z Vetrexu, Avanti z Megabudu i Salamander z Diplomexu. Chcemy okna białe, bez okleiny, z lepszym okuciem antywłamaniowym. Okno tarasowe i balkonowe ze szkła bezpiecznego. Którą z tych firm polecacie, a która odradzacie i dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okna....jakie wybrać?

my mamy na profilu Salamandra właśnie z Diplomexu i polecam zarówno okna jak i współpracę z tą firmą :) wicej info mogę podać na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okna....jakie wybrać?

Ja zdecydowałem się na założenie okien firmy Internorm.Mam sporą powierzchnię szkloną i zależało mi na jak najmniejszej utracie ciepła.Okna mam drewniano-aluminiowe a drzwi tarasowe równiez ze szkła.Solidne wykonane szczelne i pomimo że drzwi przesuwane mają swój cięzar przesuwja sie lekko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okna....jakie wybrać?

Moim zdaniem warto zainwestować w najnowszą technologię na rynku , czyli szeroki profil 85-90 mm ,co najmniej 6 komór i pakiet 3-szybowy. Osobiście bym polecał profil VEKA ALPHALINE z klinem docieplającym lub ALUPLAST IDEAL 8000 ENERGETO (na MTP zdobyli złoty medal 2013r. ) W razie bliższych pytań 881672080.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mogę wam polecić energooszczędne okna o grubości 85 mm w doskonałej cenie i to klasy A Premium w cenie o 20% niższej niż odpowiedniki więcej na : http://www.wnd-okna.szczecin.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...