opinia

Temat dostępny też na forum: AS Szkoła jazdy
W sumie to trochę się rozczarowałam. Teoria świetna tu nie mogę złego słowa powiedzieć. Jazdy już nie do końca. Może innych motywują stwierdzenia, że już coś powinno się umieć, bo inni na tym etapie potrafili (naprawdę nie sądziłam, że wszyscy uczą się w tym samym tempie). Nie mówię, że na jazdach byłam mistrzem kierownicy, ale nie sądzę żebym była ostatnią nogą, a to, że potrzebowałam kilka jazd więcej nie jest wyznacznikiem mojej inteligencji. Mimo mojej sugestii krytyka w tym stylu i porównywanie do innych nie skończyło się, a powinno każdy potrzebuje innej motywacji i skoro coś kursantowi wyjątkowo nie odpowiada, a nie jest konieczne to nie powinno mieć miejsca Przestało mi się chcieć chodzić na jazdy w takiej atmosferze, potem nie miałam czasu i nagle minęło dość sporo czasu, a nikt ze szkoły się ze mną nie skontaktował - dopiero ostatnio przypomniało mi się o tym i poczułam się trochę dziwnie, że nikt nawet nie zadzwonił i nie zapytał, czy zamierzam kontynuować, czy może coś się np stało itp, ale najwidoczniej kasa się zgadza i reszta jest nieistotna. I w sumie najgorsze jest to, że jest tyle pozytywnych opinii, a ja nie trafiłam tak dobrze jak by one sugerowały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam!
Jest nam bardzo przykro, że czuje się Pani niezadowolona z jednego z instruktorów i jego rzekomych uwag, nie jesteśmy jednak w stanie tego zweryfikować, bo nawet nie wiemy, o którego z nich chodzi. Zawsze jesteśmy w stanie zadziałać i wyjaśnić sytuację , ale musimy mieć zgłoszenie, że taka sytuacja ma miejsce, nikt nas o niczym nie poinformował. Co do braku kontaktu z naszej strony nie jest to możliwe, żebyśmy na bieżąco monitorowali osoby, które przerywają kurs , ponieważ wszystkich kursantów jest bardzo dużo, a szkolenie dorosłych nie jest szkoleniem obowiązkowym i naprawdę wiele osób przerywa na jakiś czas kurs, potem wraca do nauki albo w ogóle rezygnuje, Podsumowując , zawsze należy zgłaszać nieprawidłowości bezpośrednio do ośrodka, tak żebyśmy mogli zareagować i zmienić instruktora, gdy coś kursantowi nie odpowiada. Przykro, że nie udało nam się spróbować naprawić błąd, który Pani nam zarzuca, ale nie mieliśmy nawet takiej świadomości, żeby nawet go wyjaśnić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...