pies z Różanej

jeśli pies będzie nadal biegał samowolnie ,w biegnie na moją posesję ,rzuci się na mojego psa lub kota -to użyję paralizatora i taki będzie finał-a dalsza sprawa będzie toczyła się w sądzie z powództwa cywilnego za uszczerbek na zdrowiu psychicznym i fizycznym.Właściciele psa wiedzą i okoliczni mieszkańcy o jakiego psa chodzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: pies z Różanej

A ja zjem tego kundla
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie porozmawiasz z właścicielami?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie lepiej zgłosić właścicielowi ,po co kozaczysz na forum, powiedz mu to po prostu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

właściciele wiedzą o tym ,że pies ciągle biega sam po Baninie-a i tak nic z tym nie robią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy właściciele wiedzą że dla innych jest to problem? Osobiście wpierw porozmawiałabym z właścicielami. A jeśli nie udałoby się nic wskórać, zawiadomiłabym Straż Miejską lub inne służby. Pisanie na forum raczej nic nie da - nie masz gwarancji że tu zaglądają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Baninie nie ma Straży Miejskiej - to wieś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie pies winny , że ma nieodpowiedzialnych właścicieli. Traktowanie psa paralizatorem jest co najmniej przesadą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak wygląda ten pies?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...