pilne bardzo ktos to zna?

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
witam
czy wiecie cos na temat Dworu Oliwskiego, 5 - gwiazdkowego hotelu i restauracji w XVII-wiecznym Dworze w Gdańsku Oliwie.
Ktoś robił juz tam wesela? pilne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Mój kuzyn miał tam robić wesele. ostatecznie zdecydował się na Hotel Nadmorski. Z tego co słyszałam, to ceny są wysokie a jedzenia niezbyt dużo. Mój Tom był tam na weselu zanim się jeszcze poznaliśmy. Podobno było super - ale wesele kosztowało 60 tys. A było to jakieś 6 lat temu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Sliczne miejsce, kosmiczne ceny. Nie wyobrazam sobie swoich gosci zajadajacych zabie udka. Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Świetne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Moj klient jets tam kelnerem i z tego co mowil to wystroj jest przepiekny,mila obsluga itp.ale kosmiczne ceny.
Ale jesli cena nie gra dla Ciebie roli to polecam.POdobno goscie sa zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Piekne miejsce, ale jak dla mnie albo na niewielkie wesele, albo na obiad. BYlo to jedno z pierwszych miejsc jakie odwiedzilismy, bo duzo na ten temat slyszalam, ale od razu odpadlo. Szukalismy sali, aby wszyscy goscie siedzieli razem (tam przez te filary nie widac tych co siedza w drugiej czesci sali) plus z doswiadczenia jak dla mnie lepiej jest jak na jednej sali jest wszystko, czyli jedzienie plus imprezka, wtedy nikt Ci sie nie rozchodzi po roznych salach (tak by bylo w przypadku Dworu jesli robi sie wieksze wesele) i latwiej jest poderwac do tanca, tych co zazwyczaj siedza przy stolach i nie koniecznie sa pierwsi na parkiecie. I minusem dla nas byla ogolna liczba osb jaka tam wejdzie, my wiedzielismy, ze potrzebujemy cos na 100 plus, a tam jakby wykorzystac wszystkie sale (na gorze i dole) moze tyle by mozna w sumie usadzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Dobre miejsce na "sztywne" imprezki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pilne bardzo ktos to zna?

Gdzie jest alkohol, tam nie ma sztywniaków. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...