pirat drogowy dziś na drodze

Dzis ok 17 szare audi jechało po Pszennej z nadmierną prędkością za nic miała dzieci i przechodniów , przez wariatkę przewrócił się rowerzysta. Stanełam na szczęście nic się nie strało. Dogoniłam to auto.Przed nią czarnym samochodem jechał jej maż. Skręcili w lewo na wysokości ul. Polnego Wiatru , boczna od Pszennej. Zajechałam drogę tej Pani mówiąc ,ze tu sie jeżdzi wolniej,że kurzy ,że o mało faceta nie potrąciła, Pan w czarnym samochodzie z mordą si ,że on jest policjantem i zajeżdzam drogę innym i ,że ja mam sie nauczyc jeżdzić. Rejestracje GD chamstwo i jeszcze raz chamstwo . Babo jak następnym razem zabijesz dziecko lub rowerzystę to może obudzisz się.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów, złamanie przepisów drogowych, brak bezpiecznej jazdy i kultury i jeszcze mordę drze. Z tej bezsilności aż sie popłakałam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pirat drogowy dziś na drodze

Policjant to nie zawód tylko charakter. Dlatego mam kamerę w aucie. Jak taki bezmózg ją zauważy to od razu robi się grzeczniejszy.Można mu niezłą reklamę zrobić.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: pirat drogowy dziś na drodze

Policjant to nie zawód tylko charakter. Dlatego mam kamerę w aucie. Jak taki bezmózg ją zauważy to od razu robi się grzeczniejszy.Można mu niezłą reklamę zrobić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluje umiejętności spokojnego dogonienia szaleńca nie łamiąc samemu przepisów ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie dziwi powiedzenie, że policjant, ku. ..wa i złodziej na jednym jadą wozie.
Ostatnie zdanie oddaje dramat zaistniałej sytuacji. Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo dobrze że pani tę sytuację opisała, w Baninie nikt nie jest anonimowy choć niektórym tak się wydaje
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś o 20.16 czarna skoda octavia combi o nr rej. SZ 6691... przejechła z ogrąmną prędkości ul Żródlaną (w dół) wyprzedzając po drodze (tak, tak, wyprzedzając!!!) inne auto, po czym 5 min. później, wracała z nie mniejszą prędkością, o mały włos nie potrącając kobiety na rowerze. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka wieś tacy piraci drogowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Na takiego policjanta powinna zostać od razu złożona skarga
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

sadze ,że to nie był policjant . Facet ewidentnie chciał mnie przestraszyć.Na tyle był durny ,że nie pomyślał ,że ktos może mieć kamerkę i zgłosić babę na Policję a on jako maż czy znajomy kłamał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak zwróci się komuś uwagę że łamie przepisy to każdy z nich jest prawnikiem albo policjantem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To straszne, co się tutaj dzieje na drogach. Niestety, refleksja i opamiętania nastąpi być może dopiero z chwilą postawienia krzyża i zniczy w miejscu tragedii...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest auto, które często widzę na nowym osiedlu Rodzinne II. Niestety tak się zachowuje spora część nowych mieszkańców. W tym miejscu przepraszam, nowych którzy mają coś w głowie, zdają sobie sprawę w zagrożeń i wiedzą jak się zachować.

Wczoraj widziałam jak pan ze srebrnej skody octavii, który mieszka na Rodzinnym II robił sobie chyba wyścig na Brzozowy Zagajniku. Rozumiem, że tusza nie pozwala mu pójść pobiegać i jedynie autem może poruszać się szybciej, lecz niech swoje kompleksy leczy gdzie indziej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stop agresji drogowej

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku uruchomiona została specjalna
skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej.

Pod adres mailowy: stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl

można przesyłać filmy zawierające rażące naruszenia przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym, jak również zawierające przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego.

W ostatnim okresie, w internecie publikowane są filmy ukazujące nieprawidłowe zachowania kierowców na polskich drogach.

Na podany wyżej adres można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców.

W celu szybszej reakcji ze strony Policji, wraz z materiałem, proszę przesłać następujące informacje:

1. data i godzina zdarzenia (miejscowość, nr drogi, nazwa ulicy),

2. dane pojazdu (marka, nr rejestracyjny),

3. dane zgłaszającego (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy).

Nadesłane materiały zostaną przeanalizowane pod kątem pociągnięcia do odpowiedzialności sprawców zachowań agresywnych. Aby ograniczyć przemoc i agresję ze strony kierowców, którzy nie potrafią kontrolować swoich reakcji i zachowań, policjanci będą sięgali po różnego rodzaju środki. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że wobec takich osób będą stosowane wszystkie możliwe sankcje w najsurowszym wymiarze. Mogą to być konsekwencje z zakresu prawa karnego, ale również konsekwencje administracyjne - nałożenie punktów karnych oraz skierowanie sprawcy na badania psychologiczne, mające na celu stwierdzenie, czy ma on predyspozycje do posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stop agresji drogowej! Popieram! Dziękuję za powyższą informację.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba tam wysyłać, ostatnio wysłałem film bezpośrednio do Kartuz, zgłoszenie zostało przyjęte. Minusem w tym wszystkim jest to, że i tak trzeba się pofatygować osobiście na komisariat w celu złożenia zeznań.

Po zgłoszeniu przychodzi list z danej komendy i jest obowiązek stawienia się, w moim przypadku spędziłem jakieś 40 minut w komisariacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak zgłosisz do Kartuz to umorzą. Tak jest z każdym zgłoszeniem. Lepiej do Gdańska, ukarali pirata, nie trzeba było jeździć na komisariat. W Kartuzach każą przyjeżdżać i zeznawać, mimo że jest nagranie, a potem i tak umarzają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok dzięki za info ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie w moim przypadku. Dam znać jak dostanę korespondencję.

A jeszcze pytanie skąd wiedziałaś, że ukarali pirata? Dostałaś list czy jak to wyglądało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, otrzymałam informację z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może niech ten, krótki artykuł niech będzie przestrogą dla szaleńców

http://kryminalne.trojmiasto.pl/Cztery-lata-wiezienia-za-potracenie-dziewczynki-na-pasach-n113164.html?strona=1#opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A bandyta drogowy był znajomym rodziny i żadnej skruchy czy żalu za to co zrobił....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...