podglądanie i nagość

estem chlopakiem, mam 19 lat, lubię nagość, zarówno męską jak i żeńską, uwielbiam podglądać ludzi na basenie
w piątek po wielu próbach udało mi sie w koncu wyciągnąć na basen kumpla, 19 lat; od dawna próbowałem wyciągnąc go na basen, zawsze chciałem zobaczyc jak wygląda nago, kiedys nawet udało mi sie pójsc z nim na basen, ale niestety przyszedł na basen juz w kąpielówkach na sobie, po basenie pod prysznicem też ich nie zdjął, a przebierając sie zawinłą sie szczelnie recznikiem i nałożył nawet koszulke na siebie; wybraliśmy sie na basen przyszkolny, gdzie wpuszczano jedynie o pełnych godzinach; ponieważ spóźniliśmy sie okolo 10 minut (ale na szczescie nas wpuszczono), dlatego tez w szatni byliśmy juz sami; pomimo ze bylismy juz sami, on nie mając kapielówek na sobie chciał isc przebrac sie gdzies w ustronne miejsce, na szczeście gdy zauważył że rozebrałem sie przy nim do naga, zaniechał swoich planów i przebrał sie przy mnie, ale siedząc na ławce, więc nic nie mogłem zobaczyc; na basenie rozmawialiśmy na rózne tematy, również na te związane z nagościa i pruderią polskiego spoleczenstwa, a ponieważ nie było dogodnych warunków do plywania, więc postanowiliśmy że wyjdziemy troszke wczesniej; w szatni nie było jeszcze nikogo (do zakonczenia godziny basenowej było jeszcze okolo 10 minut); zaczeliśmy sie kąpac, narazie w kąpielówkach; w szatni znajduja sie 3 prysznice, oddzielone od siebie jedynie sciankami dzialowymi; po chwili doszedłem do wniosku, że juz najwyższy czas żeby sie rozebrac i skłonic tym samym tego tego samego mojego kolege... powiedziałem mu że mam dosyć \\\"prania na sobie kąpielówek i że ponieważ jestesmy sami więc je ściągam\\\", a on na to odpowiedział mi, że chyba bedzie prał je nadal na sobie; powiedziałem mu zeby dał spokój, bo przecież jestesmy tu sami i ze przecież to normalna sprawa; po chwili spłukałem z siebie resztę zelu do kąpieli i udałem sie nago, nawet bez recznika na sobie, do suszarki, skąd idealnie mogłem obserwowac mojego kolege pod prysznicem, który ku mojemu zdziwieniu kąpał sie juz nago; obserwowałem go uważnie, każdy jego ruch, jego tyłeczek głownie, bo sie nie odwracał; po jakims czasie wyszedł spod prysznica, więc mogłem go również zobaczyc \\\"z przodu\\\"...on mnie zreszta tez... wspólnie udaliśmy sie w miejsce, gdzie znajdowały sie nasze rzeczy, ubralismy sie i wyszliśmy...
chciałem tym samym zapytac o wasze doświadczenia z podglądaniem, nagością: czy zdarzyło wam sie to, gdzie, w jakich okolicznościach, czy podobało wam sie to i czy to lubicie?
proszę o kulturalne i mądre odpowiedzi
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: podglądanie i nagość

No cóż, orientacji seksualnej się nie wybiera...

Przyznam, że podglądanie innych ludzi jakoś specjalnie mnie nie kręci, natomiast sama nie mam oporów, żeby rozebrać się na plaży naturystów, czy w saunie. Nie czuję jednak sensu bawienia się w kamerki internetowe, nie wysłałabym nikomu obcemu mojego rozbieranego zdjęcia... Być może właśnie dlatego, że nagość nie jest dla mnie tematem tabu, nie jest fetyszem... Podniecenie seksualne jak dla mnie pojawia się gdy w grę wchodzi intymność...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: podglądanie i nagość

Masz rację "Kasieńka" . Ponadto słońce dla organizmu ludzkiego jest zbawienne .Im mniej szmat na ciele , tym zdrowiej dla skóry.
A jeśli chodzi o orientację seksualną, to niestety, należy akceptować wszystko , byle by nie szkodziło drugiemu człowiekowi.
Natomiast prymitywizmem jest ganić odmienność seksualną.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: podglądanie i nagość

g*wno prawda. Słońce jest zabójcze dla skóry. Im mniej słońca za życia, tym mniej staro skóra wygląda na starość (mniej zmarszczek).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

moze mnie popodgladasz jak wale sobie w lasku???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: podglądanie i nagość

A dlaczego w lasku ? Nie stać Ciebie na partnerkę (partnera) ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

Cóż, zapewne biedny wali w lasku, bo faktycznie go nie stać na przydrożnego "ssaka leśnego", a w domu walić nie może, bo żona czeka:P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

Biedactwo :-P ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

obrzydliwosc...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niezaszczepione ssaki leśne mogą zarazić jakąś jakąś dziwną przypadłością a tak co najwyżej musi uważać na kleszcze i niedowidzących grzybiarzy z kozikami bo mogą się pomylić i uciąć;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

ja chętnie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Napisz na mlodygd.93@WP.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Adrianie, nie obraź się, ale gdybym ja spotkała się w towarzystwie koleżanki z takimi komentarzami nt nagości z jej strony i nakłanianiem, bym ściągnęła z siebie wszystko, od razu wiedziałabym, iż jest z nią coś nie tak. Jeśli Twój kolega jeszcze się nie połapał, "gratuluję" mało bystrych obiektów westchnień. Osobiście nie mam nic przeciwko homoseksualistom (nie mój tyłek- nie moja sprawa) i dlatego myślę, iż zareagowałabym podobnie do Twojego kolegi, udając, że nic się nie stało. Jednak w przyszłości wybrałabym sobie inne towarzystwo na basen :)
Adrianie, znasz powiedzenie "nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe"? Myślisz, że koledze odpowiadałoby, gdyby się dowiedział, iż celowo wyciągnąłeś go na basen, by go podglądać? Pomyśl o tym.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

GDYNIA ten weekend od dzis od wieczora w nocy, w dzien do rana pustostan w drodze na klif w gdyni. dawny osrodek. ostre posuwanko w roznych czesciach budynku. czekamy na mlode fajne parki ona-on tez lubiace ostre zabawy w plenerze. PODGLĄDANIE, PATRZENIE, OSTRA ZABAWA. JA 23 LATA MOJA PANIENKA 18. CZEKAMY NA PODOBNE WIEKIEM, FAJNE PARKI LUBIACE OSTRA JAZDĘ!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: podglądanie i nagość

mlodymaxx super pomysł ,proponuję do ZOO dać takie ogłoszenie pewnie kilka królików i małp będzie chętnych
A moze i jakaś kobyła lub słoń będzie miał ochote , ale bedziesz miał ostra jazdę jak ci zapakuje

dno totalne , jak to mówią mniej niz zero
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: podglądanie i nagość

ja sie chętnie do adriana przyłącze , nie mam problemów z nagościa i tez lubie sobie popatrzec na innych jak się rozbierają i sa nago .jesli adi masz chęć podglądać sie nago itd prosze o kontakt na mail kumpello82@interia.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

Kiedys bylem na plazy naturystow. Uwielbiam byc nago gdy inni na mnie patrza. Sam tez lubie patrzec na nagosc. Mam doswiadczenie z ka,erkami i zdjeciami. A takie sytuacje typu sauna, basen, jezioro sa najlepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

Ale żeby zaraz chłopów oglądać? Fu... nic ciekawego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

Ale on napisal - ze meskie i zenskie ciala, dajac przyklad kolegi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Ales , daj znac na maila jesli chcesz się pooglądać w jakim miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

jutro 12/9/2012 okolo 9:15 bede sie przebieral w meskim kiblu na 1 pietrze e-leclerc ( taka koniecznosc) . jesli ktos chce podgladac . zpraszam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

koleś na prawde się przebierał ( i nie zamknął kabiny do końca) , ale troche poźniej . ciekawostka - nosi "podwiązanie" na pyte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

a moze by tak odswiezyc temat?:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Lenka bardzo chętnie. Gdzie się będziesz przebierać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Kiedyś przypadkiem widziałem taka parke w lesie. Z wrażenia prawie spadłem z roweru.. co ich tylko rozbawilo. Nie powiem, wprawiają mnie to w małe zakłopotanie ale widok był ciekawy. Pan nawet zapytał czy nie chce popatrzeć jak skończy. Nie skorzystałem i powiem szczerze że teraz troche żałuję heh! Przy okazji pozdrawiam malzenstwo (?) ok.45 lat- posiadaczy żółtego VW, bohaterów tej "akcji",mającej miejsce na jednym z parkingów leśnych w okolicy Gdyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: podglądanie i nagość

Ale żeby lubić aż tak podglądać?
I jeszcze kolegę namawiać (czy koleżankę) do ściągania gaci, bo chcę sobie popatrzeć? Hmmm dziwne.
Mam koleżanki, które na basenie bez żadnej żenady chodzą gołe od szafki do prysznica lub teatralnie schylają się po mydło, czy żel stojący na podłodze. Ale nie wgapiam się w nie, widzę kątem oka. Podejrzewam, że one byłyby zadowolone, że ktoś patrzy.
I najczęściej jest tak, że te ciała, które chętnie byśmy podziwiali czy podglądali nie eksponują się zbytnio.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

chętnie popatrzyłbym i dał popatrzeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

adres tego basenu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Plaża w Rewie. W kierunku Mrzezina i Pucka. Oczywiście latem. Uwielbiam tam się opalac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

szukam panów gay ,bi ,hetero na wspolna zabawe na ujescisku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dyskretny , odpisz jeśli aktualne
vizja@int.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmmm dziewczyny ,ja codziennie jestem na saunie w sopocie od 11 do 13 tej możesz popatrzeć , a może i zwale jak chcesz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Email wysłany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

123 czekam na odpowiedz na maila jak coś ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Bylam tam dzisiaj na spacerku. Plazy zdecydowanie przybylo po sztormach. Miejsce moim zdaniem bardzo atrakcyjne dla osob lubiacych opalac sie bez ubranka. Jak sie zazieleni to raj na ziemi, porownywalny z gdanskimi stogami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: podglądanie i nagość

Poznam pare naturystow z Gdyni i okolic w wieku 35-65 lat. Ja 40 lat, wysoki. Uwielbiam sie opalac na lonie natury. Pary, panie zapraszam do kontaktu naturyst@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Hejja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

Jak najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podglądanie i nagość

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie z tą nagością to może być fajny pomysł. Lubie nietypowe sytuacje ,
Jestem turystą .Wynajmuje sam mieszkanie blisko Monte Cassino.
Kiedyś kupując bilet na dworcu PKP w Krakowie póznym wieczorem zimą zgadałem się z parą około 18 latków, którym uciekł pociąg.
Nastepny mieli rano. Zaprosiłem ich do siebie mówiąć chłopakowi ze wzamian chce tylko żeby ona lub on zatanczył nago .
On powiedział że ona odpada i żeby jej nic nie mówić a dopiero na miejscu .
Po kilku drinkach u mnie powiedziałem im że skoro ja coś dla nich zrobiłem to oni mogą też dla mnie coś zrobić.
Ona chciała wyjść ale on powiedział jej ze taki taniec to nie problem.
Wcześniej się dowiedziałem że poznali się niedawno i jeszcze nie mieli seksu.
Ona zarządziła że jej kolega śpi po środku żebym nie miał z nią kontaku .
Kiedy w łóżku zorientowała się że pod pierzyną robie chłopakowi ręką zaczeła być zazdrosna i mówiła że tylko ona może takie rzeczy z nim robić .Ponieważ powiedziałem że jeśli ona mu nie zrobi to ja mu pomoge dojść - zabrała sie do roboty a ja patrzyłem .... Było fajnie bo poszli na całość.

Jeśli jakiś szczupły koleś z Trójmiasta ( do 23 lat ) nie ma gdzie bzyknąć dziewczyny lub chcę wywołać u niej zazdrość i namówić ją na seks to zapraszam . Może też być sam chłopak = czasem Na Monciaku można poznać panny . Jest lokum blisko PKP Sopot I Monciaka + drinki . Ważne cały sierpien 2017.
Kontakt maciekxxl69@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy badałeś HIV?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do maciek. A może chcesz zboku po ryju?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kochani. Od chwili dodania postu dzieli nas 6 lat. Autor- tejemniczy Adrian ze wzwodem ma obecnie 25 wiosen na karku... czy kiedykolwiek zastanawialiście się czy nauczył się pływać? Może został ratownikiem albo konserwatorem opisywanej sauny.. Adrianie napisz co u ciebie, czekamy! Forumowicze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuje w zieleni miejskiej , zapładnia rośliny na trawnikach. Tylko tyle umie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...