podolog

Mam problem z wrastaniem paznokcia. Chodziłam do jednej Pani podolog w gdańsku ale nie za bardzo mi pomogła. Czy polecicie jakiegoś dobrego podologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika Anhalt, Centrum Derm Al, Sopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj zestawu scholla (?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Oliwie przy pętli -super http://www.pedicureleczniczy.pl/strona.php?pg=gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u tego pana, nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego? Co było nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszłam na wizytę ze stanem zapalnym wału paznokciowego aby uzyskać jakąś pomoc, jednak pana bardziej interesowało czym się zajmuję, gdzie pracuję i gdzie studiuję. Następnie pan cały czas opowiadał jak on to lubi grzebać ludziom w paznokciach. Na koniec stwierdził, że stan zapalny jest wynikiem nieoczyszczonego wału paznokciowego a nie wrastającego paznokcia (co oczywiście było nieprawdą - potwierdzili to inni podolodzy).Podsumowując: pan nie zrobił z paznokciem praktycznie nic, skasował mnie za wizytę a ja zostałam z bólem. Możliwe, że ten pan pomógł wielu osobom, niestety w moim przypadku było inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Scholl nie pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pana podologa z salonu Wenus na Wrzeszczu przy Kościuszki bodajże. Nosiłam klamrę około 3 miesiące i 3 lata spokoju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam vivianna kopeć na ciasnej w Gdańsku. Mi pomogła z wyrastającymi paznokciami, od roku mam spokój. Pani naprawdę zna się na rzeczy, i cały czas się szkoli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mozecie polecic dobrego podologa dla 2.5 latka? Problem z wrastajacymi paznokciami. Najlepiej z Gdanska ale jak naprawde godny polecenia to w calym trojmiescie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja widziałam tak małe dzieci u wymienionej już w tym watku pani Kopec w salonie Medella przy ul. Ciasnej w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do tej Kopeć chociaż na konsultacje, z tak małym dzieckiem myśle, ze od razu Was przyjmie. Wydaje mi się, ze bardziej kompetentnej osoby i kochającej swoją prace nie znajdziesz. Szok, ze tak małe dziecko ma problem z wyrastającymi paznokciami. Myślałam, ze to tylko problem starszych pan którym się przytyło i jeszcze za wszelka cenę muszą wcisnąć się w zamałe buty :) (z autopsji;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogą jeszcze być dzieci, którym rodzice krótko i na "okrągło" obcinali paznokcie i tak zaczęły się wrastać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko nie idź do chirurga. Ci potrafia tylko ściągac paznokcie i to jest bardzo bolesne. Chirurg = sprawiający ból
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://centrumzdrowychstop.pl/witamy-w-centrum-zdrowych-stop
Byłam sama i z synem. Polecam, fachowa pomoc. Bardzo miła pani podolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w Rumi http://pedive.pl/. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odswiezam temat.
Zrobil mi sie odcisk od japonek przy piecie i chcialabym go usunac. Moze polecicie dobrego podologa w gdansku. Znalazlam dobre opinie o salonie wenus na kosciuszki ale tam dlugi termin oczekiwania dopiero pod koniec listopada.
Czytalam, ze Camira na Krzywoustego ma tez niezle opinie. Co Wy polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam gabinet Suella we Wrzeszczu, przy biurowcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podolog

Podolog na Hallera we Wrzeszczu w tych pawilonikach vis a vis szkoly.Rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podolog

Dokładnie salon Venus hallera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: podolog

Może prawdziwy chirurg pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam problem z koślawym paluchem i chciałabym zrobic z tym wreszcie porządek. Ogólnie bardzo mi to przeszkadza, głównie pod katem kosmetycznym. Znajoma doradzila mi abym wybrała się do podologa, jaki podolog specjalizuje się w takich problemach w okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Clinica cosmetologica przyjmuje dobry podolog. Pytanie kiedy zrobił Ci się ten problem? Masz od urodzenia czy zrobił Ci się z czasem od noszenia źle dopasowanego obuwia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie mam od dobrych kiilku lat, nazywa się to fachowo halluksem ale chciałam aby każdy wiedział o co w tym chodzi. I niestety ale zrobiłam sobie to sama, nosiłam szpilki i z czasem zaczęło mi się tak robić na obu stopach, kiedyś nia miałam takich koślawych palców. Ogolnie rwą mi się ostatnio od tego buty i mam problem z dopasowaniem odpowiednich butów bo czuję nieprzyjemny dyskomfort jak but zbyt mocno na to uciska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, tutaj na forum niewiele osób Ci w tym problemie pomoże. Najlepiej bedzie jesli zapiszesz się własnie do podologa. Sama chodziłam na skłodowskiej do clinica cosmetologica z innym problemem, z wrastajacym paznokciem. I pomogło. Pewnie halluksami rownież się zajmuja, musiałabyś zadzwonic i się zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Wiele osób ma różne problemy ze stopami i często są one bagatelizowane, przez co skutki są coraz gorsze, dlatego polecam Wam sprawdzić usługi https://podolog-warszawa.pro/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz wiedzy lub pomocy od podologa, możesz bez problemu znaleźć najlepszy gabinet na przykład w necie. Ponadto, aby uzyskać pełny wachlarz produktów do profesjonalnego leczenia i pielęgnacji stóp to hurtownia podologiczna oferuje szeroki wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...