przebarwienie górnej wargi

Męczę się od jakiegoś czasu z przebarwieniem na górnej wardze i żadne kremy, kwasy nie pomagają :( zastanawiam się nad zabiegiem laserowym. Czy są dziewczyny które już korzystały i mogą się podzielić opinią? Pomaga? ile zabiegów jest potrzebnych i gdzie najlepiej się udać?
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też to znam. Mi pomaga sok z ogórka. I problem znika. Codziennie plasterek na przebarwienia. Jak zrobię ze 3 dni przerwy od razu ciemne widać.
Cudowny jest też piling kwasem migdałowym, mi bardzo pomaga na przebarwienia na całej twarzy.

Chętnie poczytam inne rady o przebarwieniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie używacie czasami wosku do depilacji twarzy? Razem z woskiem zrywa się cieniutka warstwa naskórka, i wyjscie na nawet zimowe słońce powoduje silne opalanie tego miejsca i tym samym przebarwienia. Kremy z filtrem i kremy wybielające
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nigdy nie używałam. Problem pojawił się w pierwszej ciąży (ogólnie przebarwienia na twarzy), w drugiej jeszcze się pogłębił. Wyczytałam tu gdzieś na forum info o ogórku i tak oto od długiego czasu ogórek zawsze jest w lodówce, bo mi świetnie pomaga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę są efekty? kurczę ja biorę niedługo ślub i jestem już załamana :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, mi bardzo pomogło. Ale czy Tobie pomoże to nie wiem. W każdym razie łatwo to sprawdzić i nie drogo ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja właśnie używałam :/ z tego co wiem kremy wybielające można sobie o kant tyłka potłuc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam krem na wybielający bani agafii, zresztą jak wszystkich kremów z tej firmy i efekty są super, skóra jest jednolita, ale do pierwszego słońca... Strasznie szybko się opalam, po drugiej ciąży szczególnie, ale za to bardzo nie równo. Trzeci dzień słońca, a ja jestem zjarana jak po wakacjach w egipcie, niestety ta opalenizna nie jest ładna, nierównomierna i właśnie potem zostają przebarwienia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana idź do dermatologa niech coś na to poradzi bo ogórek to se możesz zjeść co najwyżej, zwłaszcza ze masz ślub. A miski nie słuchaj bo ona na każdym forum się wymądrza a jej rady o kant du..py potluc :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdziłaś, że wiesz? Ktoś ci każe korzystać z moich rad? Nie ! To się bujaj :P
Guzik wiesz to sie nie wtrącaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u dermatologa, to zaproponowała mi laser za 1500 zł, dla mnie to za drogo :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa.... Grunt to na człowieku zarobić, a nie mu pomóc... Poleciał sobie z ceną.

Mi dermatolog poza sposobami na szybko (ogórek właśnie oraz cytryna, ale u mnie nie dała żadnego efektu) zasugerował peelingi chemiczne. Próbowałam 2 razy kwas migdałowy (super), pani też polecała mi mlekowy, bo jest silniejszy, ale zaznaczyła, że to nie latem i mam poczekać do jesieni jakbym chciała spróbować.

Generalnie z okazji samego ślubu to raczej nie masz co panikować. Przecież ukryjesz to bez problemu pod makijażem (chyba, że nie będziesz wymalowana?). Będzie dobrze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam i migdałowy i salicylowy z marnym skutkiem. Przez makijaż to przebija wygląda jakbym miała wąsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolezanka twierdzi, ze jedzenie chlorelli jej pomaga. Poczytaj. Laser 1500 to chyba tez przesadzili, poszukaj taniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chlorella? a co to takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To rodzaj algi, która ponoć ma fajne właściwości. Można to łykać np. w tabletkach. Jest dużo info w necie.
Też sobie poczytam więcej na ten temat, bo pierwszy raz o tym słyszę. Może faktycznie pomaga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to brałam jakies 3 lata temu przez ok miesiac i widzialam fajne efekty na twarzy. Akurat przebarwien wtedy nie mialam, ale cera sie zrobila b. Ładna. Po tym czasie dostałam takiego uczulenia na tą chlorelle, tak wymiotowałam, ze prosiłam meza, zeby mnie dobil, pierwszy raz w zyciu tak okropnie sie czulam, grypa zolądkowa to przy tym byl pikus ;) ale ja jestem idosobnionym przypadkiem, kolezanki biora i chlorelle i spiruline i nic im nie jest:) ja właściwie tez czaję się do kupna, moze teraz innej firmy, ale jak wracają wspomnienia to mi szybko przechodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to takie "fajne" ale tylko na krótką metę?
Zresztą każdy ma inny organizm. Jedni będą zajadali latami i nic, a inni po paru dniach będą mieli jazdy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Powiększanie penisa (140 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...