restauracja na Walentynki w Gdańsku

Hej :)
Możecie polecić jakąś fajną restaurację na kolację walentynkową? Nie muszą być tam tłumy i w ogole i nie musi być to jakaś wykwintna kuchnia :p Ale żeby miło spędzić czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja HACJENDA Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów 46. Pyszne jedzonko! 15 lutego wieczorek taneczny od godz. 17:00.
W programie: Zabawa przy muzyce na żywo do 22:00
Wspaniała atmosfera
Bufet kawowy, słodki poczęstunek
Rezerwacja 570- 046-919
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że można się wybrać do Restauracji Grand Cru w Q Hotel Gdańsk, przy ul. Rycerskiej. Teraz jest właśnie specjalna oferta walentynkowa. Na stronie hotelu można sobie sprawdzić, jakie dania będą serwowane w ramach takiej kolacji. Brzmi pysznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w takiej sytuacji zawsze polecam sprawdzenie na pizza portal. Tam jest dużo restauracji z gdańska i mozna jakas wybrac, ja tak zawsze robie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pueblo, manekin, mandu, billy american, warto odwiedzic te miejsca, lepszych w trojmiescie nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm, kiedyś byliśmy w takiej, kurde za cholerę nie pamiętam nazwy.. Wiem że koncert dawał wtedy nasz nowy ulubiony zespół : ) http://triojazz.pl/ można by może sprawdzić po wydarzeniach. Nie wiem, nie pamiętam, restauracja była spoko w każdym razie, choć najbardziej pamiętam te muzykę, więc chyba ona jest najważniejsza. : ) Szukaj takiej z dobra muzyką!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zawsze polecić zapisanie się na naukę gry na gitarze, to może być świetny prezent :)
http://kursgitary.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....