sala weselna zelewo - proszę o opinie

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Szukam opini na temat sali weselnej w Zelewie i tegop jakie tam jest jedzenie i czy goscie wychodza zadowoleni
prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

Jeżeli chodzi Ci o te nową sale która funkcjonuje od maja tego roku to ja moge się wypowiedzieć na temat jedzenia.Otóż na moim weselu gotowały te kucharki 4 lata temu(jak jeszcze nie mieli swojej sali) i mogę powiedzieć,że jedzenie jest obłędnie przepyszne,mięso wprost rozpływało sie w ustach,wszystkie inne potrawy również były doskonale przyrzadzone.Obsługa profesjonalna nie mam ani jednego zastrzeżenia co do tej ekipy.Polecam jak najbardziej.Na moim weselu wszyscy chwalili jedzenie.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sala weselna zelewo

Wiecie może jak się z nimi skontaktować aby obejrzeć salę??? Bo też jestem zainteresowana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

witaj,

napisz do mnie na priv do podam Ci nr tel do właścicielki. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

witam czy ja też mogłabym prosić numer do właścicielki monika-lademan@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

numer do pani od sali w zelewie tej nowej sali
502652071
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: sala weselna zelewo

to jest numer do jej mamy a do właścicielki 502 665 630
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sala weselna zelewo

witam jestem bardzo ciekawa jak wygląda ta sala, słyszałam że jest bardzo ładna, jedzenie wiem że robią dobre bo nie raz jadłam. Ma ktoś może zdjęcia sali i przyśle na @ ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sala weselna zelewo

Witaj, ja posiadam wizualizację. Sama mam tam wesele w przyszłym roku w czerwcu. Jak rezerwowałam sale to była w budowie (praktycznie stan surowy zamknięty), później pojechałam tam jak już była gotowa i powiem szczerze, że sala na żywo jest milion razy piękniejsza niż na tej wizualce. Jeśli jesteś zainteresowana to podaj maila wyśle Ci to co mam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

oto mój natik2401@op.pl będę wdzięczna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Witam, jeśli można również poprosilibyśmy o tą wizualizację na maila: eomnia@gmail.com - przyda się pokazać rodzicom co i jak:)
Byliśmy tam dzisiaj rezerwować termin i sala piękna, oferta też na prawdę atrakcyjna cenowo, jeżeli chodzi o zawartość menu i wszystkie poboczne sprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

Wizualka wysłana. rozumiem, żę zdecydowaliście się na tą sale? kiedy macie wesele?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

czy moglabym prosic rowniez o wizualizacje...oraz numer do wlascicielki...pozdrawiam
ewaitalia19@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

Jeśli chodzi o jedzenie, nie mogę powiedzieć nic innego jak to co poprzedniczki. Dzięki dużemu doświadczeniu w gastronomii sala podaje bardzo dobre jedzenie w dużych ilościach. Do tego jest eleganckim wnętrzem. Położona w zacisznej okolicy.
Nieco zdjęć z wesela mogę pokazać w reportażu na jednym z pierwszych wesel jakie się w niej odbyło.
Zapraszam:
http://blog.krawcywizerunku.pl/?p=6908
...są zdjęcia z zewnątrz i w środku.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

dziękuje śliczne zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

czy ta sala ma strone internetowa czy sa gdzies pokazane potrawy jak maja przygotowane przystrojone?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

Str www nie ma i chyba nie będzie miała, możesz zadzwonić do właścicielki i się całej reszty dowiedzieć. a kilka fotek jest widocznych na blogu, który został przesłany parę postów wyżej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

tak fotki widziłam ale nie ma tam dekoracji jedzenia ani zastawy czy podane na paterach, lustrach ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

spróbuj się skontaktować z właścicielką i spytać na czym są dania podawane. a co do dekoracji to wydaje, mi się, że to kwestia gustu, bo moim zdaniem sali nie trzeba dużo dekorować ona jest ładna sama w sobie wystarczy trochę żywych kwiatów, świeczki na stół i jak dla mnie będzie ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

Cheryl dzieki jutro jade zobaczyć salę;-) a miałaś kontakt z kimś kto już tam robił wesele ? i jak się dowiedziałaś o tej sali słyszałaś opinie? bo ja sie o niej dowiedziałam właśnie przez forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

moja koleżanka miała tam wesele. powiedziała, że jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo (po weselu mieli cale zamrażalki u rodziców i teściów, bo tyle jeszcze zostało). my jak wybieraliśmy miejsce na wesele to wybieraliśmy z dwóch obiektów: pierwszy to była właśnie sala bankietowa "Amelia" a drugi to Rajska Góra i powiem Ci, że po przemyśleniu stwierdzam, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzje. sala jest elegancka, bardzo dobry wyposażona, okolica cicha i spokojna, a jak na nasze średnie wesele (ok. 70 os.) wydaje mi się, że jest jest akurat. a z kolei w październiku byłam znowu w Rajskiej Górze z koleżanką, bo też chciała tam zorganizować wesele to doszłam do wniosku, że Góra byłaby po prostu za wielka i moim zdaniem za niska, ale to tylko moje odczucie. a Wy kiedy planujecie ślub?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sala weselna zelewo

w październiku 2013 też byłam w Rajskiej sala jest prześliczna ja robię wesle na 80 osób i bałam się że jest za mały parkiet w Rajskiej nie wiem jak duża jest Amelia;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sala weselna zelewo

jeśli porównujesz wielkość Góry do Amelii to mi się wydaje, że Góra przez te zakamarki jest większa, ale może tylko mi się tak wydaje.
z tego co mówiła właścicielka to sala jest do 120 osób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sala weselna zelewo

no tak tylko ze ja nie chcę gościu usadzać w zakamarkach wolała bym aby sala była w prostokącie aby wszyscy goście widzieli parkiet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

ja mam wizualke sali, jeśli chcesz mogę Ci przesłać tylko podaj mail.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

Juro pojadę to zobaczę na żywo ;-) ale dzięki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

...kamerzysta z którym współpracowałem tam w czerwcu miał wykonać panoramy 360stopni i wycieczkę wirtualną po sali. Można by ew jego podpytać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

bardzo prosze o przesłanie mi wizualizacji sali albo jakies fotki? Ilu gości tam się mieści?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

witaj, podaj mail to Ci wyślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Ja bym poprosiła o wizualizację mam tam ślub we wrześniu ale chciałabym ją pokazać rodzinie
kami_165@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

Witam,

czy mogłabym prosić o przesłanie wizualizacji? zwolkam@wp.pl

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Wizualka wysłana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Także poprosiłabym o wizualizację:)

aguswwo@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Byłam nie dawno oglądać Sale Amelia w Zelewie, jak się wchodzi do środka to aż dech w piersi zapiera!!! Piękne łązienki i niepowtarzalny styl całego budynku bardzo mi się podoba, jestem tylko zła na samą siebie, bo zdązyłam zapłacić zaliczkę za inną salę ale i tak zdecyduje się na Amelie.
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo

ja też poproszę :) annulam@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

Sala bardzo ładna, byłam niedawno na weselu :) Jedzenie bardzo dobre i duuuużo mięsa! Wystrój nowoczesny i ładny. Na początku miałam obawy co do parkietu, bo mało się nie zabiłam jak pierwszy raz się nim przeszłam (śliski jak na parkiet), ale jak tańczyłam to W OGÓLE mi to już nie przeszkadzało, a nawet przy obracaniu pomagało. Sala jest na maksymalnie 110 - 120 osób, ale myślę że najlepiej by było tak do 80 - 90 osób i trzy stoły a nie cztery, bo przy 4 jest mało miejsca na przejście do miejsc najbliżej okna i kelnerki też muszą się przeciskać. No i tzw. "pociąg" nie wychodzi tak dobrze. Warto także wziąć noclegi - tanie i ładne. Toaletami byłam zachwycona - bardzo stylowe i nigdy nie brakowało środków czystości. A i tak z ciekawostek - w toaletach jest puszczona muzyka relaksacyjna (śpiew ptaków :D).
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sala weselna zelewo

a jedzenie bylo podane tak jak na wsi? tzn grubo zalane galareta?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: sala weselna zelewo

I tak i nie, zależy co masz na myśli. Zimne zakąski mięsne były zalane galaretą, ale nie wszystkie - rybne tak samo. Dużo śledzi. Co do obiadu to duże ilości devolai'ów, takich rolad z kurczaka z farszem, nóżki z jakiegoś ciemnego mięsa i coś tam jeszcze, nie pamiętam. W każdym razie było w czym wybierać, na poprawinach też.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

Poprosze również o wizualizacie i zdjecia z sali weselnej AMELIA w Zelewie jeśli ktoś posiada?:)

kidi99@10g.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

ja równiez bardzo proszę o zdjęcia i wizualizację :) grytka3@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

bardzo prosze o wizualizacje mschmidtke@interia.eu

a jaka tam jest cena za osobe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Wiem że na 2014 coś koło 190 z poprawinami pakiet (no i z ciastami itd).
Na ten rok to wątpię czy są już miejsca, bo jak dzwoniliśmy na 2014 miesiąc temu to był tylko jeden termin na sierpień wolny.

Koleżanka płaciła w tym roku 170 (miesiące zimowe) a znajomi mają za 175 bodajże albo 180 w wakacje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sala weselna zelewo

ja mam na 2014 wrzesien 180 + ewentualnie 5zl
a w ogóle sala super.. toalety znakomite... jak ktoś wie to może powie.. jak ciast zostają ? są dobre ??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sala weselna zelewo

też poproszę i wizualizację :)
mon.idzi@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

ciasta resztę dostajesz do domu tak samo wszystkie mięsa, sałatki, galarety itp. :)
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sala weselna zelewo

ja również proszę i wizualizację mon.idzi@wp.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

Zdjęcia dostępne są tutaj
http://weselnedekoracje.wordpress.com/2013/05/06/sala-amelia-w-zelewie-elegancko-w-spokojnej-okolicy/
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

posiada ktoś menu jakie serwuja na weselach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

ja mam menu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

może ktoś ostatnio był w Ameli na weselu i ma jakieś świeże opinie? O jedzeniu, obsłudze, organizacji, przestrzeni, standardów... Coś ktoś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

ja miałam tam wesele 3 miesiące temu. Wszyscy goście pod wielkim wrażeniem sali obsługi. jedzenie smaczne i bardzo dużej ilości. naprawdę wszystko na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sala weselna zelewo

na ile osób mieliście wesele? jakie ustawienie stołów i co z dekoracja sali? DJ czy orkiestra? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo

ja miałam wesele na 65 osób, stoły były ustawione w litere C lub U zalezy od ktorej strony sie patrzy. a my mieliśmy zespół 4-osobowy, fotografa i kamerzyste i oni siedzeli przy swoim stoliku. wszystko sie bardzo dobrze zmiescilo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sala weselna zelewo

aha... a jak z pokojami? dużo gości zostało na noc? mieliście stół wiejski? zmieścił się bez problemu? Dekoracje dokupiliście na sali czy osobno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

mieliśmy talerze wiejskie, bo doszliśmy do wniosku, że lepiej aby wszystko było na stole bezpośrednio dostępne dla gości. dekoracje mieliśmy z sali i wszystko bardzo ładnie wyglądało. a nasi goście zostali rozwiezieni do domu tylko y młodzi zostaliśmy na noc. sale "na żywo" możesz zobaczyc na wizualizacji 3D w necie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

sale widziałam i na żywo i w 3D ;) termin mamy zarezerwowany na listopad przyszłego roki i tak się zastanawiam jak to wszystko zorganizować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

ja też miałam tam wesele 3 miesiące temu na 96 osób :) stoły miałam poustawiane pod oknami w L i 2 rzędy stołów równolegle i tak było super. Niby sala na 120 osób ale 100 to jest akurat nie ma żadnego ścisku i na parkiecie też jest miejsce. Co do wystroju żadnych balonów i tp nie ma, same stoły są dekorowane tj tiul, serwetki, świece i podstawą są żywe kwiaty w wysokich ajerkoniakówkach i przy młodych. Dogadasz się z właścicelką jakie kolory chcesz też zrobi, bo współpracuje z kwiaciarnią. Media mają swój stolik także o nich sie nie martwisz. Powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo

a co do pokoi to miałam wszystkie zajęte każda para płaciła sama bo byli praktycznie miejscowi i to na to samo by wyszło czy zapłacą komuś żeby po nich przyjechał czy zapłacą za pokój. Para Młoda oczywiście gratis.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo

A ja tam byłam na zabawie karnawałowej i na weselu mojej kuzynki :)Pomagałam jej w organizacji ...
Bardzo elegancka sala , włascicielka bardzo sympatyczna ze wszystkim sie dogadacie,tylko wesele było na 118 osób i trochę mało miejsca na typowe zabawy typu "wężyk" ale nie było tragedii moim zdaniem tak max 100-110 osób.
Kuzynka miała wszystko w cenie ciasta ,owoce ,tort ,poprawiny z obiadem . Za kamerzyste ,fotografa, orkiestre nie płaciła.
Pokoje wszystkie zajelismy mają około 25 miejsc razem do tego sniadanie. Dla każdego z gosci paczki z ciastem a reszte jedzenia ładnie zapakowanego odebralismy w poniedziałek. Sczerze polecam , jak bede myslec o weselu to napewno bedzie tam...
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sala weselna zelewo

czy moge prosic o menu
dori230@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

miałam wesele w Zelewie tydzień temu i było rewelacyjnie. Do niczego nie mogę się przyczepić. Jedzenie bardzo dobre i bardzo go dużo, mnóstwo pysznych ciast, dużo mięcha. Obsługa bardzo o nas dbała, często wymieniała talerze i donosiła jedzonko. Nasi goście byli pod wrażeniem i miejsca i jedzenia. Dekoracje przygotowywała nam Pani właścicielka i wszystko wyglądało tak jak to sobie wyobrażałam. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, a miejsce na pewno będziemy polecać dalej. Dziękujemy za wszystko!
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

czy moge prosic o menu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

najlepiej zadzwoń do właścicielki, nr tel masz na str www
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Mam pytanie do osób, które miały albo będą miały wesele w Amelii i potrzebują większą liczbę noclegów dla gości niż jest na miejscu? My planujemy wesele dla ok 90 osób, a noclegów jest chyba 26. Macie jakieś rozwiązania? To jest zdecydowanie za daleko, żeby wracać albo zostawiać gości bez rozwiązania tym bardziej, że połowa gości jest z daleka. A sala jest bajkowa, okolica również, nie wspominając o ofercie...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

hotel Victoria w Bolszewie, ale ceny niestety nie będę za niskie. może rajska góra wynajmie,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

gospodarstwo agroturystyczne Agrohanka w Kniewie to tylko 4 km od sali
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Czy jest mozliwość spróbowania jedzenia (tak żeby sprawdzić przed weselelm)? Słyszałam, że Ci państwo mają catering. Ktoś ma może namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Czy ktoś ma może zdjęcie jak wygląda tort lub prosiak pieczony i udziec? A także stół wiejski? Ile jest pokoi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

też jestem ciekawa ale w przyszłym tygodniu idę tam na wesele to może uda mi sie zrobić fotki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Byłabym bardzo wdzięczna za informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

ja również :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

hej, tak jak obiecałam zdaje relacje z wesela:)
Sala piękna! Przestronnie, czysciutko i gustownie.
Jedzenie- smacznie, domowo, syto, duzo.
Obsługa- na 6+, sympatyczna, zorganizowana, caly czas było jej pełno.
Łazienki- czyściutkie pachnące i przestronne i do tego z relaksująca muzyczką i świntuszkami ;)
Pokoje- moi rodzice spali także widziałam jeden pokój to byl przestronny i czyściutki z łazienka, rano dostali pyszne śniadanko z cieplutkim pieczywem.
Uwagi- devolay mógł by byc troszke z mniejsza ilością przypraw, ciasta na paterze poukładane w bardziej rodzajami i estetyczniej i tyle z uwag ;)
Wrażenie naprawdę bardzo pozytywne i wszystko przerosło moje najśmielsze oczekiwania także już sie nie mogę doczekać swojego ślubu!! :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Z tego co pamiętam, to jest 26 miejsc noclegowych. Jeden pokój 2-os. dla pary młodej; a dla gości 4x6, bądź 6x4....dokładnie nie pamiętam, bo pół roku temu byłam na spotkaniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

czy w ostatnim czasie miał ktoś wesele w Ameli na wiecej niz 100 osob? planujemy na 110-120 i ciekawa jestem jak z miejscem. Bede wdzieczna za odp. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

hej, sala jest ponoć na 120 os... I tyle osób zapraszamy, jesteśmy na końcówce rozdawania zaproszeń i jak na razie zapowiada nam sie wesele na ponad 100 os. Wiec jak coś wypowiem sie za jakieś 3mc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

byłabym wdzieczna za odp:) niektorzy nas strasza ze na 110-120 bedzie bardzo ciasno i troche sie obawiam chociaz wesele dopiero w 2016 r ;) czekam na streszczenie... ;) pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

sala bardzo wpadła mi w oko, ale obawiam się, że 120-110 osób to jednak za wiele. Czy ktoś miał wesele na taką liczbę osób i może podzielić się wrażeniami? Czy nikt się o siebie nie ocierał..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Cześć, myśmy mieli wesele na +/- 110 osób i może nie było super luźno ale za ciasno tez nie było wydaje mi sie ze byo tak akurat ;)
A ogólnie sala, obsłua,właściciele, jedzenie i wszystko poprostu wspaniałe :D
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Bylem i bez szaly sala ok ale jedzenie slabe rosol zimny a inne dania bez polotu i fatalnie podane typowe bez guscie nie polecam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 46

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Mielibyśmy na tej sali wesele 02.04.2016.Wszyscy nasi goście byli zadowoleni
Jedzenie smaczne i dużo Obsługa miła nie było się do czego przyczepić.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Kwestia gustu, sama szukałam sali na Moje Wielkie Wesele i po oglądaniu wszelkich sal w odrębie 20km od Wejherowa z mężem zdecydowaliśmy się jednak na Amelie, drugie fajne miejsce tylko trochę daleko to nowa sala w Lubkowie. Oba te miejsca łączy klimatyczne usytuowanie w odrębie lasu z dala od większych skupisk ludzkich, w Lubkowie nawet wamy nie daleko do pięknego jeziora
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hej ADA K. - a mozesz podac jakies namiary na ta sale niedaleko Lubkowa?

Z gory wielkie dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazwa to zajazd Jagoda nr telefonu niestety nie pamiętam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielkie dzieki!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem osoba wypisujaca sie na Facebooku i na forach , ale po wczorajszym weselu na ktorym bylem jako gosc....... muszę!!!!
W ostatnim roku bylem w okolicy Wejherowa na 3 weselach i na jednym w trojmiescie i mam porownanie i jednym slowem jak moge okreslic Sale Amelia to petarda !!!! saala bardzo ladna ,jedzenie bardzo smaczne i sporo .wodeczka schlodzona orkiestra super .organizacja z strony obslugi( kelnerek)idealna.Czyste toalety ,muzyczka z glosnikow .
Smialo moge napisac ze konkurencja powinna brac przyklad ...
Dziekuje Emili i Michalowi za zaproszenie na tak wspaniale wesele.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ciekawe miejsce sama byłam na wielu uroczystościach ślubnych i faktycznie Amelia wysoko podnosi poprzeczkę jeśli chodzi o standardy obsługi.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Mieścimy wesele 04.07.2015 na ok.110 osób sala bardzo przestrzenna bardzo ładnie zagospodarowana, cudownie udekorowana! Pokoje przepiękne spełniają wszystkie potrzeby gości weselnych a na nowożeńców czeka tez miła niespodzianka :) obiekt jest bardzo duży i posiada cudowna altankę i płac zabaw dla dzieci to bardzo ważne by zadowolić nawet najmłodszych gości :) Co do jedzienia nie ma czego się uczepić wszystko dopracowane odpowiednio przyprawione i w ogromnych ilościach! U nas żaden z gości nie wyszedł z wesela głodny i niezadowolony:) obsługa kelnerek jak i kelnera od napoi na bardzo wysokim poziomie, bardzo kulturalni i przemili ! My ocenimy ta sale na duża 6+ ! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać sale weselna na pewno nie zmienilibyśmy wyboru :) mamy nadzieje ze jeszcze nie raz tam zagościmy! Polecamy tą sale w 100% i możemy polecić tez fabtastyczną orkiestrę REVERS która wyciągnie na parkiet każdego ! Pozdrawiamy przecudowne szefostwo :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Mogla bys napisac jaki maja mniej wiecej cennik za osobe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Najlepiej zadzwonić do właścicieli!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Orientujecie sie czy w Sali Amelia organizuje się wesele w piątek? I jakie ceny mają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala weselna zelewo - proszę o opinie

Nie robią w piątki, bo dla nich ważne jest odświerzenia sali na weekend oraz przygotowanie wszystkiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klaudia . Robią robią .Co prawda nie był to piątek ale nie zmienia to faktu że na drugi dzień było już inne wesele. I z językiem na plecach trzeba było się ewakuować. Mimo pewnych nieudogodnień --własnie z tego powodu to i tak było super.Z czystym sumieniem polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...