sklep firmowy ze słodyczami

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
gdzie znaleźć sklep firmowy Fazera lub Wedla? Chciałabym kupiś słodycze na bramę i jako podarunki dla gości. Prosze o jakieś namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep firmowy ze słodyczami

Fazera już nie ma,jest Bałtyk,gdzieś w Oliwie na pewno jest fabryka,ale czy mają sklep to nie wiem,co do wedla to chyba firmowego nie ma w Trójmieście

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sklep firmowy ze słodyczami

Kiedyś sklep firmowy Wedla był w uliczce pomiędzy City Forum a budynkiem Ery (tym z parkingiem) (centrum Gdańska). Było to po drodze do mojego liceum, uwielbiałam tamtędy wracać...
Ostatnio, jak byłam tam ze dwa lata temu, nie był to już sklep firmowy Wedla, ale mieli świetny wybór różnych słodyczy, Wedla też. Nie mam pojęcia, jakie tam są ceny w porównaniu do innych sklepów.
Słodycze na bramy kupiliśmy w Makro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep firmowy ze słodyczami

Wedel jest na pewno w Warszawie. Tylko tam mają ręcznie robione czekoladki i inne fantastyczne rzeczy. Jeżeli ktoś wie o istnieniu takiego sklepu Wedla w Trójmieście, to też byłabym wdzięczna za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep firmowy ze słodyczami

Niezłe ręcznie robione czekoladki mają w "Marasce" na Długiej. Niestety nie rewelacyjne, tylko "niezłe".
Kiedyś był świetny sklepik z czekoladkami w Klifie. Gdybym nie miała tak daleko do Gdyni, pewnie nie musieliby zamykać interesu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep firmowy ze słodyczami

jest "swiat czekolady" w Gemini w Gdyni, mozna kupic czekoladki w róznych cenach i np skomponowac takie bombonierki ładnie opakowane.Dokałdnie nie wiem jak to wyglada,bo tylko znajoma była.
Ale cos takiego tam jest.

mozna isc sobie na gorącą czekolade i pewnie poszalec kalorycznie :) sprawdzic:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep firmowy ze słodyczami

Wedel otworzył swoją pijalnię czekolady i sklep z czekoladkami na Monciaku poniżej Kina Bałtyk. Pyyyyychaaaa!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam. Czy jeszcze gdzieś jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wedel jest w galerii baltyckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Galeria Bałtycka Jest pijalnia czekolady plus można tam kupić sobie rózne czekoladki.Ceny nie są niskie to fakt. Ale jest bardzo smacznie ( raz na jakiś czas lubimy się tam wybrać ze znajomymi - a co ! ).

Zwykle jednak kupuję słodycze od Wedla w sklepach. Supermarkety mają korzystniejsze ceny, poza tym często są jakieś promocje no i wychodzą nowe serie czekolad. Świetna jest ta nowa seria karnawałowa. Nie wiem czy widzieliście. Czekolada biała z zelkami . Oraz czekolada mleczna ze strzelającym cukrem ( moim zdaniem bomba ! ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...