skleroterapia jednej zyly- cena

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
widzialam juz duzo watkow, ale sa stare, albo nie znalazlam odpowiedzi
mam do zamkniecia jedna zyle, nie jest to cala noga, tylko jedna dosc widoczna zmiana
tylko jedna:)
jaki jest koszt wizyt przed i samego zabiegu, moze jakies adresy?
dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

ja skleroterapie robilam w poradni horyzont u dr zajaca.zabieg mialam rok temu.Polecam doktors,nic nie widac.Wizyta 150zl,cena sie chyba nie zmienila.Czasem lekarz robi usg dopplerowskie(jedna noga 50zl-myslalam ze zawsze a mi nie robil,czym mnie pozytywnie zaskoczyl).Ja akurat placilam 1000zl ale troche tego mialam.Sporo malych.Wejdz sobie na ich strone,chyba zaczyna sie od 200zl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Koleżanka z niewielką żyłę płaciła 500, moja mama za "bardziej zaawansowaną" nogę 1500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Robilam 2miesiace temu-zakupilam na grouponei wizyte u lek bardzo polecanej. Z tego wzgleu ze ma nowy gabinet chciala go rozreklamowac :) Cennik na stronie. Super lekarka:)polecam serdecznie:
http://www.zylaki-borecka.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Mimii,a jaka to byla oferta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

na grouponie...50zl za wizyte z doplerem i 50% znizki na pierwszy zabieg. Super naprawde,cieszylam sie bardzo bo przed gruoponem 2tyg dzwonilam do dr to nie bylo terminu ktory by mi odpowiadal,a z groupona mi sie udalo wstrzelic tak jak mialam opieke do malego-bo po skleroterapi nie mozna dzwigac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

a rajstopy dostalas gratis?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Bo tam u dr zajaca jest tak ze nie wazne ile wizyt to wzial tysiaka.A bylam u niegi chyba z 3 razy bo ciagle bylo cos widac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

jezeli twoja noga nadaje sie do ostrzykniecia to liczy sie za ampułke jedna ampułka koszt 300zl zazwyczaj starcza na jedna noge jesli chcesz namiary pisz na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Jestem ze Słupska chciałabym wiedzieć, u kogo warto zrobić skleroterapię w Gdańsku czy Gdyni - obojętnie. Mam mocno powiększone żyły powierzchniowe z pajączkami. Lekarz ze Słupska zaproponował mi skleroterapię, ale jakoś bardzo się boję. Komu można zaufać???? Kto się specjalizuje w tego typu zabiegach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Ja dwa razy robiłam u dr Zająca. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr zając ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Ja robiłam na Hynka, chyba nadal ma tam swój gabinet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Witam.
Czy możesz coś więcej możesz napisać na temat tego zabiegu? Jak duże zmiany miałaś na nogach? Czy lekarz Zając to ten sam, który pracuje w Słupskim szpitalu a w Gdańsku ma prywatna klinikę? Proszę o jakieś szczegóły. Jak duże jest ryzyko zakrzepicy przy takim zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Nie wiem czy to ten sam lekarz, bo nie orientowałam się w jakim szpitalu pracuje. Od początku wiedziałam, że będę robiła u niego prywatnie. Robiłam skleroterapię dwukrotnie. Po pierwszej i drugiej ciąży. Po pierwszej miałam jedną wystającą zyłę nad lydką i kilka prześwitywało mi przez skórę. Ze wszystkim skleroterapia sobie super poradziła. Po drugiej ciązy popękały mi naczynka, miałam takie jakby siniaki i tu niestety dr powiedział, że tego jest za dużo, za drobne i wszystkiego nie da mi zlikwidować. Musiałam laserem poprawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Hej,
Od początku wiedziałaś, że będziesz u dr Zająca robiła. Dlaczego właśnie jego wybrałaś? Czym się kierowałaś? Dodatkowo zapytam Dr Zając to mowa jest o Ryszardzie Zającu? On teraz chyba jest Klinice ARTvein...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

dr Zając jest najlepszy ,stawia dobrą diagnozę,świetnie operuje nie przesadza z kosztami.Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby,bo żylaki to też choroba żył,której nie wolno bagatelizować , grozi zakrzepicą Spytaj lekarza ile będzie kosztować zabieg zdarza się że opuszcza cenę.Wizyta 100zł inni biorą więcej .Dr Zając kilka lat temu wykonał mi zabieg jednej nogi ,nie wiedziałam że miałam operację,na drugi dzień w domu ,nie bolało i nie boli,blizn nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Ale mowimy tu o ostrzykiwaniu zyl, czy o zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Pytałam czy on przyjmuje w klinice ARTVEIn, bo znalazłam na stronie http://www.poradnianaczyniowa.com/ i czy mówimy o tym samym Zającu - Ryszardzie. Poza tym chciałabym wiedzieć czy lekarz ten cieszy się dobrą opinią , jest sprawdzonym specjalistą, czy dlatego jest dobry według Ciebie, bo udało mu się akurat Tobie dobrze zrobić zabieg. Poza tym pytałam o skleroterapię,a nie metodę inwazyjną jaką jest operacja. Jaki rodzaj skleroterapii wykonuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

miska, ja mówię o Rydzardzie Zającu. Ta strona, która podałaś. Na Hynka. Dlaczego go wybrałam? Chyba kierowałąm się opiniami z internetu. Nie pamiętam bo to było 6 lat temu. Byłam zadowolona i dlatego poszłam do niego drugi raz. Jest konkretny, nie opowiada bajek i nie naciąga na kasę. U niego płacisz za zabieg. Nawet później jak trzeba coś dostrzyknąc, bo za pierwszym razem sie nie udało zlikwidować żyły, to już nic nie dopłacasz. Za drugim razem, a robiłam to w styczniu 2014 zapłaciłam 400zł za nogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Mam jeszcze pytanie... Czy miałaś widoczne żyły (żyły siateczkowatych) - taka jak ja czy żylaki, bo to jest różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Z tyłu kolana miałam wystającą żyłę. Pamietam, że bałam się ze skleroterapia sobie z tym nie poradzi, bo żyła była juz naprawdę spora a reszta to prześwitujące żyły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Mnie ginekolog z Gsanska, pracujacy w szpitalu na Zaspie. Polecal tylko jego. Mówił ze konsultuje u nich na oddziale.
Jego córka tez miala, ale juz operacyjnie, robione żylaki przez Zająca.
Dwoch endokrynologow, jeden z Gdanska, drugi z Gdyni (pracujacy na AM), tez polecali Zająca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Dziewczyny czy do Dr Zająca trzeba iść z badaniem dopplerowskim już? Czy najpierw jest konsultacja, a potem dopiero trzeba umówić się na sklero?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Zrób badanie dopplerowskie i z wynikiem idź do lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

U niego na miejscu można zrobić usg. Mi nie robił, bo mówił, że nie ma takiej potrzeby i nie będzie mnie na kasę nasiągał, bo doskonale widzi gdzie są żyaki. I faktycznie, żadnej nie ominął
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skleroterapia jednej zyly- cena

Polecam dr Rumianowskiego na wałowej. Zapłaciłam 250 zł.za jedna nogę. Prywatne kliniki bardzo się cenią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak z konsultacjami są u niego płatne? czy naciąga na pieniądze czy idzie się z nim jakoś dogadać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?