skup złota w gdańsku

Temat dostępny też na forum: Inne
Witam, czy wiecie, gdzie najkorzystniej można sprzedać złotą obrączkę? czy w grę wchodzi tylko sprzedaż jako złom?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: skup złota w gdańsku

Ale skupów powymieniałeś:)))
Tylko, który najlepszy.....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: skup złota w gdańsku

ten drugi jest najdroższy... mają najwyższą cenę...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Kiedyś był w pasażu królewskim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Na Mariackiej na pewno skupują ( vis a vis bramy Mariackiej).
Wydaje mi się, że także pod filarami i w hali targowej.

Ceny takie jak podał kolega wyżej :) jak sądzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Witam! Mam do sprzedania złote kolczyki, pierścionki i obrączkę pr. 585 w sumie 16 gramów. Ile otrzymam za gram złota???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Zawsze możesz to zrobić poprzez portale on-line.
Polecam sprawdzony portal Skupzlota24.pl . Skupują nie tylko złote monety i sztabki, również biżuterię udało mi się u nich sprzedać.

kliknij tutaj i sprawdź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

MoneyNow np we Wrzeszczu na grunwaldzkiej, 3 razy tam sprzedawałam różne złote rzeczy zawsze ok 1500 zł dostałam, a niby to były drobiazgi, także polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

AMBAGOLD, może ABRAKADABRAGOLD inwestował w złoto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skup złota w gdańsku

MoneyNow skupują złoto jako złom i dożo nie dają. Mi słabo wycenili złoty pierścionek z 3 brylantami :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Biżuterię z brylantami drogo tylko się kupuje. Podejrzewam, że w przypadku sprzedaży nawet certyfikat specjalnie nikogo nie interesuje. W każdym razie jego posiadanie jest umniejszone.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Józef Bąk skupuje. Jest z trójmiasta ale namiarów dokładniejszych szukaj w google
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Marcin Plichta też skupuje Jest z trójmiasta ale namiarów dokładniejszych szukaj w google
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: skup złota w gdańsku

Jeśli wiesz, gdzie mieszkam... google nie będzie potrzebne :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Poleca http://www.skup-zlota.biz/ Ceny mają dobre i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Sprawdzony, bezpieczny i co najważniejsze rzetelny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Ja polecam w Pruszczu Gdańskim - najlepiej dzwonić czy przyjechać i od razu można sprzedać złoto. Adres jest na serwisie http://zlotnikpruszcz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Dobry skup jest na żabiance obok SKMki w pasażu handlowym , zawsze maja aktualne ceny. lombardukaszuba.pl to ich strona
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skup złota w gdańsku

korzystnie i chyba najbardziej uczciwie wycenią w Pasażu Królewskim, nie polecam punktu skupu w Hali Targowej, poza tym prawie każdy złotnik- ale najpierw pochodź i popytaj. Ja niedawno sprzedawałam perścionek z oczkiem i najbardziej uczciwą cenę, zbliżoną do tej, za którą pierścionek sprzedałam dał facet w Pasażu Królewskim. W hali Targowej babka dawała za pierścionek z oczkiem 1/3 ceny, którą dostałam. Oczywiście pierścionek był sprzedawany jako złom złota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skup złota w gdańsku

Nie wiem jak jest w innych skupach ale w pasażu Królewskim waga jest nieco przekłamana. W Maxie na przymorzu moja złota bransoletka ważyła 8 gram , u nich 6,5g. Radzę porównywac ceny i wagi.
Myślę że trzeba porównywać skupy, będziemy mieli dobry punkt odniesienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Można też w Mennicy Wrocławskiej we Wrzeszczu,na przeciwko Top meble w biurowcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skup złota w gdańsku

Witam byłem wczoraj sprzedać złoto w Jubilerze, który znajduje sie w krewetce... Pani powiedziała , że łańcuszek który che sprzedać waży 2gramy i piłując go nie umiała określić próby mówiąc ze moze mi dac za niego 120 złotych jak będzie większa próba..gdy powiedziałem ze zobaczę gdzie indziej rzuciła tym łańcuszkiem jak psu.. bylem w paru miejscach niestety nigdzie nie skupowali . w koncu dotarłem na Mariacką gdzie okazało sie ze łańcuszek wazy 5 gram i dostałem za niego 320 złotych...

odradzam Jubilera w krewetce !!!!!!!!!!!!!!! To oszuści !!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedzcie mi jak teraz chodzą ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj powiem Ci,ze to wszystko zależy gdzie oddajesz złoto.Nie polecam sklepów jubilerskich albo lombardów. Mam doswiadczenie i akurat te miejsca zapłacą Ci za złoto najmniej. Sugeruję rozejrzec sie w sklepach numizmatycznych albo mennicach. Tam mają o wiele korzystniejsze stawki na złoto czy srebro. Nie musisz się również ograniczać do 3 City. W wielu tego typu mmiejscach mozna dostać wycenę nawet na podstawie zdjęcia. Dobre ceny na skup złota ma Coinart: http://www.coinart.pl/skup.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsze ceny w Gdańsku koło manchatanu tam gdzie kiedyś był kibelek a w Gdyni w rivierze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie jest ten zakład na Mariackiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od skupu i od miejsca. Ja sprzedawałem tu http://www.e-zlom.pl/skup-metali-szlachetnych.html już kilka razy, ale złoty złom i ceny naprawdę mają konkurencyjne. Możesz sobie zerknąć do nich do cennika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skup złota w gdańsku

Ja nie polecam żadnych skupów przez internet . To manipulanci i oszuści . Sprzedawalem jakiś czas temu bransoletę 50gram próby 585 i wyglądało to tak. Wysyłasz złoto lub przyjeżdża kurier , zabiera od Ciebie to co chcesz sprzedać i za dwa dni dostajesz wynik analizy po której dziwnym trafem twoja próba 585 nie jest juz próba 585 tylko np próba 500 bo taki był wynik badania na spektrometrze. Skup oczywiscie proponuje wtedy inny cene , zawsze nizsza niż na stronie i czeka na decyzje klienta. Pewnie jakaś cześć osób sie na to godzi bo chce juz miec kasę skoro czekali kilka dni. Ja sie nie zgodziłem . Sprzedałem bransoletę w normalnym skupie w Trojmieście i wszyscy którzy ja wyceniali jednoznacznie określili ja jako próbę 585 ! Wiec jeszcze raz nie polecam żadnych skupów przez internet .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

GramÓW!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako złom ? W życiu, jest wiele skupów gdzie liczą Ci jaką wartość ma złoto, no i wiadomo jeszcze swoją prowizję ale na pewno nie jako złom. Generalnie jeszcze nie korzystałam z takich usług, dopiero zamierzam ale tak sobie to tłumaczę na "chłopski rozum" Zastanawiałam się aby zobaczyć co oni http://www.artar.com.pl mogą mi zaoferować, ktoś znajomy mi o nich wspominał że sprzedawał tam złoto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej porównać ceny w kilku miejscach, bo potrafią nieźle oszukiwać. Czasem waga różni się nawet w granicy 1-1,5g, więc polecam sprawdzać dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam Mennicę Skarbową. Od razu na stronce ich można sobie sprawdzić jaka jest cena w aktualnej chwili. Ale teraz spada na giełdzie więc chyba warto by było się jeszcze troszkę wstrzymać ze sprzedażą. http://skup.zlota.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Musisz znaleźć jakiś korzystny skup złota. Wiem, że w http://www.artar.com.pl/ mają dość wysokie ceny, ale porównaj sobie z innymi miejscami. Myślę, że Wujek Google może pomóc;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najwyższe ceny skupu złota Mennica Polska GALERIA RIWIERA GDYNIA tam płacą za złoty zlom cenę kturej jest na giełdzie.Wszyskkie lombardy i skupu złota zapłacą ci za gr.od 10/15zl mniej niz w mennicy polskiej.Na stronie mennica Polska można sprawdzić aktualną cenę w realnym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cena złota zależy od kilku czynników, najpierw trzeba wiedzieć co ma na nią wpływ. Tutaj znalazłem wpis dotyczący tego ile kosztuje złoto: https://www.fintera.pl/blog/ile-kosztuje-zloto Myślę, że warto poczytać. Na pewno nie każdy jest tego świadomy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdy skupie złota tak naprawdę. Ja akurat sprzedaję monety i najlepszą cenę dostałam w https://monetybydgoszcz.com.pl/skup-zlota.html, na plus jest też to, że sama wycena nic mnie nie kosztowała, mogłem porównać oferty różnych skupów. Nie bałbym się też sprzedaży przez internet, to duża wygoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz złoto czy biżuterię ogólnie można już bez wychodzenia z domu np. poprzez portal Lombi.com sprzedać :) o wiele wygodniejsze i bardziej się opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie wynajem busa ? (4 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...