sylwester w OW Debrzyno

Rok temu byłem tam na zabawie sylwestrowej.W ośrodku zimno 12C w pokoju,brak ciepłej wody i totalny brud wszędzie.Mimo zgłoszeń do recepcji brak jakiejkolwiek reakcji.Nawet wzywano policje na interwencję.Potem prowadziłem korespondencję z właścicielem,który zobligował się do zwrotu gotówki za nocleg a właściwie jego brak,ale na jego zobowiązaniu się skończyło.Żadnych pieniędzy nie odzyskałem.Nie polecam mimo atrakcyjnej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, byłeś rok temu. Ja też jakoś w tamtym czasie, może jeszcze trochę wcześniej tam przebywałam i faktycznie, były rzeczy, do których można było sie przyczepić. Ale zmienił się właściciel ośrodka i teraz to wygląda zupełnie inaczej, dużo się zmienia i to na bardzo pozytywnie. I sam wygląd ośrodka i atmosfera też jest bardzo miła :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tym że w ośrodku wiele się pozmieniało i powinien pan sobie pojechać tam teraz i ocenić jak to wszystko wygląda. Jest naprawdę fajnie, zmiana właściciela bardzo dużo pomogła, wszystko jest teraz inaczej zarządzane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ośrodek bardzo się zmienił przez rok. Chyba właściciele wzięli sobie do serca wszystkie negatywne opinie, bo jak byłam w te wakacje to było świetnie. Wszędzie bardzo dbają o porządek i dbają o przemiłą atmosferę ;) Wydaje mi się, że jedzenie też znacznie się poprawiło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0