szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

jak w temacie, kogos kto naprawde zrobi to dobrze i rzetelnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

ale co konkretnie hydraulika czy kafelki?

do wszelkich rzeczy typu podlacvzenie wanny, kibla itd plus cala hydraulika polecam mojego tate, zajmuje sie tym od wielu lat.

w razie czego pisz na maila carla26@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

515489941- Sebastian.
Całe mieszkanie mam robione przez tą osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

bylo juz kilka osob i robilo wycene ale ceny jak z kosmosu, niestety orientujemy sie dosc dobrze jak to wyglada gdyz nasz znajomy sie tym zajmuje i powiedzial ile by nas to wynioslo jednakze dopiero zrobilby nam to po wakacjach a my szukamy kogos juz teraz

kasia dzieki skontaktuje sie z tym panem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Monika, ale wynoszą te ceny s kosmosu, pytam z ciekawości, bo gość mi teraz kończy łazienkę....i nie wiem czy nie przepłacam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Dzien dobry marcin z gdyni prosze okontakt wsprawie. Lazienki tanio i solidnie gdynia 503749313
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Zapewne robil nie tylko lazienke skoro jest taki dobry podaj nr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Cześć Cześć poszukuję pracy na sezon na zmywak poznał obierak puzzle łazienki do czytania poszedłem na kontakt na ten numer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona http://wciemnosci.com.pl/nowoczesne-fugi-do-plytek-ceramicznych/ super fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

wykonuje usługi hydrauliczne elektryczne kafelkowanie malowanie ogólnie wszystko ładnie i bez awaryjnie mogę wysłać zdjecia łazieniki 531618921 piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

lazienka do zrobienia kompletnie tzn kafelki wanna prysznic no i wszystkie inne sprawy niezbedne do lazienki ale budowa jest w Bochum w niemczech 004815752952266 z pozdrowieniami Krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

prosze o kontakt moj tel 004915752952266 albo 004923434236

jest do zrobienia cala duza lazienka od A do Z zamontowanie kominka w pokoju stolowym byc moze tez lamele jezeli jest zainteresowanie prosze o kontakt albo Pana caly tel.numer z powazaniem Krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

czy jest Pan zainteresowany praca w Niemczech?

krzysiek 004915752952266
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Wyw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoń http://www.marcinrozalski.pl/idealne-meble-do-lazienki/ fachowiec godny polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://warscher.com.pl/?p=50 doskonale wykonał zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Firma HERSEN tel. 517-966-887
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

lazienke mamy bardzo malutka, naprawde mala, pralka sie nawet w niej nie zmiesci, chodzi o podniesienie podlogi, dolozenie plytek zrobienie umywalki, bo ogolnie lazienka byla remontowana kilka lat temu , a goscie wycenili to na 3, 4 tysiace! szczerze mowiac troche mnie zamurowalo bo za taka lazienke koszty wynosza jakies 1500- 1700 zl ale nie wiecej ......wiec kosmos:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Łatwo się mówi, gorzej robi :) Czyli skucie płytek na podłodze, wylewka, połozenie, przyciecie płytek, nawiercanie otworów pod umywalkę, mocowanie baterii, odpływu. Za 1500 zł to nierealne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Mozna podejść do tego z innej stron....ile moze czasu zająć to zlecenie.....pewnie 5 dni max......i teraz.....czy te 5 dni pracy jest warte 3-4 tysiące?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Dolicz to tego ZUS i podatek VAT :)
Każdy może spróbowac swoich sił, tylko nie każdemu to wyjdzie, nawet w 5 dni :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Nie no oczywiście że kazdy może spróbować...to nie jest takie trudne jak patrzę na mojego "mastra", tylko jak popatrzysz na takiego gościa który wyhacza w ciągu powiedzmy 5 czy nawet 10 dni dwie Twoje pensje....to już mozna się zastanawiać czy te 3 czy tam 5 tys. to jest mało.....i czy jego praca aż tyle razy jest bardziej warta od Twojej pracy.

Ja płacę nie więcej niż sam w tym czasie zarabiam....cenię swoją pracę a kładzenie glazury nie jest tyle warte.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Tylko pewnie nie chciałbyś całe zycie robic tego co ten majster :)
Utratę zdrowia wlicza się w koszt pracy, takie jest życie.

Położ dobrze mozaikę na obłej wannie to pogadamy ile to jest warte :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Jak czytam wypowiedzi fachowców którzy za kilka dni pracy wołają kosmicznej zapłaty to żałuję, że jestem po studiach...Ale z innej beczki...rok temu remontowałem łazienkę i wc...facet którego dostałem z polecenia znajomej zrobił nową hydraulikę i elektrykę, położył kafelki, obudował wannę, cekolował i gładził sufity. Koszt robocizny 1700 zł.
Sąsiad robił to samo w swoim mieszkaniu, łazienka i wc takie same jak moje...roboty te same z tym, ze cena prac "fachowca" sąsiada to 5500 zł.
W ocenie naszych wspólnych znajomych moja łazienka bez wad....a u sąsiada trochę można ponazekac....
PS. prawdziwi fachowcy maja zapewnioną pracę i to głownie z polecenia...partacze muszą o prace zabiegac...min. na tym forum..
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

jesli jeszcze masz to podaj kontakt najlepiej na maila ona22@wp.pl
bo ja chyba na cudotworcow ciagle trafiam, ceny maja z niebios i odkladam rok to co oni zarabiaja w 2 tygodnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam,
Proszę namiary na tych fachowców. PILNE! :)
tufan191@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

za 1700 to masz płytki pewnie tak położone że zal pupe ściska. piony poziomy fugi równo:) i nie cekolował tylko wyszpachlował
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

mogę prosić o kontakt do tego Pana?
boryska81@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

napiszcie ze szukacie tanich partaczy aby schrzanili materia
bo inni powinni zarabiać mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Dyplom na kołek i do pracy, a jaki zarobek =znam KAFELKARZA z dyplomem =co rok wczasy w ciepłych krajach =a dyplomik za szkłem wisi.bajo ,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

a masz moze namiary na tego co robil lazienke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Uczciwy godny mienia fachowiec polecam.
https://plus.google.com/app/basic/117686651221136081717/about?cbp=fuk9xje1xmqh&sview=26&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie jeden robi na czarno a drugi dzieli sie z państwem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

to co piszesz to jakas masakra!!! czyli w Polsce WIECZNIE ludzie m,aja zarabiac grosze??? ja bardzo sie ciesze ze przynajmniej w budowlance zaczeto zarabiac przyzwoite pieniadze! ludzie maja teraz wybór, isc tu za 1500 tam za 3000 albo robic remonty za 2000 tygodniowo!! i to jest poczatek wzrastania zarobkow w polscer. najpierw budowlanka a pozniej reszta dolaczy. prawdziwi porzadni fachowcy sie cenia i chwala im za to. owszem zrobia ci te lazienke za 1500 ale na srednim poziomie. gow..dasz, gow..masz i tyle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Kolego to na kolanka i kladz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

piotrusiek masz gadasz sam ze sobą? rób to w domu a nie na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

@Piotrusiek....ja caly miesiac tyram po 6-dni w tygodniu w sklepie i zarabiam 1300.... to nie mow mi ze """FACHOWCY"" nie maja cen z kosmosu!!!!!! ;-((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

zmien prace podnies kwalfiikacje i nie marudz zaloz firme i pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Kosztorys mam 504873002
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Nie wiem co tam miało być zrobione ale prawda jest taka, że jak się chce mieć dobrze zrobione to trzeba zapłacić dobrze a jak chce pan/i zrobić tanio to prosze sobie skuć kafle wynieśc gruz zrobić hydraulikę i położyć płytki samemu lub wziąc jakiegoś kaszuba który płytki położy na placki lub innego magika któremu fugi pouciekaja.
Prowadzę własną firmę i nie jest lekko. Jest to ciężka praca. Tylko polacy by chcieli mieć wszystko za darmo.
Jesteście chorzy ludzie za darmo w ryj nawet teraz dostać nie można.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Monika, 3-4 tys. to faktycznie kosmos. Budżet o którym wspominasz spokojnie powinien starczyć i to z górką :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

WITAM JA TO ZROBIĘ ZA 1600 ZŁ. ALE NIE BIORĘ WTEDY ODPOWIEDZIALNOŚCI ANI ZA PORYSOWANĄ WANNĘ ANI ZA PĘKNIĘTĄ UMYWALKĘ ANI ZA KRZYWO OBSADZONA WANNĘ BO ZA TAKĄ KWOTĘ MOŻNA TAK NAWYWIJAĆ ŻE SIĘ NIE POZBIERASZ . W SEZONIE TO RACZEJ NIEMOŻLIWE ZA TAKĄ CENĘ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

A za 5tys to dajesz mi gwarancję, ze czegoś nie porysujesz a jak to zrobisz naprawisz szkody?......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

DAJ NAMIARY TO POROZMAWIAMY JAK DOROŚLI LUDZIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

:-) Bueuhahahahahahahaahhahahaha!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

wyście juz oszlaleli ciekawe jak on robi te lazienki za 1700zl śmiech a za rok plytki odpadają, no chyba ze tapety wam zrobil jaja , śrdni koszt lazienki 4 tys
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Moim zdaniem ok.4000PLN to akceptowalna cena ale za kompleksowy remont łazienki z wyburzeniem wszystkiego do cegieł (łącznie z wyniesieniem odpadów do kontenera) i robieniem wszystkiego całkowicie od nowa - równanie ścian, instalacje etc. Zapłaciłam ok.20.000PLN za robociznę przy remoncie ok.80 mkw całego mieszkania w taki sposób i tak wydaje mi się, że sporo. Chociaż fachowcy przychodzili różni z ofertami. Był taki co chciał 44.000PLN i taki co chciał 30.000PLN. Byli też tacy co twierdzili, że im się nie chce w ogóle tak zniszczonego mieszkania remontować :-) Trzeba szukać i nie brać pierwszego z brzegu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

cena skosmosu a jaka to miejscowośc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

trzeba samemu zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

to poszukaj na http://www.ofachowcach.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

no i znalazlam !!! za 1800 :D:D:D:D: i akurat wiem ze gosciu sprawdzony bo robi takie rzeczy juz dosc dlugo i rzetelnie- widzialam lazienke jak zrobil znajomym i nie boje sie ze bedzie cos schrzanione bo lazieneczka jest zrobiona super ;) :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Napisz jak już Twoją zrobi i umieść zdjęcia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Podaj proszę namiary na Twojego fachowca. PILNE !:)
tufan191@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

witam. na codzien zajmuje sie wykonczewniami wnętrz i prawda jest taka ze niektorzy fachowcy są cwaniakami krzyczą ceny z kosmosu a rtobią to co robią to znaczy żenada. a z drugiej strony niektórzy ludzie myslą ze wszystko da sie zrobic za 5 zł. co prawda zrobienie tej łazienki za 1500-1700 zł to moim zdaniem dobre pieniądze. chętnie sam bym to zrobił. a tak realnie patrząc u mnie wykonanie łazienki od podstaw to koszt robocizny ok 3000-4000tys (w tym hydraulika, elektryka, płytki, biały montaz) i mysle ze to jest rozsądna cena za rozsądną jakość. jesli ktos byl by zainteresowany moimi usługami to zostawiam nr tel 505-837-041 i wykonczeniawnetrz@interia.pl POZDRAWIAM
ZAJMUJEMY SIE TEZ WSZYSTKIMI USŁUGAMI BUDOWLANYMI OD DZIURY W ZIEMI PO ODDANIE POD KLUCZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

WITAM.
zgadzam się z poprzednikiem , też zajmuję się remontami od 25 lat i widziałem tanich dobrych ale i drogich partaczy ale zasada jednak obowiązuje że "tanie mięso jedzą psy"średnie ceny można znaleźć w internecie ,jednak jeśli ktoś robi za połowę średniej ceny to z zasady jest partaczem , chociaż spotykam się z tym że klient chwali taniego fachowca którego miał i nie widzi wad , a ja widzę same wady - wszystko zależy od wymagań.
Mój nr 505 955 505 - wykonuję usługi na wysokim poziomie jakościowym, a ceny mam średnie , oczywiście nie najniższe.
Niestety ostatnio widzę że dla bardzo wielu klientów najważniejsza jest bardzo niska cena , no a później już muszą mówić że nie jest tak źle i właściwie jakość nie jest najważniejsza .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

no własnie o to chodzi. mimo tego ze jests dobrym fachowcem i chcesz godnie zarobic to i tak ludzie mają cie gdzies bo znajdą kogos z anonsów kto rzuci im cene 25 zł za m2 kafelkowania. a pozniej okazuje sie ze m2 wychodzi 100 zł bo gosciu doliczył sobie wszystko łącznie z fugowaniem (to nie fantazja tylko fakt z rozmowy z klijenatami) poprostu szalenstwo. i jeszcze na koniec okazuje sie ze to co wydawało sie ładne wcale takie nie jest. a to cos odpadło a to cos cieknie a to cos nie działa a kafelki na scianach pękają a fuga wypada a przeciesz dopłaciliśmy za jej połorzenie. dzwoniua do goscia ale on teraz własnie pracuje na drógim koncu polski i niestety bedzie za dwa miesiące. wiec co robi lkijent?? bierze nastepnego zeby poprawił tamtego. ile razy byłem na takich poprawkach to szok. a to co widziałem to dopiero mistrzostwo. no ale zaołacili po 25 zł za m2 wiec o co chodzi. mam wrarzenie ze niektórzy myslą ze 25 zł za m2 x 15 m2 w łaziece to całkowity koszt. czyli łazienka wyjdzie 375 zl za łazienkę. ludzie przestancie byc naiwni i chciwi. czy nie wydaje sie wam to dziwne??? ktos zrobi wam łazienke za 300-500 zł??? to tyle na ten temat. pomyślcie zanim wezmiecie kogos kto proponuje wam atrakcyjną cene bo jesli tak to albo jest partaczem albo oszustem. pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

fachowcy
http://www.favore.pl/page/index.jsp?id=1&tccmp=7900&tcsrc=2077
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

namiary na niego można prosić?
boryska81@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Chcialbym zobaczyc kosztorys tego Pana
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

koszt zrobienia sredniej lazienki w trujmiesciu wynosi od 3.500 w zwyz a ci co robia taniej to program usterka.lub klijent nie ma zadnych wymagan nie warzne jak polozone aby byla oklejona jestem na rynku 14 lat i robie z polecenia choc nie jestem tani na brak pracy nie narzekam.Biorac taniego fachowca liczmy sie z tym ze poprawki przez druga osobe wyniosom tyle co wziol porzednik.chcesz wiedziec wiecej pisz na E-meil kaf.bud@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Ludzie albo kogoś stać zrobić albo nie. I bez marudzenie jak ktoś mi płacze ze drogo to automatycznie jest po rozmowie robocie i mówię proszę robić samemu. Nie robiłem łazienki taniej jak 3000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

882 732 882 -dobry fachowieć robił mi krótki remont -sprawnie i w średniej cenie- mi odpowiedała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

jeżeli chcesz mieć ekskluzywną łazienkę to musisz za nią zapłacić niestety takie są realia http://www.perfect-house.com.pl nie są tani ale jedni z najlepszych na rynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Perfect House to Perfect construction nie są jednymi z najlepszych a jednymi z najgorszych więc ich nie polecam. Można wszystko przeczytać o nich na stronie poniżej i nie sa to przesadzone wpisy http://www.pracadokitu.com/temat/1462/perfect-construction/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

A W SUMIE TO CIEKAWE. PODAJE SWÓJ NR TEL. A JAKOS NIKT SIE NIE ODZYWA. I NIE CHODZI O TO ZE NIE MAM PRACY BO MAM I TO SPORO, ALE CIEKAWI MNIE PO CO LUDZIE PISZA NA FORACH ZE POTRZEBUJĄ FACHOFCA PILLLNNNIIEEE A POZNIEJ CISZA ;-) CIEKAWE.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

witam serdecznie. mam na imię Andrzej i widze ze wpisał sie pan który robił remont mojej lazienki i kuchni. (remont trwał 10 dni a wiec naprawde sprawnie) serdecznie polecam.naprawde solidny fachowiec. łazienka wyszła fantastycznie. meble kuchenne naprawde solidne i tanio. cena o 2500 zł mniej niz w studiach meblowych w trójmieście. po za tym pan ma naprawde ciekawe pomysły aranżacji wnętrz. nie jeden projektant mógł by sie uczyc. serdecznie polecam. pan ma na imie Maciej i jego nr 505837041.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

mi robi remont p.Bartek szybko sprawnie przede wszystkim czysto i i efekt super ja jestem zadowolona numer 513-665-388
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Kto potrafi zainstalować taką wannę?
http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-asymetryczne/Wanna-asymetryczna-CLARISSA-170-x-105-cm-prawa-XWA0870.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

moje mieszkanko wykańczała świetna firma, 3 bardzo kulturalnych panów, łazienka wg projektu wyszła ślicznie, mogę wysłać fotki, zrobili też solidne zabudowy
tu jest link do nich
http://panoramafirm.pl/reda/budikaz_uslugi_remontowo_wykonczeniowe-amodhs_jhh.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam chętnie podejmę się zlecenia proszę o kontakt
h.mlot5@wp.pl pozdrawiam marek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

witam, zajmuje sie kompleksowym remontem lazienek, posiadam referencje np z hotelu amber w gdansku przy ulicy taborowej ( mozna sprawdzic w internecie ) gdzie robilem 24 lazienki

kaflex@onet.eu 519 161 041
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

ja też się zgodzę, że za małe pieniądze nikt Wam nie wyremontuje dobrze mieszkania. Kiedyś jak robiłem remont starego mieszkania to też chciałem zaoszczędzić i wyszło mi 2 razy drożej. Teraz wziąłem fachowca który nie wziął mało ale też nie bardzo dużo i świetnie mi wyremontował mieszkanko. ponadto najlepiej brać ludzi z polecenia a nie jakichś przypadkowych ludzi. I podstawa to nie płacić żadnych zaliczek ani dniówek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam bardzo chętnie podejmę sie zlecenia .Jestem fachowcem z 20 letnim stażem i ,nie jestem firmą, wykonuję łazienki, glazura ,terakota również elektryka i hydraulika .Remonty mieszkań gwarantowana jakośc usługi tanio .Telefon kontaktowy Marek Zylewski 791715266 Pozdrawiam. ;W chwili obecnej mam wolny termin;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

to fakt, niedawo wlasnie zaplacilam zaliczke jednemu fachowcowi - P. Zylewski i remontu nie dokonczyl....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Rada - nie placic za robote przed jej skonczeniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Moge prosic o szczegoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

chyba nosiłeś płytki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam u mnie łazienke robił Pan z polecenia łazienka wyszla bardzo ładnie remont trwał przeszło tydzien ale jestem zadowolona a łazienka jest duża kafelek wyszło 25mkw nie licze dekorali, szlaczów ,cygar a zapłaciłam z białym montażem na gotowo 2500zł A to num tel do Pana Witka 515968033
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Jeżeli poszukujecie Państwo dobrych fachowców do remontu lub budowy to zdecydowanie w takich poszukiwaniach może pomóc serwis:
http://www.ktozbuduje.pl
Wystarczy dodać w nim zlecenie budowlane i następnie zainteresowane firmy z okolicy przedstawią nam swoje oferty.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Sredni koszt robocizny łazienki
Demontaż łazienki z wyniesieniem -(zalezy czy jest winda i ktore pietro) srednio od 350-500
Hydraulika z materialem 4pkt 260zl za pkt- 1040
Wyrownanie scian plus wylewka na podlodze ok 300
Instalacja elektryczna srednio 3pkt -300 zl ( z dolozeniem roznicowki)
Sufit podwieszany -prosty- 300zl
Polozenie kafli 18m2x 50 -900zl
Montaz wanny z zabudowa 350
Montaz umywalki 180
Montaz zest.wc podtynkowego wraz z zabudowa 400
zwykly kompakt(180)
Nie liczone sa silikony, akryle, montaz opasek drzwiowych jak takie sa , gruntowanie scian, wnoszenie materialow , pomoc w aranżacji i doboze materialow i dużo innych drobnych rzeczy które trzeba wykonac ale jakos sie tego nie liczy z przyzwoitosci

Kultura i urok osobisty gratis ;)

Calkowity koszt lazienki to 4170 . Nie wiem jak mozna lazienke zrobic za mniej? No dobra moge spuscic do 4000, ale nie za 1700-2000 bo to wielka pomylka za lazienke ktora sie użytkuje srednio 7 lat . Łazienke gdzie ludzie kabine kupują za 3000 a montaż jej chca za 250zl !
Ja tak wyceniam łazienki i klientow mam , klientow ktorzy wiedza ze za 2 lata przyjade i wymienie im silikony w ramach 3 letniej gwarancji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

majster ma racje tak powino byc.bo za 1700 to mozna pokoj zrobic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Jezeli jest nadal Pani zainteresowana proszę o kontakt moge zaczac od 5 stycznia z cena napewno sie dogadamy bez obaw prosze o kontakt 513-665-388 Pozdrawiam Bartek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/remonty-budowlane/lazienki-deweloperskie-ogl932759.html

http://www.atlasfachowca.pl/potrzebny_glazurnik.html/u/7348
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam,
robimy wszelkie uslugi remontowe w mieszkaniu,lazienki sa nasza specjalnoscia,mam wykfalifikowanych pracownikow od wielu lat,ceny sa przyzwoite,lacznie z hydraulika elektryka,gaz...itp.

Moj mail sylwia-dutka@wp.pl

Z wyrazami szacunku Sylwia Dutka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

ja ze swojej strony mogę polecić dobrego fachowca.

Wykonywał u mnie remont łazienki i pokoju. Na prawdę fachowa firma.

nr. tel: 783 014 774

strona internetowa: http://www.uslugi-remontowe-gdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

jeśli potrzebny projekt to polecam Plan Design projektowanie wnętrz

http://www.plandesign.pl
607 713 935

Zapraszam
Katarzyna Szczucka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

kaflex.osc.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Profesjonalne wykończenia wnetrz-remonty
Professionalbud.com
tel- 795000914
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

"Firma" KAFLEX - R.K. - masakra, na własną odpowiedzialność.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

czy ta łazienka jest juz zrobiona? zanm sie natym moglbym pomoc;)pytanie do G. i co dokladnie byloby do zrbienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

pan marek moze nie tani ale zna sie na swojej pracy pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Ja z czystym sumieniem poleciła bym Pana Jarka. U nas robił remont całego mieszkania.Oboje z mężęm jestesmy bardzo zadowoleni z jego usług i rzetelnie wykonanej pracy,a do tego i ceny byly jak dla nas bardzo przystępne.Oto nr. tel Pana Jarka 508 830 034 . Oraz link strony z ktorej znaleźlismy tego fachowca http://tablica.pl/oferta/oferuje-uslugi-ogolnobudowlane-ID1UUz5.html#cedc891eb3;r:5;s:
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

oferia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

wy tak narzekacie na te ceny nikt za darmo nie będzie robił,skoro pracujecie i odkładacie przez rok na remont a fachowiec zarobi tyle w 2 tygodnie to proponuje zmienić zawód i też będziecie tak zarabiać..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

My mielismy kilka ekip które wchodziły z domu i wychodziły Z różnych powodów, a to my sie ociągaliśmy i tylko chcieliśmy wycene, a to na dzień dobry nie odpowiadało nam to że nikt nie potrafił wycenic ogólnie pracy (a potem wiadomo okazuje się że miało wyjść 3tys a wychodzi dwa razy tyle) Dopiero zaufalismy firmie rodzinnej p Mariana. POdpowiedział, nie ociągał się z pracą, poprawił nawet nie do końca udane moje pomysły, a jak zabrakło jednej płytki, sam ją kupili po nocy przyklejał juz po przeprowadzce ;) Tak więc polecam z czystym sumieniem :) Acha... tel dla zainteresowanych: 721015026
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam, osobiście mogę polecić Super fachowca złotą rączkę. Pracował ponad 30 lat w dużej firmie jako "mistrz rzemieślnik" teraz na wcześniejszej (przymusowej) emeryturze stara sobie dorobić :) U mnie robił ścianki działowe z k-g, gładzie gipsowe, malowanie ścian oraz calą powierzchnie 100 m w płytach 60x60 bez fugowo oraz dwie łazienki ok 15 m. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Pana. Mam "wadę" techniczną do krzywizn i nierówności, tu oko mi nie skacze i mogę powiedzieć, że wszytko jest równiutko :):):) Pan robi takę drobne przeróbki hydrauliczne, elektryczne oraz stolarkę. mój email ama@poczta.onet.pl Tel do Pana Rysia 509981388 POLECAM!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Z czystym sumieniem mogę polecić fachowca, który zna sie na wykończeniu mieszkania od a do z ...Rzetelny i do tego nie drogi jak wiele firm zajmujacych sie remontami:)
Godny polecenia!!! nr 505 758 521
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Remonty kompleksowe polecam swoją stronę http://remoncik-bojano.otobiznes.pl
proszę o kontakt Tel.889-471-030
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Mi całe mieszkanie robił Pan Arek. Porządnie i rzetelnie tyle że może nie mieć terminów, czekałam dwa miesiące,ale dzwoń 508149123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Nasze mieszkanie remontowała firma Master-Bygg. Znaleźliśmy wizytówkę tej firmy na tym portalu,a że mieli dobre opinie, to skusiliśmy się.Robota została wykonana naprawdę dobrze,co prawda troszkę to trwało,ale całe mieszkanie było do remontu.A co do terminu,to my czekaliśmy ponad 2 miesiące, ale dobrzy fachowcy zazwyczaj są zajęci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

to zalezy od wielkosci lazienki jakie płytki jaka wanna ile do połozenia mozaiki czy w ogole jest do połozenia mozaika wszystko ma swoje stawki. ostatnia moja łazienka ktora robiłem była bardzo malutka płytki na dwoch scianach na 120cm z tym ze metr płytek kosztował 450zł reszta to fototapety. łazienka była cała tynkowana i łączny koszt wyniusł 1600zl :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

a zapomniałem dodac o zabudowe geberitu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Cześć. Mogę z czystym sercem polecić firmę,która nam robiła łazienkę i kuchnię w gresie. Miło było patrzeć jak pracują i jak byli zorganizowani-nic nie robili na kolanie, rozmierzali gres zgodnie z projektem i cięli wodą-pierwsza jakość i efekt naprawdę wspaniały,nie jak u naszych znajomych,gdzie "fachowcy" cięli gres na balkonie szlifierką i krawędzie były wyszczerbione.Tel.do tej firmy to 504625258.My jesteśmy bardzo zadowoleni i już zarezerwowaliśmy termin we wrześniu ,na wykonanie lazienki w nowym mieszkaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Tak, cieli wodą....może laserem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Tak,cięli wodą,mają water jeta u siebie w firmie. Biorą wymiar na miejscu i zabierają płytki ze sobą , u mnie byli na drugi dzień i kleili.także byłam bardzo zadowolona.
Złośliwe komentarze proszę sobie zostawić-jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to proszę nie siać zamętu, a frustracje rozładowywać gdzie indziej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

prosze o podanie nazyw tej firmy bo az nie moge uwiezyc .

a jak by mieli faktycznie to dobrze sie sklada bo za 3 miesiace odbieram dom, a mam sporo otworow do wycinania w marmurach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

- cekolowanie malowanie,
- elektryka,
- ścianki działowe i KG,
- kafelki,panele
- naprawy,awarie
- hydraulika,
- meble,zabudowy,
- wstawianie drzwi,
- meble,zabudowy,
- inne

informacje na emaila; pauza2@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

water jeta nie ma firma wykonująca wykończenia(koszt np.200 000) tylko firma świadcząca usługi cięcia . i to do niej jeżdżą wykonawcy z twardymi materiałami typu gres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Polecam Pana Łukasza Krause tel. 721-595-208
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Zarówno fachowca, jak i tańsze materiały możesz znaleźć tu http://marketofertczashydraulika.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Mariusz Drózd 888 247 684
Robi właśnie mi cały dom wewnątrz. Robi bardzo dobrze (głównie płytki, ale i wszystkie inne zlecenia wykończeniowe), a ceny bardzo konkurencyjne jak na warunki Trójmiejskie bo pochodzi spoza trójmiasta i dopiero wchodzi na tutejszy rynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Pan Rafał, robił mi remont całego mieszkania (płytki w łazience, kuchni, podwieszane sufity, panele). Mojej mamie kład terakotę i też kafle w łazience. Numer 794-718-265
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam! Podejmę się wykonania u pani łazienki. Jestem glazurnikiem z ponad dwudziestoletnim stażem. Jeśli jest pani zainteresowana referencjami lub jakimikolwiek informacjami, to jestem w stanie udostępnić Pani numery telefonów do moich stałych klientów.
Piotr, tel. 506-582-343.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Rzetelnie, solidnie, fachowo 511-008-505
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

polecam Pana z Koleczkowa, p. Darek tel. 609 45 60 64
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

http://www.remontymieszkan20.republika.pl/page208445674752e68733df736.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Witam,

Ja polecę swoje usługi HYDRAULICZNE, wod-kan, c.o , kotłownie, gaz

posiadam uprawnienia.

hydraulik.3miasto@gmail.com

798-198-919

Tomek,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

A ja polecam tu http://czashydraulika.pl/ - u nas bardzo dobrze zrobili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

witam ja polecam firme ANT Batiment,prosze napisac do nich na email.marcin76gda@wp.pl,super fachowiec,rzetelny,uczciwy i niedrogi,kilka razy juz korzystałam z usług tego pana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

polecam solidnie i dokladnie remont lazienki pan przemek tel789216978
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

jak ma byc dobrze to nie moze byc tanio, jak wszyskim tak drogo proponuje zakasac rekawki i samemu zasowac zobaczycie jaki to miod i odpowiedzialnosc i ile kosztuja maszyny itp a te tanio to po to zeby ktos mogl za moja prace sobie drozszy kibel kupic .pozdrawiam tych co zanizaja ceny niech dalej robia za miche ryzu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

brawo tak trzymaj najlepiej zrobic za darmo j jeszcze podziekować ze cie do roboty wzieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

fachowca poznasz po maszynach jakie ma, jak ma z biedronki to takim dziekuje ja za tako lazienke biore 5 tysi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

https://plus.google.com/app/basic/117686651221136081717/about?cbp=fuk9xje1xmqh&sview=26&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Jak szukasz dobrego fachowca to nie bierz Arka z Gogolewa k. Stargardu robił mi przedpokój. U mojej matki tez robił remont. Elektryka do kitu dużo niedoróbek. Zero poprawek. Nie dodzwonisz się. Chłopak odwaga lipe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Ja dobrjestem J tanu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Ja zrobię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Ja zrobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki!

Polecam https://www.progressizolacjepur.pl/
Są zarąbiści dokładni i jak najbardziej godni polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakies namiary gdzie ,miejscowosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady