szukam endokrynologa

Szukam endokrynologa internisty, znawcy tematu tarczycy. Kobiety. Najlepiej z Gdyni. Żeby przyjmowała nowych pacjentów:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam endokrynologa

Bardzo mocno polecam dr Małgorzatę Siekierską-Hellmann. Korzystam z porad Pani dr od roku, także miałam okazję spostrzec że jest faktycznie znawcą tematu. Wyprowadza mnie z euthyroxu a brałam naprawdę duże dawki. Sam konkret i wiedza a przy tym miła osoba. Ale przyjmuje w Gdańsku w Endomedzie na Opolskiej. Nie wiem, może gdzieś jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam endokrynologa

Ja chodze do Malgorzaty Słomianej. Przyjmuje w luxmedzie miedzy innymi wlasnie w Gdyni. Dzieki niej zaszlam w ciaze. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lek. Mariusz Kazmirowicz - wprawdzie nie kobieta, ale posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo, współpracuje z Akademią Medyczną, więc jak zaistnieje potrzeba, nie zignoruje objawów i skieruje na dodatkowe badania do szpitala. Przyjmuje w kilku przychodniach w Gdyni i Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nazywa się Adam chyba przyjmuje w szpitalu MSWiA na oddziale wewnetrznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie polecam Orzechowskiej z Gdańska. Okropny lekarz, który się kompletnie nie zna na fachu. Przepisuje tabletki w ciemno,dawki dobiera na podstawie wyglądu chyba. Porażka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...