szukam hydraulika

zadanie do wykonania:
ogrzewanie i kan w domu 300 m2. okolice trojmiasta.
kogo mi polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam Hydraulika który specjalizuje się w większych pracach 501-051-364 Janusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

http://www.hydraulik-gdynia.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

witam
Pracuje w firmie ktora wspołpracuje z roznymi fachowcami
. Chciałabym zaprosic Pana do wpolpracy i dawac zlecenia swoim klientom
Czy jest Pan zainteresowany ? Prosze o kointakt 517 195 725 Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

witam Poszukujemy zlecen czy jest mozliwość nawiązania współpracy z panią Pozdrawiam BizonTeam
bizontechbud@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Witam, mogę zaproponować Andrzeja , zajmuje się nie tylko hydrauliką ale w szczególności glazurnictwem .
Naprawdę dobry z niego fachowiec.

Andrzej
889139165
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

albo hydraulik albo glazurnik, powiedz , że jeszcze zna sie na układaniu dachów, ale w szczególności na elektryce
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Zależy jaka firma i jakich fachowców zatrudnia nasza akurat zajmuje się kompleksowymi realizacjami wnętrz nasi ludzie posiadają niezbędne uprawnienia państwowe: elektryczne , gazowe.

zapraszamy!

http://www.hydraulik-gdynia.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

Masz racje kama. facet szuka ekipy która zrobi mu całą instalację a Ci mu wyjeżdżają z gościem który w "szczególności kafle kładzie" . Czyli jak mu hydraulika nie wyjdzie to zawsze może Mu ją ładnie przykryć kaflami
buuuaaaaaaaaahahahahahaha....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

dobre Glazurnik hydraulik niezla kombinacja. to tak jak rolnik humanista ............ ciekawe laczenie zawodu z pasja ......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Ja polecam Jana tel 602-674-572. Pracuje tylko z jednym pracownikiem Marcinem i nie musi pilnować całej chołoty. jest bardzo dokładny i co rzadko się spotyka ( a już nie jedną ekipę przechodziłam) nie zostawia syfu po sobie i kitu nie wciska, jak coś poleca, to na pewno jest w tym sens (nie ufałam w ciemno, po prostu go sprawdziłam). U kuzynki w domu o powierzchni 260 m2 w Przyjaźni też robił instalacje. generalnie zajmuje sie co, wod- kan, gazówką a przy tym jeszcze zrobi prace tynkarsko murarskie. U koleżanki wykonywał instalację co w mieszkaniu i również była zadowolona (szczególnie ceną a przy tym jakością).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

tom-instal@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

UNIGAZ Marek Łazuka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

hydraulik z chełmna kuj-pom. dobry fachowiec i ceny ma naprawdę małe w poruwnaniu z trujmiastem numer 600-193-160 irek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam Pan Irek 669110571
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam firme eko mel systemy solarne ze starogardu gdanskiego - dwoch braci wmiare szybko no i cena bardzo konkurencyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

szukalem numeru tel do eko mel i chyba to ten - 692 670 360
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

powiem ci tylko ze mieszkam w pruszczu obok gieldy i stawiam dom 220 m2 - 15 grzejnikow 65 m2 podlogowki 7 kranow (lacznie z tym na ogrod) i firma z gdanska zaj....a mi cene za robocizne 15 500 zl i to z 20 % rabatem - a chlopaczek przyjechal wytlumaczyl poradzil i to samo zrobil za 5000 zl - jak bys chcial dobre kolektory czy pompe ciepla to tez sie z nim idzie ogadac - ja jestem zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

ale ktoś odkopał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

profesjonalna hydraulika Gdańsk i okolice
http://www.hydraulik-gdanski.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Moge nr prosic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

sprawdzonych hydraulików znajdziesz na http://www.ofachowcach.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Service Unavailable
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Pomoge i tu
Sławek naprawde dobry hydraulik 665-262-258
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam firme typowo hydrauliczna tanio i profesjonalnie Panowie maja duzy staz pracy Firma Edward Bobrowski maja nawet str internetowa polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam swoje usługi:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/remonty-budowlane/hydraulik-awarie-tel-798-198-919-solidnie-i-tanio-ogl5039954.html

tel. 798-198-919

pozdrawiam,

Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

F.H ECO HAUSE ;PROJEKTY, WYKONAWSTWO INST. WOD-KAN,CO,POMPY CIEPŁA,PIECE,SERWIS 502-108-949
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

hydraulik.3miasto@gmail.com

798-198-919

zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam Anonse
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

Cześć

Chciałem bardzo polecić firmę hydrauliczną GRESZTA , robili u mnie w domku pełne ogrzewanie z kotłownia , podłogówkę , i całą instalacje wodno kanalizacyjna wraz z montażem . Powiem jak było: z uwagi iż pracuje w Norwegii dałem ogłoszenie na oferteo zgłosiło się do mnie 5 firm z okolic Wejherowo, jedyna firma która potrafiła mi przedstawić swoją ofertę w pełni to oni w porównaniu do Pana twz. Zdzisia i Rysia byli kulturalni i zgrani. Oferta ich nie była ani za droga ani najtańsza ale jak przyjechali na budowę zrobili na mnie duże wrażenie bo mimo ze mlodzi chłopacy to naprawdę się znali i nie było kombinowania by zarobić na materiale jak u innych . Bałem się troche zaryzykować bo mieli świeżo otwartą działalność ale dogadałem się z nimi podpisaliśmy umowę i odrazu przystąpili do pracy mierzenia itp. P. Damian dał mi pare wskazówek odnośnie pieca i zmieniłem swoj wybór i jestem przekonany że dobrze zrobiłem bo chciałem zaoszczędzić na piecu , a polecił mi droche dopłacić i miał racje jak budowlaniec mi mówił. Wszystko było poprowadzone naprawde fajnie instalacja dobrze ułożona wszystko tak jak powinno być . Ale co chciałem bardzo pochwalić ZAPAŁ do pracy , wiadomo nowa firma chłopaki się starają , ale jest to dodatkowo robione z głową.
Teraz wylewka i dalsze prace mam nadzieje ze spotkam podobnych pracowników.

Polecam tą firmę naprawdę się wyróżniają . podam stronę jakby ktoś szukał http://www.greszta24.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

szeptanka jak znalazł a post z 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Tak, tak,
"klient" tak zadowolony że się opisał ...uuuuuuuu.......
i to nie tylko tu ale na forum budowlanym także, hahahaha
kolega sam siebie musi polecać? oj zima..... hahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Co wy robita skąd wy piniondze mata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Dzięki właśnie jestem mies po instalacjach grzewczych i wodnych , jestem z tej firmy zadowolony. Wycena co prawda była o 1 tys droższa od Pana Jana ale zamontowali piec viessmanna a nie texhnixa z chaina . I jestem zadowolony lepiej czasami dać więcej i być zadowolony. Ogólnie firma fajna , życzę im jak najlepiej .

Krzysiu_ leśniewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Dzień dobry ,
specjalizujemy się w systemach grzewczych i sanitarnych najnowszych technologiach, realizujemy kompleksowo usługi w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, począwszy od kotłowni gazowych , olejowych, pompy ciepła, nowoczesne instalacje obsługiwane przez telefon.
tel. 518808502
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stanowczo NIE polecam firmy Aquamark. Jest to firma, która wyświetla się jako pierwsza w Google. Zapłaciłem 250zł za usługę naprawy ubikacji. Przyszło dwóch gburów, którzy założyli silikon dookoła ubikacji (jeszcze nie do końca, bo widać wielką dziurę z tyłu). Usługę obejmowała gwarancja. Kiedy oświadczyłem im po 2 dniach, że usługa nie została wykonana poprawnie, ponieważ woda nadal cieknie przyszli inni Panowie na miejsce i oświadczyli, że jest to usługa dodatkowo płatna. Stanowcze NIE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że Panowie stąd http://www.trojmistohydraulik.pl są świetni polecam bo byli u mnie i robi instalacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi kolega polecił takiego mającego stronę https://wodbud.eu/ Nie żałuję tego wyboru. Fachowiec pod względem wykonania rewelacyjny, do tego umiarkowane ceny, odpowiadające jakości a i co było miłym zaskoczeniem porządek po sobie zostawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

kostka brukowa - taras 100m2 (8 odpowiedzi)

Witam, szukam sprawdzonej ekipy która ułoży kostkę na taras.