woda na gornej oruni

w gdansku na gornej oruni bije rekord za zimna za1 metr szescienny zimnej 15 zl a za cieplej 30 zl rozbuj w bialy dzien gdzie w innych krajach nieplaci sie za wode a w polsce gdzie renty mam 437 zl place 30 za ciepla a 15 za zimna powwini ludzie yjsc na ulice bo nieudoli politycy wciaz nam szykuja podwyszki al dzis przesadzili z ta woda skadal kraju tak biedym jak etiopia ciagle mamy podwyszki zamiast obirzek przesto polacyy w d*pie maja ten burdel i wola mieszkac w kraju normalnym nikt tu niewruci dopuki zlodzieje beda sprawoac wladze sama piepszyla bym te burdel i gdy by mi zdrowie pozwolilo bym wyyjechala a musze siedziec i zebrac dziadowac bo politycy biora ile chca i narod maja w d*pie aby ich d*py nazarli sie a czlowiek cieszko chory nawet na leki niestac go bo by musial placic 300 miesiecznie chanba ja zyje i oplacam za 437 zl i mam grupe calkowicie niezdolna do pracy a ini biora po 10 tysiecyy i ambicji nie maja ze ini zyja za nisze minium socjalne chanba ztodzieja chanba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze kup słownik ortograficzny, po drugie to forum dzielnicy Chełm...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...