wycieczka rowerowa po TPK

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich bikerów na wspólną wycieczke po naszym TPK start na molo w brzeżnie 11.10.2009 czyli niedziela o godzinie 10:30.Meta okolice dworca pkp wrzeszcz.Traska dlugości okolo 40-50 kilometrów tempo dostosowane do uczestników nawet słabszych.Zapraszam i czekam na was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

OOO to jak będzie ładnie to się przyłącze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Będzie ok więc zapraszam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Masz jakieś chody u Majstra Od Pogody? ;)
Na meteo info że będzie padać. Ale jak nie będzie lało zbyt mocno to tez się pojawię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

czy w planie jest przystanek w Sabacie? zacne grzane tam dają, hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Wiem kolego jak pamiętam sabat ten koło łysej tak. No wiesz ja wole mieć ekipę trzeżwą ale jak coś wiem gdzie dobre piwko dają a mianowicie na budach w brzeżnie.Więc po wycieczce możesz tam zawitać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

od piwka się tyje:) tylko Intel nie zabłądź w tym lesie:), po ostatnich przeżyciach wszystko jest OK?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Jak widzicie pogoda nam spłatała psikusa i pada więc wycieczka przeniesiona na 18.10.2009 o tej samej godzinie i w tym samym miejscu czyli molo w brzeżnie.Pozdrawiam.Jak ktoś będzie miał ochotę to proszę o wchodzenie na stronke www.intelgdansk.pl.tl tam będą zapowiedzi wycieczek zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

A może zamiast wyważać otwarte drzwi (w sensie umawiania wycieczek) to skorzystać z portalu rwm.org.pl . Właśnie do tego on służy (ten portal).
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

a może TIR, GRT lub GER to też są strony rowerowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

słusznie prawisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Panowie to co wypisujecie to zwykłe bicie piany.
Przecież jest to forum rowerowe,wypisyjemy tu wszystkie nasze
sprawy związane z sportem rowerowym . Łącznie z zapowiedziami
przyszłych rajdów czy wycieczek .
Nasz cel jest jeden...jeżdzenie na rowerach.
pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Właśnie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

no cóż niektórzy sądzą ,że rwm ma monopol na wycieczki a jak ktoś organizuje sobie inne to jest bee :):) współczucia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich bikerów na wspólną wycieczke po naszym TPK start na molo w brzeżnie 18.10.2009 czyli niedziela o godzinie 10:30.Meta okolice dworca pkp wrzeszcz.Traska dlugości okolo 40-50 kilometrów tempo dostosowane do uczestników nawet słabszych.Zapraszam i czekam na was.Mam nadzieję,że pogoda nam teraz psikusa nie spłata i wycieczka odbędzie się w planowanym terminie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

No i jak widać za oknem pogoda w piątek słoneczna i dzisiaj czyli sobota też przepiękna no bądżmy dobrej myśli,ze do jutra się utrzyma i pojedziemy na naszą wspólną wycieczkę po naszym TPK.Jak ktoś nie pamięta to spotykamy się 18.10.2009 roku o godzinie 10:30 koło molo w Brzeżnie.Zapraszam serdecznie i do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

Ja tam z intelem nie jade, bo on znowu bedzie chcial uprawiac "podwodna turystyke rowerowa"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wycieczka rowerowa po TPK

A gdzie pływacie? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będą jeszcze takie wyprawy? Gdzie szukać info, na fejsiku czy coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na co odpisujesz. To jest napisane 8 lat temu. Jeśli posty są takie stare, załóż nowy wątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiesz? Może Intel ze swej skromności zaraz odpisze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę zabałaganiłem, ale możemy skoczyć do TPK na spóźnioną wycieczkę 1 maja. Czekam na odpowiedzi do 2023
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnym miejscem na wycieczkę jest też https://hydropolis.pl/. To fascynujące miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauczycielom, którzy planują zorganizować wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych polecam usługi oferowane przez Biuro Podróży Polonia Travel. Jako wychowawca w szkole średniej korzystałem z ich usług wielokrotnie i każda wycieczka była atrakcyjna dl moich uczniów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...