Mecz piłki ręcznej Polska - Rumunia

Mecz piłki ręcznej Polska - Rumunia

mecz

data 18 czerwca 2017 (niedziela)
godzina 18:00
miejsce Ergo Arena
adres Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety 49 - 99 zł szczegóły w opisie
Kup bilet
Patronat

Meczem z Rumunią w ERGO ARENIE polscy piłkarze ręczni zakończą kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018. Sytuacja w polskiej grupie jest na tyle skomplikowana, że pojedynek w hali na granicy Gdańska i Sopotu może zdecydować o losach awansu do EHF EURO w Chorwacji.Do starcia Biało-czerwonych z reprezentacją Rumuni dojdzie w niedzielę, 18 czerwca, godzina rozpoczęcia meczu nie jest jeszcze znana. Bilety są już sprzedaży!

Wszystko wskazuje na to, że tym razem w akcji zobaczymy Michała Jureckiego, Kamila Syprzaka i Piotra Wyszomirskiego, których z udziału w styczniowych Mistrzostwach Świata wyeliminowały kontuzje.

Podczas mundialu we Francji ich młodsi koledzy z reprezentacji Polski udowodnili, że przyszłość należy do nich. Teraz już w pełnym składzie, wspólnie tworzą wyjątkową drużynę - mieszankę młodości, doświadczenia i umiejętności groźną dla każdego rywala!

Z pewnością przed nami wielkie sportowe emocje! Podopieczni Talanta Dujszebajewa zrobią wszystko, żeby zrewanżować się Rumunom za porażkę na ich terenie i przypieczętować awans w ERGOA ARENIE, przed niesamowitą polską publicznością!

Bilety w sprzedaży od 24 lutego od godz. 10.00 w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Informacja o biletach

Kategoria I – 99 pln
Kategoria II – 79 pln
Kategoria III – 49 pln
Grupy zorganizowane – 15 pln*
Sprzedaż biletów
Kup bilet