Lechia na remis w debiucie Brzęczka

23 listopada 2014 (artykuł sprzed 9 lat)

Antonio Colak był bardzo aktywny przy atakach Lechii. Był zamieszany w samobójcze trafienie Sebastiana Madery. Sam również mógł wpisać się na listę strzelców, ale w dwóch sytuacjach minimalnie zabrakło szczęścia. Antonio Colak był bardzo aktywny przy atakach Lechii. Był zamieszany w samobójcze trafienie Sebastiana Madery. Sam również mógł wpisać się na listę strzelców, ale w dwóch sytuacjach minimalnie zabrakło szczęścia.

Ofensywny futbol w pierwszej połowie zaprezentowali w debiucie trenera Jerzego Brzęczka piłkarze Lechii. Gdańszczanie stworzyli sobie w trakcie spotkania kilka dogodnych do zdobycia bramek sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Wyręczyli ich za to goście. Gola dla gdańszczan zdobył były piłkarz biało-zielonych, Sebastian Madera. Goście strzelili również do właściwej bramki i mecz zakończył się remisem. Po zmianie stron obie drużyny postawiły bowiem na dużą ilość podań. Lechia i Jagiellonia rozpoczęły rundę rewanżową tak jak sezon, czyli podziałem punktów.

JAGIELLONIA JAGIELLONIA
Bąk – Możdżeń, Janicki, Dźwigała, Leković - Łukasik, Borysiuk – Makuszewski, Vranjes, Nazario – Colak
Sędziowie: T. Musiał (Kraków), Mucha, Arys
Widzów: 8805
Drągowski - Modelski, Madera, Wasiluk, Straus - Tymiński, Grzyb - Dzalamidze, Gajos, Tuszyński - Piątkowski
  • 60' Makuszewski Zmiany Pawłowski
  • 67' Leković Zmiany Bougaidis
  • 90' Nazario Zmiany Grzelczak
  • 81' Tymiński Zmiany Romanczuk
  • 81' Dzalamidze Zmiany Frankowski
  • 89' Piątkowski Zmiany Pawłowski
  • 5' Madera (samobójcza)
  • 37' Tymiński
  • 35' Możdżeń
  • 61' Borysiuk
  • 11' Tymiński

POMECZOWE KOMENTARZE TRENERÓW
Jerzy Brzęczek Jerzy Brzęczek
JERZY BRZĘCZEK (Lechia):
Przepraszam za zachrypnięty głos, ale dużo się dzisiaj działo. Patrząc na sytuacje z pierwszej i drugiej połowy, to powinniśmy strzelić bramkę więcej niż rywale. Zabrakło jednak dokładności w kontratakach 3 na 2 czy 4 na 3. Było to dobre spotkanie pomimo iż popełniliśmy kilka błędów w defensywie, ale myślę, że mamy wartościową bazę do kolejnych meczów.

Moje kryzki brały się z tego, że starałem się wydawać wskazówki, abyśmy mieli mniej problemów. Na pewno żaden z obrońców nie popełnił tragicznych błędów. Chodziło głównie o drobne korekty.

Jestem zadowolony przed wszystkim z zaangażowania moich piłkarzy. Każdy zostawił serce na boisku. Do tego zmiennicy również pomagali w grze. Musimy jeszcze popracować nad rozegraniem piłki od tyłu. Ale jeżeli chodzi o kreatywność i postawę w ofensywie, to mamy potencjał.

Moje pochwały odnoszą się także do Bartka Pawłowskiego. Odbyłem z nim już kilka rozmów. Widać było dzisiaj, że wziął je do serca i zaprezentował potencjał. Stara się pracować tak w ofensywie, jak i defensywie. Jestem pewien, że będzie w stanie pomóc drużynie.

Mamy natomiast problem z Nikolą Lekoviciem. Ostatnie tygodnie to u niego 2-3 dni treningu, a reszta to zabiegi i rehabilitacja. Przed meczem zastanawialiśmy się, czy ma grać. Wyszedł na boisko, ale trzeba było go jednak zmienić. Jest to dla nas problem, gdyż nie mamy lewonożnego zawodnika, który go zastąpi. Mam jednak nadzieję, że ewentualni zmiennicy dadzą radę wypełnić lukę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zobacz, jak Roman Koryn został przyjęty w poczet Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski

Michał Probierz Michał Probierz
MICHAŁ PROBIERZ (Jagiellonia)
Powinniśmy wygrać to spotkanie. Stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych jak na wyjazdowy mecz, ale zabrakło skuteczności.

W ostatnich meczach co strzał padała bramka. Zmieniłem więc blok obronny i to przyniosło dobre efekty.

Dla wszystkich tych, którzy mają wątpliwości, bramka dla nas padła prawidłowo i nie było spalonego, ale sędzia jej nie uznał. Jest to już 10 kontrowersja przeciwko nam w tym sezonie lecz dajemy radę.

Wiedzieliśmy, że Lechia będzie groźna, bo zmiana trenera zawsze daje pozytywny bodziec. Gospodarze dobrze wykonywali stałe fragmenty gry.

To, że tym razem nie zacząłem konferencji w języku niemieckim, jak po pierwszej kolejce, nie oznacza, że popieram kolejną zmianę trenera w Lechii. Modne jest u nas zwalnianie szkoleniowców, a nie dawanie im szansy. W takiej sytuacji na przykład Rysiu Tarasiewicz dawno straciłby pracę, gdyby nie ktoś, kto wie jak skuteczne mogą być jego metody.

Jak zaczynali w tym sezonie poprzednicy Brzęczka? Joaquim Machado zremisował 2:2 z... Jagiellonią. Tomasz Unton przegrał w Pucharze Polski ze Stalą Stalowa Wola 1:2
Przed meczem Roman Korynt otrzymał pamiątkową paterę i oficjalne nadanie nominacji do Klubu Wybitnego Reprezentanta PZPN.
Przypomnijmy, że gości prowadzi Michał Probierz, który w trakcie poprzedniego sezonu został zwolniony z Lechii.
Do pierwszej "11" Lechii powraca po pauzie za żółtą kartkę Makuszewski (LECHIA). Znaczącą zmianą jest brak w pierwszy składzie Marcina Pietrowskiego.
Na ławce rezerwowych Lechii zasiądą dzisiaj: Trela, Pietrowski, Wiśniewski, Grzelczak, Pawłowski, Valente, Bougaidis.
Natomiast na ławce gości znajdą się: Słowik, Frankowski, Mystkowski, Pawłowski, Baran, Leimonas, Romanczuk
Poza Probierzem, w barwach Jagielloni wracają do Gdańska: Madera (JAGIELLONIA), Tuszyński (JAGIELLONIA) oraz Frankowski.
Piłkarze pojawiają się na murawie. Gdańszczanie w białych koszulkach, zielonych spodenkach i białych getrach. Jagiellonia w czerwonych koszulkach w żółte pasy, czerwonych spodenkach i czerwono-żółtych getrach
My, wierzymy... - śpiewają tradycyjnie fani Lechii
Frekwencja na trybunach wygląda na najniższą w tym sezonie. Dokładną liczbę kibiców podamy w przerwie meczu
1'
Zaczynamy, od środka Jagiellonia
1'
Faul na Piątkowskim (JAGIELLONIA)
1'
Niedokładne dośrodkowanie Tymińskiego (JAGIELLONIA) przed pole karne
2'
Jagiellonia pod polem karnym Lechii, ale piłki wychodzi za linię końcową
3'
Lechia dzisiaj gra... - śpiewają kibice
4'
Faul na Łukasiku (LECHIA), szansa na dośrodkowanie w pole karne gości
4'
Vranjes (LECHIA) do Makuszewskiego (LECHIA), ale ten nie potrafi przyjąć piłki
5'
[1:0] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Madera (samobójcza). Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego, tym razem piłkę w pole karne posłał Nazario, wydawało się, że najwyżej do główki wyskoczył Colak, ale tym, który skierował piłkę do bramki był obrońca gości
6'
Jagiellonia chciała szybo dostać się pod "16" Lechii, ale goście faulowali
7'
Colak (LECHIA) przejął niedokładne podanie gości, minął wychodzącego przed pole karne Drągowskiego (JAGIELLONIA), ale zamiast podawać strzelił z mocno nad bramką
9'
Rzut wolny dla gości, z którego mogą dośrodkowywać lub uderzać na bramkę Lechii
10'
Piłkę wybija z własnej "16" Colak (LECHIA)
11'
Żółtą kartką został ukarany Tymiński (JAGIELLONIA), który tak walczył o piłkę, że trafił w nogi piłkarza Lechii
12'
Faul na Colaku (LECHIA), kolejny rzut wolny dla biało-zielonych
12'
Lechio, Lechio, Lechio, ukochany klubie nasz - śpiewają kibice
13'
Faul w środku pola na Tymińskim (JAGIELLONIA)
14'
Dośrodkowanie na głowę Wasiluka (JAGIELLONIA), ten strzela, broni Bąk (LECHIA), a asystent sygnalizuje pozycję spaloną
15'
Strata Lechii, ale Dzalamidze (JAGIELLONIA) psuje kontrę gości
16'
Ładne dośrodkowanie Nazario (LECHIA), goście wybijają piłkę
17'
Przechwyt Lechii, podanie przed "16" do Vranjesa (LECHIA), ten strzela... poprzeczka
17'
Po rzucie rożnym dwa strzały Borysiuka (LECHIA) - pierwszy zablokowany, drugi obok słupka
18'
Makuszewski (LECHIA) zatrzymany w kontrze
19'
Colak (LECHIA) ponownie blisko przechwytu podania, tym razem od Modelskiego (JAGIELLONIA), w ostatniej chwili zatrzymuje go Madera (JAGIELLONIA)
19'
Strzał Vranjesa (LECHIA) wysoko ponad bramką
20'
My jesteśmy z gdańską Lechią, czy jest dobrze, czy jest źle - śpiewają fani
21'
Głupia strata Lechii na własnej połowie
22'
Strzał z dystansu Makuszewskiego (LECHIA), prosto w ręce Drągowskiego (JAGIELLONIA)
23'
Leković (LECHIA) zamiast do Nazario (LECHIA) zagrywa w aut
23'
Piątkowski (JAGIELLONIA) na spalonym
23'
Groźna akcja gości, piłkę na lewej stronie pola karnego Lechii otrzymuje Straus (JAGIELLONIA), ale posyła ją ponad bramką
25'
Nazario (LECHIA) podaje za linie obrony Jagiellonii, ale Colaka (LECHIA) uprzedza przed "16" Drągowski (JAGIELLONIA)
26'
Faul na Tuszyńskim (JAGIELLONIA), rzut wolny dla gości
26'
Dośrodkowanie z wolego, Straus (JAGIELLONIA) pakuje piłkę do bramki, ale asystent trzyma chorągiewkę w górze - spalony, kontrowersyjna, acz szczęśliwa dla biało-zielonych decyzja
27'
Szybka odpowiedź Lechii, Colak (LECHIA) chciał strzelać z ok. 7. metra od bramki Jagiellonii, wyszło mu podanie do Vranjesa (LECHIA), ale ten w sobie tylko znany sposób przeniósł piłkę nad poprzeczką
29'
Indywidualna akcja Tuszyńskiego (JAGIELLONIA) kończy się w polu karnym Lechii
30'
Sędzia Musiał, za namową arbitra technicznego upomina trenera Probierza
30'
Złe podanie Colaka (LECHIA) do Łukasika (LECHIA), ale goście nie potrafią wyprowadzić kontry
31'
Leković (LECHIA) nie przyjmuje podania od Łukasika (LECHIA)
31'
Vranjes (LECHIA) leży na połowie Jagiellonii i trzyma się za głowę. Potrzebna jest pomoc medyczna
33'
Nazario (LECHIA) chciał podać do Colaka (LECHIA), ale ten zamiast pod pole karne pobiegł do linii środkowej
34'
Vranjes (LECHIA) ponownie na boisku
34'
Lechia, biało-zieloni - śpiewają kibice
35'
Żółtą kartką został ukarany Możdżeń (LECHIA), za faul w środku pola
35'
Madera (JAGIELLONIA) zgrywa piłkę do Piątkowskiego (JAGIELLONIA), ten strzela z ok. 8. metra od bramki Bąka, ale nad poprzeczką
37'
[1:1] JAGIELLONIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Tymiński. Sporo błędów defensywy Lechii. Pierwszy naprawił piąstkowaniem Bąk. Piłka wróciła jednak w pole karne biało-zielonych, obrońcy nie potrafili jej wybić, więc trafiła do Tymińskiego a ten mocnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał bramkarza Lechii
39'
Lechia stara się rozegrać atak pozycyjny
40'
Borysiuk (LECHIA) zatrzymuje Piątkowskiego (JAGIELLONIA), który wychodził z kontrą
41'
Lechia Gdańsk - skandują kibice
41'
Rzut rożny dla gości, strzał sprzed pola karnego, Bąk (LECHIA) nie miał problemów z interwencją
42'
Drybling Nazario (LECHIA), podanie do Colaka (LECHIA), napastnik wbiega w pole karne, ale zostaje zatrzymany przez obrońcę
42'
Dośrodkowanie Makuszewskiego (LECHIA), do piłki dochodzi Colak (LECHIA), strzela na dalszy słupek, ale piłką wychodzi za boisko
44'
Makuszewski (LECHIA) do Nazario (LECHIA), ten odgrywa mu w pole karne, ale prawoskrzydłowy fauluje obrońcę gości
45'
Faul Colaka (LECHIA) na własnej połowie
45'
Sędzia dolicza 2 min.
45+1
Zagranie ręką Vranjesa (LECHIA), wolny dla gości 16 metrów od bramki Bąka
45+2
Dwa strzały Gajosa (JAGIELLONIA), oba w mur
45+3
Lechia wychodzi z kontrą, piłkę dostaje Vranjes (LECHIA), wbiega w pole karne, strzela, ale broni Drągowski (JAGIELLONIA). Dobitka ląduje za linią końcową
45+3
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
A bramka dla Lechii zostaje jednak zaliczona Maderze (JAGIELLONIA)
W pierwszej połowie obejrzeliśmy dużo szybkiej gry. Najpierw przeważała w niej Lechia. Podania starał się rozdzielać Nazario (LECHIA), a akcje kończyć Colak (LECHIA). Tych dwóch piłkarzy było zamieszanych w pierwsze trafienie w meczu. Później Colak (LECHIA) mógł podwyższyć prowadzenie, ale nie potrafił strzelić w światło bramki. Od 25. min. inicjatywę przejęli goście, którym w końcu udało się wyrównać. W końcówce Lechia, głównie za sprawą Makuszewskiego (LECHIA) przypomniała sobie, jak atakować. Zwieńczeniem dobrych akcji był strzał Vranjesa (LECHIA), który wybronił Drągowski (JAGIELLONIA).
Na dzisiejszy mecz wybrało się na PGE Arenę 8805 widzów
46'
Zaczynamy drugą połowę, Lechia od środka
46'
...obiecałaś mi na pewno, ze trzy punkty dzisiaj będą... - śpiewają gdańscy kibice
47'
Groźny strzał po ziemi Piątkowskiego (JAGIELLONIA) broni Bąk
48'
Makuszewski (LECHIA) niedokładnie do Możdżenia (LECHIA)
49'
Gajos (JAGIELLONIA) blokuje piłkę wybijaną przez Możdżenia (LECHIA), ale łapie ją Bąk
49'
Makuszdewski zatrzymuje Tuszyńskiego (JAGIELLONIA), ale nieprzepisowo
50'
Gajos (JAGIELLONIA) dośrodkowuje płasko na bliższy słupek, a piłką ląduje w bocznej siatce
51'
Drągowski (JAGIELLONIA) uprzedza Colaka (LECHIA)
52'
Dużo podań, ale głównie do boku lub do tyłu
54'
Strzał z dystansu Borysiuka (LECHIA) zatrzymuje się nw Wasiluku (JAGIELLONIA)
54'
Nazario (LECHIA) wyprowadza kontrę ale podaje fatalnie - w aut
55'
Podanie do Piątkowskiego (JAGIELLONIA), ale temu w pojedynku biegowym dorównuje Janicki (LECHIA), a piłkę łapie Bąk
56'
Makuszewski (LECHIA) podaje w pole karne do Madery (JAGIELLONIA)
57'
Świetna wymiana piłki pomiędzy Nazario (LECHIA) i Vranjesem (LECHIA), ten pierwszy dośrodkowuje w pole karne do Colaka (LECHIA), napastnik strzela z powietrza, ale nad bramką
58'
Faul wracającego pod własne pole karne Colaka (LECHIA). Szansa na strzał wolnego dla gości z ok. 30. metra
59'
Piłka w rękach Bąka
59'
Dośrodkowanie Strausa (JAGIELLONIA), piłkarze Lechii patrzyli na siebie, a tymczasem zza ich pleców wyskoczył piłkarz gości i strzelił, na szczęście obok bramki
60'
Kolejny strzał gości obok bramki
60'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Makuszewski, w jego miejsce wchodzi Pawłowski.
61'
Żółtą kartką został ukarany Borysiuk (LECHIA), za faul w środku pola. Pomocnik nie zgadza się z decyzją sędziego
62'
Nazario (LECHIA) zbyt mocno podaje do Lekovicia (LECHIA)
62'
BKS, BKS, BKS, każdy kibic wie, co to jest - śpiewają fani
63'
Drybling Tuszyńskiego (JAGIELLONIA) w polu karnym, dośrodkowanie, zablokowane przez Możdżenia (LECHIA)
64'
Pomoc medyczna udzielana Lekoviciowi (LECHIA)
64'
Obrońca wraca na boisko
65'
Niecelny strzał z dystansu Tymińskiego (JAGIELLONIA)
65'
Faul na Pawłowskim (LECHIA), wolny z możliwością dośrodkowania w pole karne gości
66'
Dośrodkowanie Nazario (LECHIA) wybite przez obrońców gości
67'
Goście wychodzą z kontrą. Dzalamidze (JAGIELLONIA) dogoniony przez Janickiego (LECHIA), oddaje strzał sprzed pola karnego, ale broni Bąk
67'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Leković, w jego miejsce wchodzi Bougaidis.
68'
Piątkowski (JAGIELLONIA) zatrzymany przez Bougaidisa (LECHIA)
69'
Pawłowski (LECHIA) uruchomił Colaka (LECHIA), napastnik wbiegł w pole karne, zaczął dryblować i się przewrócił
71'
Ładny zwód Tymińskiego (JAGIELLONIA), strzał z prawej lewej strony pola karnego, zablokowany przez Janickiego (LECHIA)
72'
Kontra z liczebną przewagą Lechii, Pawłowski (LECHIA) podaje za mocno do Nazario (LECHIA), a ten przerzuca piłkę na druga stronę pola karnego do Colaka (LECHIA) - też za mocno
73'
Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk - skandują kibice
74'
Możdżeń (LECHIA) do Colaka (LECHIA), ale niedokładnie
75'
Nazario (LECHIA) z wolnego, strzał, broni Drągowski (JAGIELLONIA), ale także słychać gwizdek sędziego - faul zawodnika Lechii
77'
Faul Tuszyńskiego (JAGIELLONIA) na dryblującym Nazario (LECHIA), kolejny rzut wolny z bocznej strefy boiska, tym razem bliżej bramki
77'
Dośrodkowanie Nazario (LECHIA) wybija Drągowski (JAGIELLONIA)
78'
Niecelny strzał z dystansu Borysiuka (LECHIA)
79'
Gdańska Lechia - śpiewają kibice
80'
Łukasik (LECHIA) gra długa piłkę do Vranjesa (LECHIA), ale spada ona na głowę piłkarza gości
81'
JAGIELLONIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Tymiński, w jego miejsce wchodzi Romanczuk.
81'
JAGIELLONIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Dzalamidze, w jego miejsce wchodzi Frankowski.
83'
Tuszyński (JAGIELLONIA) zatrzymany przez Możdżenia (LECHIA)
84'
Drybling i płaskie podanie w "16" Pawłowskiego (LECHIA), Nazario (LECHIA) gdyby strzelił, byłaby bramka jednak nie trafił w piłkę
85'
Strzał Vranjewsa (LECHIA), z którego wyszło niedokładne podanie
86'
Gra przeniosła się w środkową strefę boiska
87'
Bąk (LECHIA) uprzedza przed polem karnym Piątkowskiego (JAGIELLONIA)
88'
Tuszyński (JAGIELLONIA) na spalonym
89'
Dośrodkowanie Możdżenia (LECHIA) wybite przez obrońców gości
89'
JAGIELLONIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Piątkowski, w jego miejsce wchodzi Pawłowski.
90'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nazario, w jego miejsce wchodzi Grzelczak.
90'
Sędzia dolicza 3 min.
90+1
Lechia stara się atakować, ale brakuje dokładności
90+2
Pawłowski (LECHIA) otrzymuje piłkę po prawej stronie "16", strzela, ale prosto w Drągowskiego (JAGIELLONIA)

Wyniki 16 kolejki

• LECHIA GDAŃSK - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
  • Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
  • GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0:3 (0:2)
  • Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Wisła Kraków - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
  • Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 2:2 (1:1)

• (3)

nie ma "na razie" - w tym sezonie trzeba się utrzymać w lidze, a w przyszłym nie będzie Colaka, Janickiego i jeszcze ze dwóch najlepszych z rundy wiosennej

• 26 4

• (2)

Nie bądź tego taki pewny. Lechia chce wykupić Colaka i zatrzymać Janickiego.

• nie ma obrony - nie ma drużyny - nic się nie zmieniło, bo nie mogło

cała drużyna jest w słabej formie fizycznej - dziś też wystarczyło sił na pół godziny.

• 34 4

• trzy strzały na bramkę w całym meczu, grając u siebie - to katastrofa!

• Lotos i Energa

Może lepiej medialnie wypadłyby te firmy sponsorując schroniska dla bezdomnych , samotnych matek , szkoły , zdolną młodzież ?

Coś by z tego było pożytecznego , bo tak to wstyd i śmiech na sali .

• 0 0

• Dobrze, że zostałem w domu, 50 zł w kieszeni i nie zmarzłem. (11)

• 150 36

• tego nawet w telewizji nie dalo się oglądać

• 45 9

• Ja też

• 14 1

• Włącz telewizor (8)

kibicuj Realowi lub Barcelonie ,w geście zwycięstwa kopnij kapcie ,wypij gorącą herbatę,delektuj się ptysiem z bitą śmietaną ,przelicz pieniądze w portfelu,odłóż na następny mecz na bajaderkę i kawę,nie zapomnij o kapciach i najważniejsze zostań w domu.

• 11 15

• Jak będę chciał, tak zrobię

A tobie nic do tego!

• 17 3

• czyli co? jak drużyna wygrywa to chodzisz, jak przegrywa to zostajesz w domu (1)

To chyba się nazywa kibic sukcesu? Bo prawdziwy jest z drużyną na dobre i na złe! Nawet jak grają padakę i burdel w klubie. To jest właśnie Lechia!

• 8 13

• Chodziłem jak grali piłkarze

Obecnie są tylko wkłady a od patrzenia na ich wyczyny bolą oczy. Dla mnie sprawa jest oczywista: zostałem jako kibic oszukany kretyńskimi obietnicami które o kant du..py potłuc. A burdel w klubie jest efektem pojawienia się cwaniaków większych od kuchara - tego którego pogoniono za niespełnione obietnice. Tyle że już czas spojrzeć realnie na sprawę i stwierdzić że kucharowa Lechia grała w piłkę i identyfikowała się z miastem. Teraz mamy dworzec z piłkarskimi włóczęgami.
          A ponieważ zawłaszczasz sobie prawo do Lechii to mam dla ciebie ( celowo z małej) złą wiadomość: dajesz się niemiaszkom tarmosić za ucho.

• 14 3

• Tak to sobie tłumacz (3)

Ty płac dalej jak frajer.Piłkarze,którzy graja w klubie liczą tylko pieniadze.Lechia dla nich nic nie znaczy-widać po zaangażowaniu.Może wychowankowie coś czują do barw klubu.Pan Wernze wyłożył kilka euro.Dawidowicz sprzedany,aby była kasa na wypożyczenia i pensje dla reszty.Lotos pomaga i kibice mają kupować gadżety, płacić za bilety.Trenerzy co chwilę do wymiany,sciągnęli zaciąg pilkarzy niczym sławny Ptak budował drużyne z Brazylijczyków.Dużo miernej jakości kopaczy.Kilku jest dobrych i przyszłościowych.Niestety dla mnie projekt Lechia p.Wernze to jak zarobic duzo w krotkim czasie i malo inwestując.Na dzień dzisiejszy nie wiedzą w ktorą strone pojść i co robić,bo w portfelu pusto.Natomiast sufler nie mysląc chodzi na mecze,płaci za bilety i się podnieca czymś co trudno nazwać grą.Na nic tutaj tlumaczenia o wierności do barw klubu jak kopacze graja dla kasy i tylko kasy.Płać dalej sufler i niech Ciebie gola dalej jak barana.Tylko nie jecz,że wypłata i życie ciężkie...............

• 11 1

• tak dokładnie sobie to tłumacz stojąc przed lustrem

• 3 4

• (1)

nie zapomnij przestać płacić podatków, zusu i tym podobnych rzeczy wszak rzad nas okrada na kazdym kroku, obiecując od Irlandię Japonię i Bóg wie co jeszcze. Wciskają nam na sile ustawy które mają tylko polepszyć zycie nam wszystkim a tak naprawdę tylko sobie wypychają kieszenie.Na nich też strzelisz focha i powiesz ze wolisz oglądać wspaniale Niemcy czy śliczne USA w TV niz patrzeć na nasz smutny szary kraj. Niestety jesteśmy z wszystkim w tyle ale jeśli będziemy tak postępować jak Ty to zostaniemy w tym tyle na zawsze

• 2 7

• Sufit ci spadł na głowę?

To jednak TYLKO piłka....

• 6 1

• panie sufler!

Dokładnie tak zrobię! Przynajmniej nie będę oglądał tej padaki.

• 4 1

• Remis to najniższy wymiar kary. (3)

Z takim Dźwigałą w obronie jedna bramka w plecy to cud...

• 87 13

• Dobrze że nie grał Valente

• 3 1

• Glupota (1)

Calkowicie nie zgadzam sie z ta opinia. Dzwigala niezle sie ustawia, przewiduje zagrania i niezle gra glowa. Mial sporo odbiorow.
      Ma jednak chlopak problem z wyprowadzaniem pilki przy czym duza w tym "zasluga" kolegow z druzyny. Mimo ze bylem blisko boiska to chlopakow w ogole nie slychac, wiec jeszcze sporo musza popracowac nad komunikacja. Poza tym ruchu do/od pilki nie ma prawie wcale, wiec nie tylko Dzwigala ale i inni maja problem z podaniem.

• 2 2

• Adam, daj spokój. Weź się do roboty a nie laurki sobie wypisujesz na forach

Mecz nie wyszedł, wielokrotnie mijali cie jak tyczkę, pare razy sprowokowałeś niebezpieczne sytuacje w polu karnym. Przyłóż się do treningów a kibice sami docenią.

• 0 0

• Panie i Panowie najwyższa pora przestać się oszukiwać. (8)

Po 15min myślałem, że to inna drużyna. Niestety to cały czas słabiutka Lechia, drużyna w całkowitej rozyspce. Wszyscy podśmiechują się ze spadku. Nie spadniemy na prawde nie wierze w to, ale.. na pewno w 8 nie będziemy. Tłumaczyć ten syf to mogą co najwyżej złodziejaszki Piekarski z Mandziarą.
    Najgorsi dziś Dźwigała i Nazario. Interesujące także wejście Pawłowskiego, który sam chyba nie wie w jaki sposób znalazł sie na ekstraklasowych boiskach, a chwilowy pobyt w Maladze był chyba snem.
    Na koniec mała analiza meczy, które zostały nam do rozegrania

wyjazd do Podbeskidzie na bardzo ciężki teren - górale u siebie potrafią ograć każdego - max 1pkt
    u siebie Piast - myśle, że wygramy 3pkt
    wyjazd do Poznania na mecz z Lechem z którym to przegramy praktycznie zawsze czy u siebie czy na wyjeździe, na wyjeździe nie zdobyliśmy tam ŻADNEGO punktu od bodaj 5 lat (!)
    Reasumując nasza sytuacja wygląda bardzo źle.
    Zanim Pan Wernze wszechmogący przyszedł nasza drużyna wygląda dużo lepiej no i była swoja taka polska...

• 89 20

• panie znawco (3)

Nazario byl jednym z nielicznych, który cokolwiek grał

• 34 16

• kolega ślepy ?

przecież on zepsuł wszystkie kluczowe podania..

• 12 12

• (1)

W 1 polowie gralismy w 9 bo Maki jest ignorowany przez zespol i nikt mu pilki nie podaje dziwne rzeczy???! Nazario xato dostal z 10-20 podan i zawsze pilke stracil wiec lepiej zeby go nie bylo.
        W 2 polowie Vraniesz do zmiany Nazario zaczol nawet grac. Za to dobra zmiana Lecovica ktory jest niestety bez formy.
        Jeszcze Lukasik z glowa w chmurach z jednej strony dobra gra z drugiej slabe podania

• 2 7

• to samo pisalem wczesniej, że z Makim nie chcą grać

i wszyscy minusuja nie kumam ludzie są ślepi w zeszlym sezonie bylo to samo Maki tylko machał łapami bo nie dostawal podań

• 1 0

• No ale jest co jest kolego.Drużyna w proszku,to prawda .Ale to musi być punkt wyjścia.Takie podburzanie i nerwy nic dobrego nie przyniosą a tylko zaszkodzą.

• 11 1

• Panie Panowie...Jesteś słaby

Przygotowałeś sobie cały opis wcześniej i czekałeś jak nowy news się pojawi- byle mieć pierwszy post. Jesteś mało bystry a nawet tępy - żeby się z jakąś opinią na żywo pojawić . zrobiłeś kopiuj-wklej. Mało bystrzy ludzie są tu niepotrzebni.

• 6 6

• Piast jest lepszy

Lepiej poukładany, solidny ligowiec, na Lechię na razie za wysokie progi. Tym bardziej w Gdańsku gdzie Lechia nie umie grać.
      Szybciej można spodziewać się 3 punktów w B-B.

• 4 1

• Sport i polityka.Krytyka pod adresem Państwowej Komisji Wyborczej

Panie i Panowie najwyższa pora przestać się oszukiwać...

• 1 4

• Mogło być gorzej.

Ale dużo pracy przed Brzęczkiem. Szczególnie obrona wygląda słabo. Jak będzie obrona i przygotowanie fizyczne to wtedy Lechia będzie grać.

• 49 10

• (1)

Dźwigała, Makuszewski, Lekovic.. na ławkę! Brzęczek do Częstochowy.

• 52 20

• Borysiukowi nie chce się biegać czy nie ma kondycji?

Kilka razy piłka przelatuje koło niego, a on mając bliżej od rywala jej nie przejmuje.

• 8 1

• Piekna oprawa (5)

Wszyscy kibice ubrani na zielono, a na górnej trybunie około 8 tys fanów utworzyli piekny biały napis LECHIA

• 43 33

• i jak równo trzymali :)

jednak klasa haha

• 22 4

• No i

przez cały mecz nawet nie drgneli. Szacun!!

• 23 5

• myślę, że do tej pory ta oprawa jest tam prowadzona :) (1)