Opinie (74) 2 zablokowane

• Vorwaerts!!

• 0 0

• Kubeł zimnej wody dla ochłody

To nieprawda , że Lechia jest obecnie w wysokiej formie . Mecz z Koroną i pierwsza połowa meczu z Jagą pokazały nam , że gdańska drużyna nadal nie ma pomysłu na grę . Jej poczynaniami na boisku rządzi chaos i przypadek .

To nieprawda , że Lechia jest obecnie w wysokiej formie . Mecz z Koroną i pierwsza połowa meczu z Jagą pokazały nam , że gdańska drużyna nadal nie ma pomysłu na grę . Jej poczynaniami na boisku rządzi chaos i przypadek . Jako mieszkaniec Gdańska szczerze życzę Lechii zdobycia w tym roku miejsca na podium ekstraklasy . Jednak jako realista zdaję sobie sprawę , że obecnie ta drużyna gra zbyt słabo , aby te marzenia mogły się ziścić . Spodziewam się niestety najpierw porażki z Lechem 0:1 , a następnie porażki z Legią 0:3 . Potem ostatni mecz z Pogonią nie będzie już mieć żadnego znaczenia . Czwarte miejsce w lidze to obecnie szczyt możliwości Lechii .

• 1 1

• Szansa na tytył Mistrza

jest podobny dla Marco jak i Lechii, a ja jako 'stary narzekacz' byłem zadowolony z ostatniego meczu.

• LG (2)

niech lepiej Lechia nie gra w LE, pojada do gorącej Gruzji,40 stopni w cieniu, wilgotność 80% i po 20 min. brak sił....o sebku miła nie wspomne- bedzie wstyd w dużej skali

• 0 1

• Podaję receptę na wygraną Lechii w Poznaniu. (3)

Pierwsze 30 min grać uważnie w obronie i nie zwiększać tempa, oszczędzać siły na cały mecz, bez szaleńczych ataków, tylko kontry. Bracia Paixao nie mogą grać razem, zmieniają się w trakcie meczu. Nie grac całego meczu

Pierwsze 30 min grać uważnie w obronie i nie zwiększać tempa, oszczędzać siły na cały mecz, bez szaleńczych ataków, tylko kontry. Bracia Paixao nie mogą grać razem, zmieniają się w trakcie meczu. Nie grac całego meczu schematycznie bokami na tzw wrzutę tylko pchać się na bramę podaniami i na jeden kontakt. Zakazać Borysiukowi bezsensownych strzałów z daleka bo wchodzi jedna na sezon, resztę leci w powietrze szkoda zmarnowanych okazji. Podkręcić tempo w 2 połowie i grać na jeden kontakt. Nie dostawać sr*czki po strzeleniu gola i nie panikować tylko grać swoje do końca na chłodno.

• 18 6

• recepta na lecha

krasicz na lawe borysiuk i slawczew w srodku na skrzydlo mak,flavio ma lawe jak ktos zauwazyl prawidlowo 2 bracia nie moga grac w tak waznym meczu

• 1 0

• Nie dac sprowokowac sie pitolom z Wronek i sedziemu jak wczesniej

Szczegolnie tyczy sie to Peszki

• 1 0

• Krasic na lawke, Mila na trybuny, Chrapek na lawke, Kuswik na trybuny, Van Kassel na lawke

Odrobine nowej taktyki wystarczy biorac pod uwage 4. miejsce i to samo granie mecz.