• 3 1

• arka

arka to jedyny rautunek dla przetrwania gatunku kibica na pomorza

• 2 0

• Arka w meczu z Wisla musi gryzc trawe aby wygrac,to jest bardzo wazny mecz,rowniez dla Wisly ,ktora aby marzyc o pierwszej osemce musi w Gdyni wygrac,wiec napewno beda atakowac i grac otwarty mecz.Przy zwyciestwie Arki po podziale punktow Wisla bedzie blisko,trzeba zrobic wszystko aby odniesc zwyciestwo i utrzymac ekstraklase w Gdyni.

• 10 1

• Błędy trenera Ojrzyńskiego w meczu z Lechią

1.zbyt późne i nieprawidlowe zmiany(na drugą połowę trzeba było wpuścic Zarandie i Sambeę,a pan czekał i czekał z tymi zmianami aż Lechia strzeliła na 2-0 i było po meczu!)
    2.Niech sie pan postara zagrać z wisłą

2.Niech sie pan postara zagrać z wisłą płock systemem 4-4-2(dwoma napastnikami) bo gra jednym napastnikiem do niczego dobrego nie prowadzi ,bedą kolejne porażki!!!)
    3.Sobieraj powinien mieć zakaz gry w ekstraklasie (to jest kotwica ktora ciągnie Arkę ku 1 lidze) przewaznie z nim w składzie przegrywamy mecze.Niech gra sobie w pucharze Polski ,ale od ekstraklasy niech sie trzyma z daleka.

• 3 4

• Jestem ciekawy (2)

ilu kibiców,po ostatnich występach Arki,przyjdzie na mecz w sobotę.Mam nadzieję że frekwencja dopisze i piłkarze udowodnią że warto dalej za nich trzymać kciuki.A dwóch napastników od pierwszych minut to do końca sezonu powinien być standard.

• gadanie

chojniczanka do choinek szyszki zbierac runo leśne a nie na salony w gumiakach albo gumofilcach

• 2 0

• Mam nadzieje, że przeciwko Wiśle zagra już Luka Zarandia, pod nieobecność Marcusa, a nie żenujący Bożok. Co ten Ojrzański wymyślił z tym Bożokiem?. Rozumię że brutal, że prowokator, cham na boisku, miał prowokować... On

Mam nadzieje, że przeciwko Wiśle zagra już Luka Zarandia, pod nieobecność Marcusa, a nie żenujący Bożok. Co ten Ojrzański wymyślił z tym Bożokiem?. Rozumię że brutal, że prowokator, cham na boisku, miał prowokować... On na swojej pozycji na lewej stronie jest bez produktywny, a co dopiero na prawe. Luka na prawe skrzydło, a Marcus i Rafał jako dwójka napastników. Taktykę Nitka można było rozszyfrować już przed meczem. Ważne jest, aby nowy trener nie powielał jego błędów