Pożar lasku przy Hallera

Czytelnik

Pożar w lasku przy Hallera obok budowy nowych wieżowców

Opinie (razem: 3)

 • To po co karetka?
  I tylko 1 wóz to nie pożar.
  Allahon
  2 godziny temu
 • Spalą lasek i będą nowe tereny pod zabudowę ;-)
  2 godziny temu
 • Las?
  Raczej to nie las sie palil, no chyba ze drzewa z gumy tam rosna, nie opony jakies czasem?
  Sowa
  2 godziny temu

Koniec popołudniowego szczytu na drogach

Trojmiasto.pl

Trójmiasto powoli odkorkowuje się. Ruch na niemal całej długości obwodnicy odbywa się płynnie w obu kierunkach. Jedynie przy zjeździe w ul. Morską w Gdyni wciąż jest niewielki zator.

W centrum Gdańska korek jest już jedynie między dworcem PKP a Huciskiem. W drodze na obwodnicę nogę z gazu zdejmujemy jedynie na al. Armii Krajowej tuż przed samym cmentarzem oraz na ul. Spacerowej, nie więcej niż kilometr przed Osową. Korek utrzymuje się również na ul. Chłopskiej od ul. Obrońców Wybrzeża w stronę Żabianki.

W Sopocie poruszamy się bez większych utrudnień.

W Gdyni znaczne korki utrzymują się jedynie na ul. Morskiej i ul. Hutniczej w stronę Rumi.

Korki w Trójmieście zmniejszają się

Trojmiasto.pl

Na obwodnicy, gęsto jest już jedynie za węzłem Matarnia i węzłem Karwiny w stronę Chyloni. Natomiast na Południowej Obwodnicy Gdańska brak jakichkolwiek utrudnień.

Korki w centrum Gdańska również są już coraz mniejsze. Nogę z gazu zdejmujemy między dworcem Gdańsk Główny a Huciskiem oraz na prawoskręcie z ul. Podwale Przedmiejskie w ul. Okopową.

Zatory utrzymują się jednak na ul. Spacerowej, ul. ul. Słowackiego i al. Armii Krajowej w stronę obwodnicy.

W Sopocie stoimy nadal na al. Niepodległości w stronę Gdyni i ul. Gospody w stronę Żabianki. Ul. Bitwy pod Płowcami jest już przejezdna.

W Gdyni korki na ul. Chwaszczyńskiej w stronę obwodnicy i ul. Małokackiej w stronę Witomina. Korek na ul. Morskiej w stronę Rumi jest nieco mniejszy niż pół godziny temu, ale ul. Hutnicza stoi na całej długości w obu kierunkach.

Obwodnica w stronę Gdyni nadal zakorkowana

Trojmiasto.pl

Korek na obwodnicy nieco zmniejszył się, ale do płynnej jazdy jeszcze daleko. Spory zator nadal utrzymuje się pomiędzy Matarnią i Osową w stronę Gdyni oraz w okolicy węzła Karwiny w stronę Chyloni.

W Gdańsku korki w centrum i na wszystkich drogach dojazdowych do obwodnicy, a także na ul. Czarny Dwór w stronę tunelu pod Wisłą.

W Sopocie bez większych zmian - nogę z gazu nadal musimy zdjąć na al. Niepodległości w stronę Gdyni oraz na ul. Gospody. Z powodu potrącenia pieszego, ul. Bitwy pod Płowcami obok Ergo Hestii jest niemal nieprzejezdna.

W Gdyni nadal stoimy w centrum, ale ul. Władysława IV w stronę Sopotu jest już przejezdna. Spore utrudnienia na ul. Kieleckiej i ul. Małokackiej w stronę Witomina i al. Zwycięstwa w stronę centrum.

Niemal całkowity paraliż na ul. Morskiej w stronę Rumi i ul. Hutniczej w obu kierunkach. Estakada Kwiatkowskiego zakorkowana jedynie przy samych zjazdach: na północ Gdyni i na obwodnicę.

Opinie (razem: 8)

 • Rower-najwspanialszy środek do przemieszczania się porobic z dróg ścieżki rowerowe
  6 godzin temu
 • Moglbys mi przewiezc
  10 workow cementu?
  Z Oliwy na Morene.
  Z gory dziekuje.
  5 godzin temu
 • W oliwie nie ma cementu?
  5 godzin temu
 • Spoko. O której?
  5 godzin temu
 • Jest
  Sklep budowlany przy Al. Grunwaldzkiej
  4 godziny temu
 • I tak byś wszędzie jeździł ale nie po ścieżce jak każdy rowerzysta,obowiązkowe od na rower i skończą szaleć.
  ogarnij
  4 godziny temu
 • Tak...zwlaszcza jak sie go przewozi w przepelnionym autobusie:)
  2 godziny temu
 • Na auto Cię stać a na transport z Castoramy za 2 dychy nie?
  2 godziny temu

Ogromny korek na obwodnicy

Trojmiasto.pl

Ogromny korek na obwodnicy rozciąga się już od Matarni aż za Karwiny w stronę Chylonii. Wciąż gęsto jest również między Kowalami a Karczemkami w stronę Gdyni.

W Gdańsku ogromne korki w centrum miasta, na ul. Spacerowej w stronę Osowej, na ul. Słowackiego między Wrzeszczem a Niedźwiednikiem, ul. Łostowickiej oraz al. Armii Krajowej przed cmentarzem. Ogromny korek jest również na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu w stronę centrum.

W Sopocie nadal ciasno na al. Niepodległości w stronę Gdyni, a także na ul. Gospody w stronę Żabianki. Z powodu potrącenia pieszego, nieprzejezdna jest ul. Bitwy pod Płowcami.

W Gdyni korki w centrum, na al. Zwycięstwa w Redłowie w stronę centrum, ul. Małokackiej w stronę Witomina, ul. Janka Wiśniewskiego, ul. Morskiej w stronę Rumi i ul. Hutniczej.

Duży zator utworzył się już na Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę obwodnicy.

Opinie (razem: 2)

 • jak sie ma obwodnica od osowy w strone kowal ???
  i spacerowa w góre ???
  denis
  7 godzin temu
 • Efekt domina
  Porazka. Auto stalo na poboczu. Policja za nim. Full miejsca. Nie blokowali nic.. a korek tak ogromny... masakra. Nie kumam tego. Jest droga wolna to smigac. Nie no Januszki musza zwolnic i zobaczyc co jest bo koguty swieca na niebiesko. Wydarzenie. A efektem domina wszyscy po kolei zwalniaja i wszystko stoi. Pytam sie Czemu??? Nic nie blokuje drogi.
  5 godzin temu